Προς το περιεχόμενο

WIFI TV TVMAN Pocket ZDP-1 MOBILITY @ WIND 9.90


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περασα απο αυτη τη wind 20 μερες πριν και μου ειπαν οτι ουτε εχουν κατι ουτε θα φερουν. Για να δεις ποσο οργανωση εχουν το αναφερω...

Δεν γνωρίζω για τις άλλες πόλεις αλλά οι υπάλληλοι του Αγρινιου είναι εντελώς ανειδικευτοι και δεν έχουν καμία απολύτως επαφή με το αντικείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τσιμπησα και γω ενα που υπηρχε σε καταστημα της Ναξου. Thanks ts!

 

Δε προλαβα να τ ανοιξω αλλα να υποθεσω αν κρινω απ το ονομα της συσκευης οτι δεν πιανει αναλογικο σημα ετσι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να καταλαβω

 

παραπανω απο μια συσκευη δεν γινεται 

μπορω  να το συνδεσω ομως σε παραπανω απο μια συσκευη μεσω ρουτερ η του υπολογιστη μου?

υπαρχει προγραμμα για τον υπολογιστη να βλεπω εκει αλλα πως το συνδεω πρεπει να εχω WIFI στον υπολογιστη?

περνει αναβαθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να καταλαβω

 

παραπανω απο μια συσκευη δεν γινεται 

μπορω  να το συνδεσω ομως σε παραπανω απο μια συσκευη μεσω ρουτερ η του υπολογιστη μου?

υπαρχει προγραμμα για τον υπολογιστη να βλεπω εκει αλλα πως το συνδεω πρεπει να εχω WIFI στον υπολογιστη?

περνει αναβαθμιση?

 

Αν ειναι ιδιο με το tivizen wifi μονο μια συσκευη μπορεις ακομα και αν το βαλεις στο ρουτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Κρητη κανας συντεκνος να μας πει αν πιανει σημα και που ; Σε Βραχασι -Σισσι δεν μπαινω καν στον κοπο να δοκιμασω χωρις εξωτερικη με ενισχυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 8 συσκευές αναφέρεται στο media server που steamαρει από την Sd.Για τηλεοπτικό σήμα μια συσκευή μόνο είτε σε hotspot είτε σε σύνδεση μέσω router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σήμερα παρέλαβα και εγώ το εν λόγω προϊόν, μετά κόπων και βασάνων, απο το κατάστημα wind της Ηγουμενίτσας.

Αυτή την στιγμή το δοκιμάζω στην βόρεια περιοχή της Κέρκυρας, μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να πιάσω αρκετά κανάλια (και ιταλικά) και εξαρτάται απο το σήμα αν θα τα παίξει ή αν θα εχει σπασίματα η εικόνα. Θα επιστρέψω με περισσότερα σε μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα

Όποιος φίλος δεν προλαβε να αγοράσει την συσκευή στην τιμή 10€ και θέλει δίνω την δικιά μου αφού δεν με κανει για την δουλειά που ήθελα

 

Πουλήθηκε παιδιά.

Επεξ/σία από gkarabid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι drivers απο την http://www.noovo.co/download σας δουλεψαν εμενα οχι εχω Win 10 X64 pro και κατεβασα απο δω driver http://www.dediprog.com/download?u=42&l=SF100+ISP+IC+Programmer

 

Αλλα δεν μπορω να κανω Firmware Update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...