Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά στον προφυλακτήρα


thephotoshoped

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σκέφτηκα γ ολικό βάψιμο να γίνει πένα το αμάξι και να αλλαζα και χρώματακι γτ βαρέθηκα λίγο το μαύρο μεταλλικό να το έκανα λευκή πέρλα και μ λέει ο φίλος φανοποιος αν βαψεις ολο το αυτοκίνητο μετά δεν πουλιέται.

 

Μεγάλη μαλακια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ σκέφτηκα γ ολικό βάψιμο να γίνει πένα το αμάξι και να αλλαζα και χρώματακι γτ βαρέθηκα λίγο το μαύρο μεταλλικό να το έκανα λευκή πέρλα και μ λέει ο φίλος φανοποιος αν βαψεις ολο το αυτοκίνητο μετά δεν πουλιέται.

 

Μεγάλη μαλακια.

 

 

Εγω σκεφτηκα το αντιστροφο .Σε μαυρο απο αυτο που εχει στο avatar μου αλλα πολλα τα λεφτα .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είναι μαύρο μεταλλικό από το εργοστάσιο παραγγελία και έλεγα να το κάνω λευκή πέρλα επειδή φοραω και 18αρες ζαντες,φιμε κτλπ και δένει το σύνολο.

 

Αλλά μετά λέω άσε ρε με τον κάθε μαλάκα μην μου το χαλασει και πάνε στραφι τα 1500€

 

Υπάρχει κόσμος που ζηλεύει εκεί έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε subaru impreza wrx, βαψαμε καπω, γιατι ηταν χαλια απο πετρες της κορινθου - πατρων, μεσα στην αντιπροσωπεια με χαρτια - αποδειξεις κλπ κλπ...και καναμε αμαν να πεισουμε οτι το αμαξι ηταν ατρακαριστο. 

 

ειχαμε βεβαια κ ενα ακομη μειον οτι το αμαξι δεν ειχε πολλα χλμ μιας κ ηταν βολταδικο αλλα οκ...ελλαδαρα !!!


Εμένα είναι μαύρο μεταλλικό από το εργοστάσιο παραγγελία και έλεγα να το κάνω λευκή πέρλα επειδή φοραω και 18αρες ζαντες,φιμε κτλπ και δένει το σύνολο.

Αλλά μετά λέω άσε ρε με τον κάθε μαλάκα μην μου το χαλασει και πάνε στραφι τα 1500€

Υπάρχει κόσμος που ζηλεύει εκεί έξω.

 

μπορεις να το κανεις με αυτοκολλητο ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μεμβράνη ματ έννοεις και τέτοια;

 

Με μεμβράνη ματ μ είχαν πει 800€ και 4 μέρες να το αφήσω.

 

μπορεις κ περλα απ'οτι εχω δει αλλα αναρωτιεμαι μηπως το εκανες ετσι μιας κ αφενως βγαινει αφετερου αν στο πειραξουν κολλας νεο μπαλωμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα όχι δεν θέλω όλο το αμάξι μεμβράνη και τέτοια.

 

Άντε κανένα καπο ή οροφή οκ.

 

Αλλα προτιμω ολικο βάψιμο να γίνει ολοκαίνουργιο

 

 

Αλλά πολλά τα λεφτά γμτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ανοιγω καινούργιο θεμα...

 

Αφησα το αμαξι χωρις να το πλυνω πανω απο δυο μηνες λογο οτι δεν ειχα ελευθερο χρονο, χωρο να το πλυνω.

 

Σημερα το επλυνα, διαπιστωσα παντου στο αμαξι ουρανο, καπο, πορτ-μπαγκάζ ξεβαψιματα, αλλου μικρα, αλλου πιο μεγαλα, σε αυτη την περιπτωση ποια ειναι η λυση; ολικο βαψιμο; σχεδον σε ολα τα μερη εκτος πορτες και πολυ κατω

 

Το αμαξι ειναι μαυρο.

post-223961-0-27643100-1470527411_thumb.jpg

Επεξ/σία από Liverpool89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις να προτεινεις κατι; θα το δοκιμασω, ή σαμπουαν με κερι;

 

Νομιζω η αλοιφη ειναι για γρατζουνιες επιφανειακες αλλα εσυ λες για ξαβαψιματα ...Δεν ξερω αν κανει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χανω κατι να δοκιμασω. Να δω τι παιζει. Μπορει να θελει μια ανανεωση.

 

Ολο το αμαξι σε αποσταση μισου μετρου γυαλιζει, αμα παω παρα πολυ κοντα φαινεται, μπορει μια αλοιφη που ναι για μαυρα χρωματα να κανει δουλεια εστω και στο μισο προβληματικο κομματι, τον ουρανο τον βολευω και με αλλες λυσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει σάν να έχει "καεί" το βερνίκι.Κάτι ανάλογο είχα στο spolier μου,σε σημείο που λόγο σχήματος λίμναζε το νερό της βροχής.

Δέν νομίζω οτι η αλοιφή θα κάνει κάτι.Μπορείς να δοκιμάσεις με πηλό όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...