Προς το περιεχόμενο

Έχουν πεθανει τα chat rooms;


Time-splicer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φυσικα καιεχει πεθανει.

Εχει εξελιχθει ο κοσμος. Θελουν να δουν πως εισαι, αμα βγαζεις ωραιες φοτο, που εισαι, που βγαινεις, που μενεις, ποσα βγαζεις (φαινεται απο ολα τα προηγουμενα που ειπα) που πας διακοπες, τι κινητο εχεις και τι φιλους.

Αυτο ελειπε να μιλαει η αλλη με κανεναν ksekolothreuti21...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα καιεχει πεθανει.

Εχει εξελιχθει ο κοσμος. Θελουν να δουν πως εισαι, αμα βγαζεις ωραιες φοτο, που εισαι, που βγαινεις, που μενεις, ποσα βγαζεις (φαινεται απο ολα τα προηγουμενα που ειπα) που πας διακοπες, τι κινητο εχεις και τι φιλους.

Αυτο ελειπε να μιλαει η αλλη με κανεναν ksekolothreuti21...

 

Ενω παλιότερα φιλε μου δεν ειχαν πολλες απαιτησεις γιατι δεν υπηρχαν και πολλες εφαρμογές ... έδινες ενα μσν με μια φωτο και ηταν ευχαριστημένη.

 

Ειναι αυτο που λενε τελικα "Οπου λαλουν πολλοι κοκοροι ....αργει να ξημερώσει." Μπηκαν ενα καρο εφαρμογες και έχουμε χασει τη μπάλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι το ζοο παλια το 07-08

ενας φιλος μου ειχε ριξει μια μουναρα απο κει και ετσι το εμαθα

και ειχα πορωθει ενα διαστημα αλλα το μονο που καταφερα ηταν να βγω με δυο χοντρες

οποτε το παρατησα το τσατ του

μπαινω ακομα να μπαιζω χαρτακι καμια φορα ή και να ρωταω ατομα απο μια συγκεκριμενη περιοχη για κατι που εγινε εκει και με ενδιαφερει

συνηθως ρωταω αντρες γτ οι γυναικες δεν απαντανε

 

τωρα μπαινω στο badoo,γαμησα μια 40αρα απο κει οταν πρωτο μπηκα τον φεβρουαριο αλλα εκτοτε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας με το chat στις εποχές του irc. Επέλεγα nicknames που δεν μπορείς να καταλάβεις αν είσαι άντρας ή γυναίκα. Έλεγα ότι κουταμάρα σκεφτόμουν και τα πίστευαν.

 

Εγώ όταν διαπίστωνα τέτοια nicks δεν μίλαγα.

 

Πάντως πιστεύω, όλοι θα έχετε πέσει στην περίπτωση που είπατε ένα hi στην maria20 και μετά είδατε μια απάντηση "γεια σου είμαι ο Κώστας είμαι gay και θέλω να..... ".  Λογικά πιτσιρικάδες που έκαναν πλάκα ήταν, δεν πιστεύω σοβαρός gay να κάνει τέτοιες παπαριές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι το ζοο παλια το 07-08

ενας φιλος μου ειχε ριξει μια μουναρα απο κει και ετσι το εμαθα

και ειχα πορωθει ενα διαστημα αλλα το μονο που καταφερα ηταν να βγω με δυο χοντρες

οποτε το παρατησα το τσατ του

μπαινω ακομα να μπαιζω χαρτακι καμια φορα ή και να ρωταω ατομα απο μια συγκεκριμενη περιοχη για κατι που εγινε εκει και με ενδιαφερει

συνηθως ρωταω αντρες γτ οι γυναικες δεν απαντανε

 

τωρα μπαινω στο badoo,γαμησα μια 40αρα απο κει οταν πρωτο μπηκα τον φεβρουαριο αλλα εκτοτε τπτ

 

 

Kαλη η 40αρα? παντρεμενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν διαπίστωνα τέτοια nicks δεν μίλαγα.

 

Πάντως πιστεύω, όλοι θα έχετε πέσει στην περίπτωση που είπατε ένα hi στην maria20 και μετά είδατε μια απάντηση "γεια σου είμαι ο Κώστας είμαι gay και θέλω να..... ".  Λογικά πιτσιρικάδες που έκαναν πλάκα ήταν, δεν πιστεύω σοβαρός gay να κάνει τέτοιες παπαριές.

 

Well, «σοβαροί» στρέητ κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, επιλέγοντας λεσβιακά νικς για να ψαρέψουν, so... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well, «σοβαροί» στρέητ κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, επιλέγοντας λεσβιακά νικς για να ψαρέψουν, so... :P

 

Χαχαχαχα, θα ψαρέψουν άλλες λεσβίες. Οι λεσβίες έχουν βρει τρόπους και τους ανακαλύπτουν αυτούς στο άψε σβήσε. Π.χ με ερωτήσεις "τι μέγεθος σουτιέν φοράς, τι νούμερο παπουτσιού και βλέπουν την ευκολία που έχεις στην απάντηση ή αν απαντήσεις κάτι εντελώς εκτός". Θα μου πεις βέβαια με ψάξιμο και αυτά μαθαίνονται αλλά δεν τις κοροϊδεύεις εύκολα με τέτοια τεχνάσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Undernet και o γνωστός Katsika στο Hellas. Μπαίναμε όλοι σχεδόν οι φοιτητές που ήμασταν Αγγλία. Παραλίγο να παντρευτώ εγώ από εκεί μέσα, πριν από 15+ χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν και ακόμη τώρα μπει κάποιος σε κάποια μεγάλα channels θα βρει καποια nicks που υπήρχαν και προ 15ετίας.

Κάποιοι καμμένοι παραμένουν σταθεροί στο άθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαίνω IRC (αρκετά σπάνια), το nickname το έχω από το 2003 (?) αν δεν κάνω λάθος, πρέπει να δω τα χαρτιά μου με το trademark για να το θυμηθώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...