Προς το περιεχόμενο

διάφορα ιδιωτικό ΙΕΚ από δημόσιο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 minutes ago, Lolaiko23 said:

ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις, απλά, δεν ξέρω αν στο δημόσιο είναι τόσο ανεχτικοι στις απουσίες όπως είναι στα ιδιωτικά. Γιατί ήδη δουλεύω 8 ώρες,+1 υπερωρια, και άμα πάω δημόσιο, στην δεύτερη ίδια μέρα της εβδομάδας άμα αργήσω λόγω δουλειάς, θα με κόψουν, ενώ στο ιδιωτικό μου έχουν πει ότι δεν υπάρχει θέμα με απουσίες, εφόσον πληρώνεις. Οπότε είμαι ήδη ανάμεσα σε ιδιωτικό δυστυχώς η να ξανά δώσω πανελλήνιες.

πανελληνιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ανοχη υπαρχει και στο δημοσιο αλλα μεχρι καποιο όριο/δηλαδη αν δουλευεις οκ θα σου χαρισουν καποια λεπτα καθυστερησης αλλα οχι δεν θα ειναι σε στυλ ιδιωτικο κοινως μην ερθεις και ολα οκ.

On 21/05/2022 at 22:19, Lolaiko23 said:

ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις, απλά, δεν ξέρω αν στο δημόσιο είναι τόσο ανεχτικοι στις απουσίες όπως είναι στα ιδιωτικά. Γιατί ήδη δουλεύω 8 ώρες,+1 υπερωρια, και άμα πάω δημόσιο, στην δεύτερη ίδια μέρα της εβδομάδας άμα αργήσω λόγω δουλειάς, θα με κόψουν, ενώ στο ιδιωτικό μου έχουν πει ότι δεν υπάρχει θέμα με απουσίες, εφόσον πληρώνεις. Οπότε είμαι ήδη ανάμεσα σε ιδιωτικό δυστυχώς η να ξανά δώσω πανελλήνιες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...