Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το παρήγγειλα στις 13/01 και ήρθε στο ταχυδρομείο της περιοχής μου στις 29/01 αλλά δεν μου είχε έρθει ειδοποίηση γι αυτό το πήρα το προηγούμενο Σάββατο 06/09!!! Μπήκα στο paypal να δω το tracking number και έτσι είδα ότι είχε έρθει. Πήρα τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ  της περιοχής (τους διανομείς) να μου που τον αριθμό άφιξης (χωρίς αυτόν δεν το δίνουν) και πήγα και το παρέλαβα. Να φανταστείς η ειδοποίηση ήρθε χθες....

Από Κίνα το πήρα..δεν είναι κα λίγα τα 30 ευρώ διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγορασε εσυ στα ιδια σχεδον χρηματα το Samsung galaxy J5 αφου σου αρεσουν τοσο πολυ τα specs .....

Lg g flex 2 στα 240 ευρω φιλε μου και ασε τα Samsung να βγαζουν mid grade στα τιμες ταβανι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θελω το redmi note 3 pro ξερεις καποιος ποιο μαγαζι ειναι καλο για να το αγορασω; εχω ακουση για το minideal.net το οποιο ειναι καλο και για το vickmall.

Θελω οπως και διποτε να εχει ΕΛΛΗΝΙΚΑ γιατι με τα Αγγλικα δεν τα παω καλα.

Αν ξερει καποιος ας βοηθησει.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για παραγγελία να ψάξω gearbest.? 160-170 16GB σε ποιο μαγαζί το βρίκατε.?

 

Ρε παιδιά εμενα από Ελλάδα το εφεραν και το πουλάω κιόλας. Το 16gb. 200€ οποίος θελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θελω το redmi note 3 pro ξερεις καποιος ποιο μαγαζι ειναι καλο για να το αγορασω; εχω ακουση για το minideal.net το οποιο ειναι καλο και για το vickmall. Θελω οπως και διποτε να εχει ΕΛΛΗΝΙΚΑ γιατι με τα Αγγλικα δεν τα παω καλα. Αν ξερει καποιος ας βοηθησει.Ευχαριστω.

απο Vickmall κανε παραγγελια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παραγγιλει καποιος απο το Vickmall ειναι αξιώπιστω μαγαζί; Βαζει Ελληνικα και play store,goggle app κτλ.?

αφου στο προτεινω εννοειται οτι ειναι απο τα πιο αξιοπιστα μαγαζια,

και μαλιστα δεν θα εχεις θεμα με capital σε συγκριση με αλλα sites.

στην παραγγελια σου γραφεις απο κατω τι θελεις να εχει το τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σήμερα παρέλαβα το εν λόγο κινητό, τα 32gb/3gb ram version, (ειχε έρθει στα ελτά εδώ και 1 εβδομάδα και δεν με είχαν ειδοποιήσει) , μπορώ να πώ ότι είναι πολύ ωραίο και γρηγορο. Το πήρα απο to2c,είχα ζητήσει να βγάλουν κινέζικο Bloatware και να αφήσουν μόνο βασικές εφαρμογές και playstore- το οποίο και κάνανε, και μου είχανε δώρο temper glass+ flip case xiaomi αυθεντική, to μόνο κακό ήταν ο βρετανικός φορτιστής και ένας αντάπτορας από βρετανικό βύσμα σε ευρωπαικό. Το παρήγγειλα τέλη Ιαουναρίου και σε 2 εβδομάδες ήταν εδώ πρακτικά. Προσοχή, το κουτί δεν έχει ακουστικά μαζί, να το έχετε στα υπόψη σας, και στις επαφές δεν υπάρχουν settings buttons για import/export/mass delete, θα χρειαστείτε μια εφαρμογή για το pc (MiPCSuite) για να διαχειριστείτε δυναμικά τις επαφές σας. Κατα τα άλλα άψογη συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδιά, πηγα να κανω παραγγελια το note3 pro 32gb απο το minideal και μου ζηταει να τσεκαρω την γνησια rom.Orignal(only english and chinese)

Please select one of the options. Παραθετω το link. www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-pro-16gb-4000mah-smartphone-gray.html

Αμα το τσεκαρω θα μου βαλουνε Ελληνικα μετα,,ή θα ειναι στα Αγγλικα και κινεζικα? Το ιδιο μου ζητησε και στο vickmall

Αμα ξερει καποιος ας βοηθησει.Ευχαρηστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδιά, πηγα να κανω παραγγελια το note3 pro 32gb απο το minideal και μου ζηταει να τσεκαρω την γνησια rom.Orignal(only english and chinese) Please select one of the options. Παραθετω το link. www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-pro-16gb-4000mah-smartphone-gray.html Αμα το τσεκαρω θα μου βαλουνε Ελληνικα μετα,,ή θα ειναι στα Αγγλικα και κινεζικα? Το ιδιο μου ζητησε και στο vickmall Αμα ξερει καποιος ας βοηθησει.Ευχαρηστω.

Φίλε δεν υπάρχει ελληνική ROM official, επέλεξε την αγγλική και μετά απλά αλλαξε την γλώσσσα σε ελληνικά όταν το παραλαβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,κατι σχετικο με το vickmall,βρηκα το κινητο xrmn3 sta 209$,ξερετε αν βαλω στην paypal 195 αν θα μου κρατησει πανω απο 2€? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...