Προς το περιεχόμενο

Samsung Fast Travel Charger EP-TA20EWE 8.90 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατι απο Ελλαδα θα ηθελα

Στην Ελλάδα είναι σπάνια κα φυσικά πανάκριβα:

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=90&p=20404

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα καλωδιο που να συνεργαζεται σωστα με τον συγκεκριμενο φορτιστη εχετε να προτεινετε?

Απο τα καλύτερα καλώδια που μπεις να βρεις

 

http://m.banggood.com/BlitzWolf-2_1A-Reversible-Micro-USB-Cable-Double-Sided-USB-A-Male-to-Double-Sided-Micro-B-3_3ft-1m-for-QC2_0-p-998319.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού πέτυχα τόσους επαΐοντες,

να ρωτήσω και γω το οφ τόπικ μου,

 

υπάρχει εφαρμογή για να μετράτε το ρεύμα που δέχεται το κινητό σας ή χρησιμοποιείτε άλλη συσκευή;

 

Προσπαθώντας να μετρήσω ρεύμα φόρτισης εγκατέστησα το Ampere αλλά είτε του βάζω το αυθεντικό καλώδιο ή ένα άλλο που δεν φορτίζει σωστά, τις ίδιες ενδείξεις μου δείχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

υπάρχει εφαρμογή για να μετράτε το ρεύμα που δέχεται το κινητό σας ή χρησιμοποιείτε άλλη συσκευή;

...

Σε τι ακριβώς χρησιμεύει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι ακριβώς χρησιμεύει?

 

το εγκατέστησα για να δω αν ένα καλώδιο που είχα αγοράσει φόρτιζε σωστά το κινητό μου

(ενώ δεν το φόρτιζε, φούλαρε και σε μια ώρα άδειαζε, τα είπαμε εμείς και στο ψάχνω για.. )

και οι ενδείξεις που έδειχνε ήταν ίδιες με τον κανονικό φορτιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εγκατέστησα για να δω αν ένα καλώδιο που είχα αγοράσει φόρτιζε σωστά το κινητό μου

(ενώ δεν το φόρτιζε, φούλαρε και σε μια ώρα άδειαζε, τα είπαμε εμείς και στο ψάχνω για.. )

και οι ενδείξεις που έδειχνε ήταν ίδιες με τον κανονικό φορτιστή

Aγόρασε κάποιο από τα καλώδια που είπαμε και ενδεχομένως ένα σοβαρό φορτιστή και θα είσαι κομπλέ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κι εγω τη χαζομαρα μου? Μηπως θα επρεπε να κανουμε ενα sticky θεμα αλλου με δοκιμασμενες λυσεις απο φορτιστες και καλωδια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω κάτι παιδιά? Σκέφτομαι να πάρω τον blitzwolf απο bangood.

 

Απλά θέλω και έναν φορτιστή αυτοκινήτου. Υπάρχει κάτι αντίστοιχα καλό για βάλω στην ίδια παραγγελία?

 

Η αλλιώς τι θα προτείνατε που να είναι αξιόπιστος αυτοκινήτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και γω κάτι παιδιά? Σκέφτομαι να πάρω τον blitzwolf απο bangood.

 

Απλά θέλω και έναν φορτιστή αυτοκινήτου. Υπάρχει κάτι αντίστοιχα καλό για βάλω στην ίδια παραγγελία?

 

Η αλλιώς τι θα προτείνατε που να είναι αξιόπιστος αυτοκινήτου?

Βάλε εναν τέτοιο και θα με θυμηθείς

 

http://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-C6-30W-Quick-Charge-QC-2_0-Two-Port-USB-Car-Charger-for-Samsung-p-1023850.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αντιπρόσωπος της BlitzWolf είσαι;  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως με βαση review που εχω διαβασει οι tronsmart φορτiστες φορτιζουν πιο γρηγορα απο anker και blitz.

επισης υπαρχει πακετο 6αδας με καλωδια σε διαφορα μηκη, ολα με 20awg ιδιας ποιοτητας απλα δεν μπαινει το βισμα και απο τις 2 μεριες...

προσωπικα τα επελεγα tronsmart. τα καλωδια δοκιμασμενα και ειναι πολυ καλα! ακομα και των 2 μετρων φτανει για να φορτιζει ενα g3 με πληρες ταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπρόσωπος της BlitzWolf είσαι; :-D

Θα παραγγείλει από banggood οπότε κάτι καλύτερο δεν υπάρχει από εκεί. Σε αυτή την τιμή δύσκολα θα πάρει κάτι καλύτερο με 2usb στα 30w με Quick charge 2.

 

Εχω καλώδια φορτιστές και πρόσφατα πήρα και το vr της BlitzWolf με το τηλεχειριστήριο και σε όλα έχω να λέω τα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως για την ιστορια εχοντας αγορασει τον samsung αυτον 8,90 απο eshop και τον blitzwolf με qc2.0 απο banggood EU 9.99 $

εχω να πω οτι στην καθημερινοτητα χρησιμοποιω τον blitzwolf...

 

γενικα ομως πιο πολυ απο ολα χρησιμοποιω το  http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Power-Strip-Patch-Board-with-3-USB-Port-2A-Fast-Charge-Mini-Socket-Adapter---White-343583.html :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...