Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις είδα τη παρουσίαση στο twitch. Όσον αφορά τα λιγοστά gameplay στοιχεία που ειπώθηκαν και μου έκαναν εντύπωση απ' τους παραγωγούς του παιχνιδιού είναι ότι στο μεγάλο τανκ θα χωράει σχεδόν ολόκληρη μια squad, θα υπάρχει φλογοβόλο που μπορείς να χρησιμοποιήσεις ως οπλίτης και βομβαρδιστικό πλοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδαρα φαινεται! Μακαρι να ειναι και ολας. Αντε θα το γραψω και εγω, RIP COD.. BTW το remix του seven nation army στο trailer υπαρχει χρονια τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνοντας το γεγονός ότι ο κόσμος έχει βαρεθεί τις futuristic μπούρδες που βγάζουν.

 

χαλαρά ναι!

Νισάφι πια με το μέλλον και το παρόν..

Και μόνο που είναι world war 1,με έψησε..Αλλά αν δε δω alpha/beta και specs και map size,δεν έχει τίποτα παραπάνω απότι τώρα.

 

Τί είναι το alternate WW1 που μου είπαν;;;

Τί φάση;ή άκυρο;

 

---

Κάποιος έγγραψε για game changer επειδή είναι WW1 και δεν έχει ξαναδεί..

εννοείται ότι δεν είναι game changer το bfONE.

Ας παίξει verdun! Δύσκολο και καλό παιχνίδι..Με τουφέκια(μη με διορθώσετε,το ξέρω),και χαρακώματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον Battlefield 1 trailer has got more likes in 2 hours than Infinite Warfare’s trailer has got in 5 days :lol:  :lol:

Και το #RIPCoD είναι viral από χθες στο twitter! :D

 

 

Τί είναι το alternate WW1 που μου είπαν;;;

Τί φάση;ή άκυρο;

Εγώ το postαρα αυτό..Χθες το πρωί εμφανίστηκαν κάποιες διαρροές (όπως ήταν φυσικό) που μιλούσαν για WW1 setting αλλά με alien, ή κάποια μίξη WW1 και WW2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι, δεν σ' αρέσει αυτό που έδειξαν ; Η πλειοψηφία έχει κατενθουσιαστεί και κράζει ''RIP COD'', επιβεβαιώνοντας το γεγονός ότι ο κόσμος έχει βαρεθεί τις futuristic μπούρδες που βγάζουν.

Θα περιμένω να δω gameplay και συναφή,μέχρι στιγμής έχω στο μυαλό παιχνίδι στυλ empire earth οπου μια ομάδα δεν έχει αναβαθμιστεί και εχει αλογα ενω απο την αλλη εχεις τανκ και τουφέκια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ όποτε το ακούω θυμάμαι "Λου~~τσιάνο Γκαλέ~~τι!" (έτσι δεν πήγαινε; )

Αυτό και Εεεεεεεεεεεερνέστο Βαλβεεεεεεεεεεεεεερδε.

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1-2 σκέψεις:

 

1ος Π.Π., με αντίστοιχη όπως δείχνουν τεχνολογία.

 

Οπότε, στα πλαίσια του "ρεαλισμού", δεν υπάρχει ασύρματος και οι όποια επικοινωνία γίνεται γυρίζοντας τη μανιβέλα στο χαράκωμα και ελπίζοντας να μην έχει φάει ο αρουραίος το καλώδιο.

 

Αντίστοιχα στο παιγνίδι? Στοιχεία όπως γενικότερη επικοινωνία, εντολές σε real time κλπ? Commander? Αυτόν τον τελευταίο τον εξαφανίσανε στο 3, τον επανέφεραν κουτσουρεμένο στο 4 με πολύ προβληματική υλοποίηση κλπ. Εδώ? Χωρίς γενική εικόνα του πεδίου?

 

Κατευθυνόμενα όπλα οποιουδήποτε είδους? Θα αναγκαστεί ο μέσος χρήστης να σημαδέψει? Δεν θα έχουμε τις γελοιότητες με το SOFLAM@3 και ότι αντίστοιχο στο 4?

 

Τέλος, προς το παρόν, ταχύτητα παιγνιδιού: Τα πάντα υποθέτω πως θα κινούνται πιο αργά. Πιο αργά οχήματα, μικρότερο βεληνεκές στα όπλα, μικρότεροι/καθόλου γεμιστήρες, βολή-κλείστρο-βολή κλπ.

 

Σε συνδυασμό με ττους μεγάλους (?) χάρτες (πχ El Alamein@42), τί επίδραση θα έχει στην εξέλιξη της μάχης και στον τρόπο που μας μάθανε να παίζουμε τα τελευταία χρόνια?

 

Υγ: Τέλος τα θερμικά κλπ...δάκρυα χαράς! Να έχει το παιγνίδι γραφικάρες και να το παίζεις σε ασπρόμαυρο/πρασινωπό/κλπ επειδή αλλιώς σε βλέπουν όλοι πολύ πριν τους δεις εσύ.

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...