Προς το περιεχόμενο

Winbank Wallet app από την τράπεζα Πειραιώς για ανέπαφες συναλλαγές με το smartphone σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχοντας κάνει χρήση (σαν υπάλληλος σε silent launch) εδώ και περίπου ένα μήνα και σε συνδυασμό με την εφαρμογή λεφτά στο λεπτό έχω ξεχάσει την χρεωστική.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε μπορει καπως θα υπαρχει τροπος να τρεξει σε ροοτ. Απλα θελει απειρο ψαξιμο και decompile το apk της. Το θεμα ειναι οτι ή εγω ειμαι πολυ ηλιθιος για να το καταλαβω ή εκεινοι νομιζουν οτι κανοντας το να μη τρεχει σε root ειναι περισσοτερο ασφαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορει καπως θα υπαρχει τροπος να τρεξει σε ροοτ. Απλα θελει απειρο ψαξιμο και decompile το apk της. Το θεμα ειναι οτι ή εγω ειμαι πολυ ηλιθιος για να το καταλαβω ή εκεινοι νομιζουν οτι κανοντας το να μη τρεχει σε root ειναι περισσοτερο ασφαλη.

βρήκα λύση ήδη έβαλα μέσο exposed root cloak  και τελείωσε το παραμύθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα λύση ήδη έβαλα μέσο exposed root cloak  και τελείωσε το παραμύθι

 

Το παραμύθι μάλλον μόλις άρχισε. Αν η λύση που βρήκες δουλεύει, είναι μάλλον επειδή δεν το πήραν χαμπάρι ακόμα ότι υπάρχει workaround. Όταν το πάρουν χαμπάρι, θα την κλείσουν την τρύπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραμύθι μάλλον μόλις άρχισε. Αν η λύση που βρήκες δουλεύει, είναι μάλλον επειδή δεν το πήραν χαμπάρι ακόμα ότι υπάρχει workaround. Όταν το πάρουν χαμπάρι, θα την κλείσουν την τρύπα.

εδώ και τοσοοοοοο καιρό δουλεύει με το google pay και αυτό υπάρχει καιρό ...

απλά η εφαρμογή φιλτραρει  το τι ζητάει κάθε app απο system ετσι ανακατευθύνει σε εια virtual location χωρίς το su binary και καθος ειναι framowork extension αρκετά δύσκολο να το παρακάμψεις (σκέψου κάτι σαν firewall)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα λύση ήδη έβαλα μέσο exposed root cloak και τελείωσε το παραμύθι

Σε ευχαριστώ, όμως έκανα install το root cloak 1.52, το έκανα enable, πρόσθεσα την εφαρμογή com.seglan.hce.piraeus στη λίστα και πάλι κρασαρει.

 

HTC One m8 with ARHD53.1 (Android 6.0)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ, όμως έκανα install το root cloak 1.52, το έκανα enable, πρόσθεσα την εφαρμογή com.seglan.hce.piraeus στη λίστα και πάλι κρασαρει.

 

HTC One m8 with ARHD53.1 (Android 6.0)

έμενα πέρασε κανονικά... πριν το βάλω στην λίστα απλά πάταγα και τπτ τώρα κανονικά ανοίγει έκανα και μια δοκιμαστική πληρωμή 1 λεπτού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα οντως μοιαζει με nespresso.

 

Κι εγω ξεκινησα πριν να δοκιμασω την λυση με το root cloak αλλα δεν εχω custom recocery αυτη τη στιγμη για να κανω install το framework. Αυριο λοιπον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...