Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Να ευχαριστήσω τους συμφορουμίτες που πρότειναν το UTOPIA..</p>

<p>τι διαμάντι βρετανικό ειναι αυτό ρε παιδιά.. και φοβερές εικόνες με χρώματα αλα-Polaroid!!!</p>

 

Νομίζω οτι είναι η σειρά με τα ομορφότερα χρώματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

''The Affair'' !! το προτεινω!! εξαιρετικες ερμηνειες με υπεροχη εναλλαγη του πως αντιμετωπιζουν οι δυο πρωταγωνιστες το ιδιο πραγμα : τον ερωτα!! 

 

και φυσικα υπεροχα soundtrack!!(μετραει παντα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''The Affair'' !! το προτεινω!! εξαιρετικες ερμηνειες με υπεροχη εναλλαγη του πως αντιμετωπιζουν οι δυο πρωταγωνιστες το ιδιο πραγμα : τον ερωτα!! 

 

και φυσικα υπεροχα soundtrack!!(μετραει παντα)

Τον Οκτωβριο ξεκινα η 2η season
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο καλο ψυχολογικο θριλλερ?Ειδα προσφατα το shutter island και to se7en  μου φανηκαν αρκετα καλα..Ειδα για το machinist καλα λογια,αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο καλο ψυχολογικο θριλλερ?Ειδα προσφατα το shutter island και to se7en μου φανηκαν αρκετα καλα..Ειδα για το machinist καλα λογια,αξιζει?

Αξίζει δες το οπωσδήποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας συμφουrιτες. Θελω να μου προτεινετε μια σειρα να ξεκινησω.

Να σας πω απλα καποιες  σειρες που μου αρεσουν να καταλαβετε περιπου. 

Sopranos, breaking bad ,the wire, sonos of anarchy, person of interets, suits , white collar , mr robot, game of throwns , how i met your mother,vikings, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιο καλο ψυχολογικο θριλλερ?Ειδα προσφατα το shutter island και to se7en  μου φανηκαν αρκετα καλα..Ειδα για το machinist καλα λογια,αξιζει?

τρόμο θες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας συμφουrιτες. Θελω να μου προτεινετε μια σειρα να ξεκινησω.

Να σας πω απλα καποιες  σειρες που μου αρεσουν να καταλαβετε περιπου. 

Sopranos, breaking bad ,the wire, sonos of anarchy, person of interets, suits , white collar , mr robot, game of throwns , how i met your mother,vikings, 

  • Boston Legal
  • The Shield
  • Mad Men
  • Homeland
  • House of Cards
  • Broadchurch (UK)
  • Fargo
  • True Detective
  • The Newsroom
  • Orange is the new black
  • Banshee
  • Utopia (UK)
  • Peaky Blinders
  • Deadwood
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Boston Legal
  • The Shield
  • Mad Men
  • Homeland
  • House of Cards
  • Broadchurch (UK)
  • Fargo
  • True Detective
  • The Newsroom
  • Orange is the new black
  • Banshee
  • Utopia (UK)
  • Peaky Blinders
  • Deadwood

 

Ευχαριστω πολυ αλλα με μπερδεψες.... :P Αυτα που ειναι κοκκινα τα εχω δει. Απο τα αλλα θες να μου πεις 2 που σου αρεσαν εσενα πιο πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω πολυ αλλα με μπερδεψες.... :P Αυτα που ειναι κοκκινα τα εχω δει. Απο τα αλλα θες να μου πεις 2 που σου αρεσαν εσενα πιο πολυ?

 

Είναι λίγο δύσκολο να σου προτείνω μόνο δύο.

 

Αν σου άρεσαν οι πρώτες season του suits δες το Boston Legal, καμία σχέση το ένα με το άλλο. Κλάσεις ανώτερο το BL. Χιούμορ, αγορεύσεις κ.ο.κ.

 

Το Fargo είναι μια season που αποτελείται από δέκα επεισόδια, αν σου αρέσουν οι ταινίες των αδερφών Coen τότε θα τη λατρέψεις.

 

Το Utopia είναι άλλη μια εξαιρετική σειρά. Ένα διαμάντι της Βρετανικής τηλεόρασης. Θα μπορούσε να το χαρακτηρίσει κανείς το Βρετανικό παρά πέντε. Πέντε άτομα μπλέκονται άθελα τους σε μια θεωρία συνωμοσίας. Διάβασε το στόρι δες και το trailer, πιστεύω πως αμέσως μετά θα κατεβαίνουν σωρηδόν τα επεισόδια. (Η περίληψη της περιλήψεως, απλά δες το)

 

Για να μην κουράζω. αν μου έλεγες ποια σειρά θα ξανά έβλεπα ευχαρίστως, τότε θα σου έλεγα Boston Legal (3 φορές την έχω δει) Utopia. Orange is the new black (2 φορές) και Τhe newsroom (το θέμα είναι άκρως Αμερικάνικο, καθώς πραγματεύεται μεταξύ άλλων την Αμερικάνικη δημοσιογραφία. Δεν ξέρω κατά πόσο θα σου άρεσε.)

 

Δες trailer, διάβασε καμία κριτική ή δες την υπόθεση στο imdb και όποια και αν ξεκινήσεις θα μείνεις ευχαριστημένος.

Επεξ/σία από Dreyar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ αλλα με μπερδεψες.... :P Αυτα που ειναι κοκκινα τα εχω δει. Απο τα αλλα θες να μου πεις 2 που σου αρεσαν εσενα πιο πολυ?

 

rome

boardwalk empire

oz

deadwood

banshee

justified

hannibal

damages

tudors

marco polo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ αλλα με μπερδεψες.... :P Αυτα που ειναι κοκκινα τα εχω δει. Απο τα αλλα θες να μου πεις 2 που σου αρεσαν εσενα πιο πολυ?

house kai newsroom.μην περιμενεις δραση αλλα εχουν εξυπνο σεναριο κ ωραιους διαλογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...