Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξέρετε τι μου κάνει εντύπωση; ότι το παλιο μου LG G2, με τον Snapdragon 800, βγάζει 20000 CPU score, έναντι 17000 αυτού και συνολικό σκορ 47600, εναντι 50000. Τι στο καλό, τουρμπίνες βάζανε στις CPU πριν 3 χρόνια;

 

Επι τη ευκαιρία, πηρα το Note 3 για συγγενή, πολύ ωραία εμπειρία χρήσης. Όλα κυλάνε νεράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όπου και να το πάρετε αυτήν την περίοδο, μέχρι 15 φεβρουαρίου που τελειώνει η γιορτή του νέου έτους στην Κίνα δεν κουνιέται τίποτα. Για όσους ρωτάνε που δέχεται paypal, εμένα στο to2c κανονίκα πήρε την παραγγελία για το κινητό αυτό και ένα Meizu ενός φίλου. επίσης μπορείτε να το βρείτε και ebay, αλλά θέλει commit, πράγμα που δεν μου αρέσει, γιατί μου έτυχε να  κάνω commit και μετά να μην δέχεται την κάρτα μου από το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γνωστες μεγαλες εταιριες εχουν χασει πολυ χρημα με τους κοντους σχστοματηδες.τους εχουν αρπαξει μεγαλο μεριδιο.Πλεον αυτες οι συσκευες οπως huawei xiaomi δεινουν συσκευες με ιδια η και καλυτερα σπεκς κτλπ.Και ο κοσμος παιρνει χαμπαρι οτι ρε φηλε τοσο καιρο πιανομαι μακακας δεινωντας τα διπλασια λεφτα για να παρει κατι που ειναι ισαξιο στα μησα λεφτα και αυτο τα λεει ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

245,99 το εχει και ειναι το πιο αξιοπιστο

για το Redmi 3 σκετο αναφερομαι.

 

αληθεια τωρα αυτο σε ποσες μερες θα μου ερθςει και απο που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2 μέρες έχω παραλάβει από vickmall το νέο μου XRN3 και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Πολύ καλή κατασκευή....στιβαρή...γρήγορο μενού...εξαιρετικό touch. Βασανίστηκα στην αρχή γιατί το παρήγγειλα με την μαμά rom (και είμαι και άσχετη με root, kernel και δεν ξέρω τι άλλο) αλλά ρωτώντας στο forum των developers της xiaomi κατάφερα να το φέρω στα μέτρα μου...

Προερχόμενη από Nexus 4 (αρουτάριστο) θεωρώ ότι έχω κάνει μία πολύ καλή επιλογή... Το μόνο που θα ήθελα ίσως ήταν μεγαλύτερη ανάλυση στην οθόνη αλλά τότε θα πήγαινα στο LG G4 που έχει 2πλάσια λέφτά.

Τέλος στο Antutu έβγαλε 49320!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρήγγειλα στις 13/01 και ήρθε στο ταχυδρομείο της περιοχής μου στις 29/01 αλλά δεν μου είχε έρθει ειδοποίηση γι αυτό το πήρα το προηγούμενο Σάββατο 06/09!!! Μπήκα στο paypal να δω το tracking number και έτσι είδα ότι είχε έρθει. Πήρα τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ  της περιοχής (τους διανομείς) να μου που τον αριθμό άφιξης (χωρίς αυτόν δεν το δίνουν) και πήγα και το παρέλαβα. Να φανταστείς η ειδοποίηση ήρθε χθες....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ερθει τοσο γργορα αυτο σημαινει οτι στο στειλανε απο καποια ευρωπαικη αποθηκη ή απο το καταστημα ξανθης

 

Απο που και πως στελνει η vickmall?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρήγγειλα στις 13/01 και ήρθε στο ταχυδρομείο της περιοχής μου στις 29/01 αλλά δεν μου είχε έρθει ειδοποίηση γι αυτό το πήρα το προηγούμενο Σάββατο 06/09!!! Μπήκα στο paypal να δω το tracking number και έτσι είδα ότι είχε έρθει. Πήρα τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ  της περιοχής (τους διανομείς) να μου που τον αριθμό άφιξης (χωρίς αυτόν δεν το δίνουν) και πήγα και το παρέλαβα. Να φανταστείς η ειδοποίηση ήρθε χθες....

έτσι κάνουν στα ΕΛΤΑ, βλέπεις δεν έχουν αυτοματοποιημένο σύστημα, οπότε ακόμα δουλεύει ο BIC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο sar πως πανε ;

 

χαλια...ψηνει κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο με το φουρνο μαζι στο ενα χιλιομετρο...οπως ολες οι παλιοκινεζιες

Επεξ/σία από hakunamatata
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ερθει τοσο γργορα αυτο σημαινει οτι στο στειλανε απο καποια ευρωπαικη αποθηκη ή απο το καταστημα ξανθης

 

Απο που και πως στελνει η vickmall?

 

To vickmall έχει αποθήκη στη Θεσσαλονίκη και όχι στην Ξανθη. Αλλ δεν ξέρει κανεις που ακριβώς, Τώρα πως την εννοούν την αποθήκη ..... μονο οι Κινέζοι ξέρουν. Πάντως έρχεται σε 2 μέρες έως μια εβδομάδα. Έχω παραγγείλει 3 φορές έτσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To vickmall έχει αποθήκη στη Θεσσαλονίκη και όχι στην Ξανθη. Αλλ δεν ξέρει κανεις που ακριβώς, Τώρα πως την εννοούν την αποθήκη ..... μονο οι Κινέζοι ξέρουν. Πάντως έρχεται σε 2 μέρες έως μια εβδομάδα. Έχω παραγγείλει 3 φορές έτσι

σε ευχαριστω πολυ δεν το γνωριζα!!

 

Δηλαδη σημερα το πρωι που το πληρωσα την Παρασκευη θα εχω το Redmi 3 στα χερια μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...