Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως το ξερω για το Human Centipede 3 αλλα μονο το 1 εχω δει.

Tusk,Husk και τα δυο ταινιες ειναι??Δεν εχω δει καμια.

Το tusk έχει μια πρωτοτυπία στο σενάριο του. Το husk είναι ακόμα μια παρεά-νεαρών-που-χάνεται--και-όλα-πάνε-στραβά-και-συνήθως-δε-γλυτώνει-κανένας-ή-θα-ζήσει-η-γκόμενα ταινία αλλά είναι καλούτσικη για τους λάτρεις του είδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το tusk έχει μια πρωτοτυπία στο σενάριο του. Το husk είναι ακόμα μια παρεά-νεαρών-που-χάνεται--και-όλα-πάνε-στραβά-και-συνήθως-δε-γλυτώνει-κανένας-ή-θα-ζήσει-η-γκόμενα ταινία αλλά είναι καλούτσικη για τους λάτρεις του είδους.

 

Thanks,λογικα θα την δω μεσα στο σαββατοκυριακο.Βλεπω παιζει και Johnny Depp στην ταινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο οτι έχει προαναφερθεί αλλά είναι καλό να το ξαναθυμηθούμε. 'Carnival' τρομερό αλλά κράτησε λίγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks,λογικα θα την δω μεσα στο σαββατοκυριακο.Βλεπω παιζει και Johnny Depp στην ταινια.

Αλήθεια;;; Που;;;

Όντως, τώρα είδα και το όνομα του, έπαιζε τον τρελάμενο με το μουστάκι.

Τρόμαξα να τον γνωρίσω!!!

 

Διαβάζοντας στο movie pilot την υπόθεση θυμήθηκα άλλη μια τρομερή ταινία, το Misery.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια;;; Που;;;

Όντως, τώρα είδα και το όνομα του, έπαιζε τον τρελάμενο με το μουστάκι.

Τρόμαξα να τον γνωρίσω!!!

 

Διαβάζοντας στο movie pilot την υπόθεση θυμήθηκα άλλη μια τρομερή ταινία, το Misery.

 

Misery απλα ταινιαρα James Caan και ειδηκα Kathy Bates τρομερη.Ολα τα λεφτα η γνωστη σκηνη με την βαριοπουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ. Πως γίνεται να σου εμφανίζει στο avatar μόνο 3 μηνύματα ενώ μόνο σε αυτό το thread μετράω 5 σήμερα και στο Πρόβλημα με υπότιτλους άλλα 2;

 

First time poster στο μπλα μπλα ε; :P

 

Στην ενότητα ψυχαγωγία δεν μετράνε τα posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

First time όχι, αλλά δεν είχα προσέξει ότι δεν μετράνε στο post count. Το μόνο που είχε δει ήταν ότι δεν μετράνε τα pm (λογικό).

Τα λιμέρια μου βέβαια είναι στο help section. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

First time poster στο μπλα μπλα ε; :P

 

Στην ενότητα ψυχαγωγία δεν μετράνε τα posts.

 

Δεν πειραζει,το νοημα ειναι να λεμε κατι να περναει η ωρα,τα ποσα posts εχω ειναι δευτερευον :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε καμια καλή σειρά;

Κάτι σε στυλ Banshee, Vikings, Narcos, Mr Robot, peaky blinders

Έχω δει/βλέπω homeland, GOT, true detective, the killing, 2 and a half men

Αστυνομικές έχω δει wire,shield(καλές πρώτες σεζον μετα επαναλαμβόνται ) οι τωρινες quantico, limitless,minority,lucifer,blindspot είναι νωρίς αλλα δε με ενθουσιασαν(με επιφυλάξεις για quantico,minority). Επίσης είδα gang related(καλό κοπηκε ομως), graceland μετριοκαλό.

Κωμωδίες δε ξεχωρισα κάποια πλην 2 and a half με πρωταγωνιστή το Τσάρλυ(arrested development,community δε μ αρεσαν, δεν έχω δει its always sunny αξίζει ; )

Aπο άλλα μου είχε ψιλοαρέσει ένα με υπολογιστες και IBM δε θυμαμαι όνομα πρέπει  να είναι στη 2η σεζον,dexter επίσης μου άρεσε για το περίεργο της υποθεσης ,heroes, lost,prison break είναι γνωστά παλιά.

