Προς το περιεχόμενο

Luke Cage (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δηλαδη ειναι το καινουργιο Breaking Bad? ενταξει. παω πασο τοτε.  :rolleyes:

Που ακριβως ειπαμε οτι το διαβασες αυτο?στο θεμα που συμμετεχεις?

 

Εγραψα εγω καπου οτι η Jessica jones ειναι ή την θεωρω ανωτερη απο το Breaking Bad?

εγω; με τιποτα. αλλοι την συγκρινουν με το Breaking Bad.

Επισης εκτως του οτι και οι δυο ειναι σειρες, τι αλλη σχεση εχει η μια σειρα με την αλλη ειπαμε?

 

 

Τελος κατι μου λεει οτι γραφοντας αυτο 

 

ναι, καλα, οτι μετριοτητα της Μαρβελ βγαινει σε σειρα, ειναι αριστουργημα. εδω λεγανε οτι το υπερτιμημενο Jessica Jones ειναι το νεο Breaking Bad.  :-D

Δεν νομιζω ουτε η εν λογω σειρα να σου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αναφερομαι σε εσενα, αλλου το διαβασα.

Ε σε αυτους τους αλλους να τους το ελεγες το παραπανω οχι σε εμενα που εκανες quote.Προφανως και οι σειρες αυτες δεν ειναι επιπεδου Breaking Bad αλλα φυσικα ουτε επιπεδου Supergirl,Arrow αυτο λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου άρεσε ούτε το Βreaking Βad.

Πρέπει να άντεξα για 10-15 λεπτά το πολύ αν θυμάμαι καλά.

Αν θεωρεις την Jessica jones(το παραπανω το προσπερναω)το απολυτο σκουπιδι,σε αυτο το θεμα γιατι εισαι αφου ουτε το Luke cage λογικα θα σαρεσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει η μία σειρά με την άλλη;

Επίσης πήγαινε σε όποιο site ασχολείται με σειρές και δες πόσο θάβουν το Jessica Jones σε σχέση με το DareDevil.

Αρα μια χαρά αντικειμενικός είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει η μία σειρά με την άλλη;

Επίσης πήγαινε σε όποιο site ασχολείται με σειρές και δες πόσο θάβουν το Jessica Jones σε σχέση με το DareDevil.

Αρα μια χαρά αντικειμενικός είμαι.

Μια χαρα αντικειμενικος ειναι καποιος οταν λεει μια σειρα σκουπιδι χωρις επιχειρηματα και για να δωσει βαση στην γνωμη του γραφει το παραπανω?

Επισης δεν θυμαμαι πουθενα στο θεμα αυτο να μιλησαμε για το αν η εν λογω σειρα ειναι καλυτερη ή οχι του Daredevil...

Αλλα και εστω οτι ειναι χειροτερη η σειρα απο το Daredevil,αυτο την κανει να θεωρειται σαν απολυτο σκουπιδι οπως λες και εσυ?

 

Τελος παντων λογικα απο σημερα το μεσημερι/απογευμα θα ξεκινησουν να ειναι διαθεσιμα τα επεισοδια υποθετω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει η μία σειρά με την άλλη;

Επίσης πήγαινε σε όποιο site ασχολείται με σειρές και δες πόσο θάβουν το Jessica Jones σε σχέση με το DareDevil.

Αρα μια χαρά αντικειμενικός είμαι.

Πλακα μας κανεις ετσι, κατ αρχας ο Λουκ εμφανιστηκε σαν μαιν χαρακτηρας στη Τζεσικα, θα με τρελανεις ε? Εκτος απο αυτο υπαρχει μεγαλη σχεση μεταξυ των δυο. Αν δεν σου αρεσει ειναι λογικο, γουστα ειναι αυτα αλλα οχι και τι σχεση εχουν

Προσωπικα την βρηκα ανωτερη απο DD, ο κυριος villain (Purple man) ηταν απλα επος κ γενικα για μενα η Τζεσικα σαν ηρωας ειναι πιο ενδιαφερον.

Αν δεν σου αρεσε η Τζεσικα μην κανεις τον κοπο να δεις τον Λουκ, στο ιδιο υφος θα κυμαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εμένα δε μου άρεσε ούτε το Βreaking Βad.

Πρέπει να άντεξα για 10-15 λεπτά το πολύ αν θυμάμαι καλά.

Nuff said...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

so-so μεχρι τωρα στο rotten , για να δουμε :-D 

Αυτο που κρατησα περισσοτερο

Luke Cage is like one of those vainglorious 1970s double albums that has way too much filler but that you still listen to all the way through because the musicianship is superb. It's a superhero slow jam.

Link.png Site: rotten
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...