Προς το περιεχόμενο

Έχουν πεθανει τα chat rooms;


Time-splicer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχουν φορουμ γνωριμιων;

http://www.sxeseis.gr/

 

περασαμε κι απο εκει, παιζαν chat rooms, προσωπικα μηνυματα, αλλα εχει και φορουμ ανταλλαγης αποψεων σε θεματα σχεσεων, γνωριμιων, σεξουαλικα κλπ, ακομα και συναντησεις για γνωριμιες μεταξυ των μελων γινοντουσαν,

πλεον δεν ξερω τι παιζει, αλλα με τα χρονια υπολειτουργουσε κι αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sxeseis.gr/

 

περασαμε κι απο εκει, παιζαν chat rooms, προσωπικα μηνυματα, αλλα εχει και φορουμ ανταλλαγης αποψεων σε θεματα σχεσεων, γνωριμιων, σεξουαλικα κλπ, ακομα και συναντησεις για γνωριμιες μεταξυ των μελων γινοντουσαν,

πλεον δεν ξερω τι παιζει, αλλα με τα χρονια υπολειτουργουσε κι αυτο

 

Αυτό έχει μετατραπεί σε site τύπου facebook/hi5 εδώ και χρόνια.

300 σχεδόν έχει αυτή τη στιγμή

 

http://www.gayhellas.gr/gh/chat-2/

 

Α ok, εγώ αναφερόμουν στο κανάλι τους στο grnet, αυτό είναι προφανώς άλλο net.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gayhellas στο irc πάντως κάθε άλλο από έχει πεθάνει.Eίναι στάνταρ το μεγαλύτερο ελλαδιστανικό κανάλι του irc κ δεν έχει απήχηση μόνο στην LGBT κοινότητα.Υπάρχουν μιλούνια στρέητ που μπαίνουν.

 

Ο στρεϊτ να μπει στο gaychat να κανει τι? :huh:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sxeseis.gr/

 

περασαμε κι απο εκει, παιζαν chat rooms, προσωπικα μηνυματα, αλλα εχει και φορουμ ανταλλαγης αποψεων σε θεματα σχεσεων, γνωριμιων, σεξουαλικα κλπ, ακομα και συναντησεις για γνωριμιες μεταξυ των μελων γινοντουσαν,

πλεον δεν ξερω τι παιζει, αλλα με τα χρονια υπολειτουργουσε κι αυτο

 

Ειχα βγάλει φοβερο γκομενάκι απο εκει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο στρεϊτ να μπει στο gaychat να κανει τι? :huh:

 

 

 ξέρω γω; o καθένας έχει τα δικά του.Δεν είναι μαύρο άσπρο η ανθρώπινη εμπειρία και σεξουαλικότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ξέρω γω; o καθένας έχει τα δικά του.Δεν είναι μαύρο άσπρο η ανθρώπινη εμπειρία και σεξουαλικότητα.

 

Α, δηλαδη για εμπειριες και αναζητηση σεξουαλικοτητας.

Τοτε τι στρειτ ειναι? Με ανησυχιες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εποχές 2005-2010 ηταν η αθώα απελευθέρωση του ελληνικου ιντερνετ...hi5...joy...msn...zoo...mad..κ.α. Έμπαιναν τα κοριτσακια ορκισμένα...φοιτητης ημουν τοτε και δουλευα σε νετ καφε και τα εβλεπα να ερχονται για να καυλαντίσουν. Μιλάμε χαμός.

Πλέον σε κανα zoo και κάτι badoo μπαίνουν κατι παρακμιακοί 40αρηδες και 40αρες. 

 

Μα είναι τόσο εύκολο πλέον να βρεις γκομενα απο fb/tinder/insta γιατι να κάθεσαι να παλεύεις με ψευδώνυμα και τέτοια στο κάθε κακοσχεδιασμένο τσατ που δεν ξέρεις πως είναι αυτή/ος που μιλάς στην τελική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως γνωρίζεστε;  :D

 

Φιλε μου εγω οταν εκανα/κάνω καμάκι ξέρω καλά τι κάνω για αυτο και ειχα βγαλει αρκετές γκομενες και απο τα τσάτ.

Εποχές 2005-2010 ηταν η αθώα απελευθέρωση του ελληνικου ιντερνετ...hi5...joy...msn...zoo...mad..κ.α. Έμπαιναν τα κοριτσακια ορκισμένα...φοιτητης ημουν τοτε και δουλευα σε νετ καφε και τα εβλεπα να ερχονται για να καυλαντίσουν. Μιλάμε χαμός.

Πλέον σε κανα zoo και κάτι badoo μπαίνουν κατι παρακμιακοί 40αρηδες και 40αρες. 

 

Μα είναι τόσο εύκολο πλέον να βρεις γκομενα απο fb/tinder/insta γιατι να κάθεσαι να παλεύεις με ψευδώνυμα και τέτοια στο κάθε κακοσχεδιασμένο τσατ που δεν ξέρεις πως είναι αυτή/ος που μιλάς στην τελική.

 

2005-2010 η χρυση εποχή του Ιντερνετ/τσάτ για να βγάλεις γκομενα. Προσυπογράφω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας με το chat στις εποχές του irc. Επέλεγα nicknames που δεν μπορείς να καταλάβεις αν είσαι άντρας ή γυναίκα. Έλεγα ότι κουταμάρα σκεφτόμουν και τα πίστευαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εγω οταν εκανα/κάνω καμάκι ξέρω καλά τι κάνω για αυτο και ειχα βγαλει αρκετές γκομενες και απο τα τσάτ.

 

2005-2010 η χρυση εποχή του Ιντερνετ/τσάτ για να βγάλεις γκομενα. Προσυπογράφω.

ειχα ριξει τοσο μεγαλο φορτωμα τοτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέον τα μόνα που υπάρχουν για "γνωριμίες" κτλ είναι τα τύπου τυφλά τσατ(δεν ξέρω αν κάνει να ποστάρο λινκ) που μπαίνεις και σου πετάει κάθε τόσο(αρκετή ώρα βασικά για άντρες) μια συνομιλήτρια και ξεκινάτε την κουβέντα.. βέβαια δεν νομίζω να βρεις τίποτα αξιόλογο και κει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...