Νομίζω υπάρχει  μη έμπνευση ή κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε καμια καλή σειρά;

Κάτι σε στυλ Banshee, Vikings, Narcos, Mr Robot, peaky blinders

Έχω δει/βλέπω homeland, GOT, true detective, the killing, 2 and a half men

Αστυνομικές έχω δει wire,shield(καλές πρώτες σεζον μετα επαναλαμβόνται ) οι τωρινες quantico, limitless,minority,lucifer,blindspot είναι νωρίς αλλα δε με ενθουσιασαν(με επιφυλάξεις για quantico,minority). Επίσης είδα gang related(καλό κοπηκε ομως), graceland μετριοκαλό.

Κωμωδίες δε ξεχωρισα κάποια πλην 2 and a half με πρωταγωνιστή το Τσάρλυ(arrested development,community δε μ αρεσαν, δεν έχω δει its always sunny αξίζει ; )

Aπο άλλα μου είχε ψιλοαρέσει ένα με υπολογιστες και IBM δε θυμαμαι όνομα πρέπει  να είναι στη 2η σεζον,dexter επίσης μου άρεσε για το περίεργο της υποθεσης ,heroes, lost,prison break είναι γνωστά παλιά.

Νομίζω υπάρχει  μη έμπνευση ή κάνω λάθος;

 

 

rome

life

silicon valley

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε καμια καλή σειρά;

Κάτι σε στυλ Banshee, Vikings, Narcos, Mr Robot, peaky blinders

Έχω δει/βλέπω homeland, GOT, true detective, the killing, 2 and a half men

Αστυνομικές έχω δει wire,shield(καλές πρώτες σεζον μετα επαναλαμβόνται ) οι τωρινες quantico, limitless,minority,lucifer,blindspot είναι νωρίς αλλα δε με ενθουσιασαν(με επιφυλάξεις για quantico,minority). Επίσης είδα gang related(καλό κοπηκε ομως), graceland μετριοκαλό.

Κωμωδίες δε ξεχωρισα κάποια πλην 2 and a half με πρωταγωνιστή το Τσάρλυ(arrested development,community δε μ αρεσαν, δεν έχω δει its always sunny αξίζει ; )

Aπο άλλα μου είχε ψιλοαρέσει ένα με υπολογιστες και IBM δε θυμαμαι όνομα πρέπει  να είναι στη 2η σεζον,dexter επίσης μου άρεσε για το περίεργο της υποθεσης ,heroes, lost,prison break είναι γνωστά παλιά.

Νομίζω υπάρχει  μη έμπνευση ή κάνω λάθος;

 

Oz

 

Breaking Bad

 

Spartacus

 

Seinfeld

 

Curb Your Enthusiasm

 

Louie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rome

life

silicon valley

 

Το πρώτο ίσως το ξεκινήσω, το δεύτερο κοινότυπο μου είχε φανει στο star (αυτο δεν είναι με το κοκκινομάλλη απο το homeland;) το άλλο δε μου άρεσε το πρώτο επεισόδιο

Το πρώτο μου φανηκε άλλης εποχής, το Breaking bad είναι πολυ αργό(ίσως πριν κάποια χρόνια να μου άρεσε περισσότερο) τα αλλα θα τα έχω υπόψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το πρώτο μου φανηκε άλλης εποχής, το Breaking bad είναι πολυ αργό(ίσως πριν κάποια χρόνια να μου άρεσε περισσότερο) τα αλλα θα τα έχω υπόψιν.

 

Όταν λες άλλης εποχής; Λόγω μη καλής ποιότητας στην εικόνα ας πούμε;

 

Το Breaking Bad είναι απο τις σειρές που σταδιακά απο τη πρώτη σεζόν μέχρι τη 5η συνεχώς ανεβαίνει και στο τέλος εκτοξεύεται. Για μένα αξίζει να κάτσεις να τη δεις, γιατί θα σε αποζημιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...