Προς το περιεχόμενο

WIFI TV TVMAN Pocket ZDP-1 MOBILITY @ WIND 9.90


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αν κανεις το ανταλλαζει με το tivizen pico της αλλης προσφορας ας μου στειλει καθως στην περιοχη που ειμαι δεν εχει καλο σημα το μονο που θελω ειναι να εχει και τον ανταπτορα της κεραιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έχω μπερδευτεί, υπάρχει κάπου το συγκεκριμένο προϊόν για αγορά; Χρειάζεται και wifi σύνδεση; Για παράδειγμα σε ένα σπίτι χωρίς wifi, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κανονικά; Συνδέεται και με iPad;

 

Έχει κανονικά εφαρμογή για iPad και δουλεύει πολύ καλά.

 

Απλώς πίστευα ότι με internet θα μπορούσα να συνδεσω πάνω από μία συσκευή...

Που είναι ο φίλος που το έχει καταφέρει?

Ο φίλος τρόλαρε γιατί πολύ απλά δεν γίνεται. Το σήμα είναι τηλεοπτικό, δεν γίνεται streaming, εν ολίγοις το ίντερνετ δεν εμπλέκεται πουθενά. Και σκέτο ρούτερ να έχετε χωρίς ίντερνετ, είναι το ίδιο για το tvman, απλά χρησιμοποιεί Wi-Fi τοπικά για να μεταφέρει σήμα από τον δέκτη (τιβιμαν) μέχρι την συσκευή (πχ ταμπλετ). Παίρνει κανονικό τηλεοπτικό σήμα από κεραία όχι online, και επειδή πρόκειται για έναν δέκτη, μπορεί να παίξει μόνο ένα κανάλι την φορά. Μέχρι να δω βιντεάκι με how-to που να δείχνει ότι γίνεται το αντίθετο (και πώς), όλα τα άλλα είναι μπλα μπλα.

 

Επίσης χαίρομαι που υπάρχει ακόμη σε μαγαζιά όπως πίστευα, γιατί πολλοί το θεωρούν εξαντλημένο (όπως είδα στο νήμα του tivizen που το αναφέραμε). Λίγο ψάξιμο όποιος ενδιαφέρεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπράβο στον φίλο που τρολαρε γιατί από τα δικά του λόγια , σηκώθηκα και άρχισα το ψάξιμο.....Μάλιστα να είναι καλά γιατί και έτσι κάτι λέει.... (καλά για την τιμή λέει πολλά )

Λιγη αναζήτηση στο google δεν βρήκα κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά που υπάρχει διαθέσιμο στην Αθήνα; Κάλεσα στα κεντρικά της wind και ο υπάλληλος δεν γνώριζε καν την προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγραμμα για να το συνδεσεις στον υπολογιστη εχει αυτο η ειναι μονο για android και ios ?

 

Παραδειγμα το tivizen wifi που εχω εχει προγραμμα και βλεπω και στον υπολογιστη τηλεοραση και μπορω και με wifi να το συνδεσω και με usb

Μεχρι και με το ρουτερ μπορω να το συνδεσω και ετσι οτι συσκευη ειναι συνδεμενη στο ρουτερ μου εχει τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης χαίρομαι που υπάρχει ακόμη σε μαγαζιά όπως πίστευα, γιατί πολλοί το θεωρούν εξαντλημένο (όπως είδα στο νήμα του tivizen που το αναφέραμε). Λίγο ψάξιμο όποιος ενδιαφέρεται.

Αν δεις κάποιες σελίδες πίσω έχω καλέσει σχεδόν σε όλα τα καταστήματα της Αθήνας και δεν το έχω βρει πουθενά! Οπότε δεν ισχύει αυτό που γράφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγραμμα για να το συνδεσεις στον υπολογιστη εχει αυτο η ειναι μονο για android και ios ?

 

Παραδειγμα το tivizen wifi που εχω εχει προγραμμα και βλεπω και στον υπολογιστη τηλεοραση και μπορω και με wifi να το συνδεσω και με usb

Μεχρι και με το ρουτερ μπορω να το συνδεσω και ετσι οτι συσκευη ειναι συνδεμενη στο ρουτερ μου εχει τηλεοραση.

 

Υπάρχει για Windows και mac. Το δοκίμασα σε 8.1, όλα καλά. Σε mac δεν το δοκίμασα.

 

 

Αν δεις κάποιες σελίδες πίσω έχω καλέσει σχεδόν σε όλα τα καταστήματα της Αθήνας και δεν το έχω βρει πουθενά! Οπότε δεν ισχύει αυτό που γράφεις.

Ο gkarabid το αγόρασε σήμερα το μεσημέρι. Δεν ξέρω από πού και δεν με νοιάζει. Δεν είπα ότι υπάρχει παντού, είπα όποιος θέλει ας ψάξει. Δεν παίρνω ποσοστά ούτε από τη wild ούτε από τη noovo.

 

Ορίστε και το site του προϊόντος και godspeed.

 

http://www.noovo.co/pd/tvman-portable/TVman-Pocket_ZDP-1

 

Cheerio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει για Windows και mac. Το δοκίμασα σε 8.1, όλα καλά. Σε mac δεν το δοκίμασα.

 

 

Ο gkarabid το αγόρασε σήμερα το μεσημέρι. Δεν ξέρω από πού και δεν με νοιάζει. Δεν είπα ότι υπάρχει παντού, είπα όποιος θέλει ας ψάξει. Δεν παίρνω ποσοστά ούτε από τη wild ούτε από τη noovo.

 

Ορίστε και το site του προϊόντος και godspeed.

 

http://www.noovo.co/pd/tvman-portable/TVman-Pocket_ZDP-1

 

Cheerio.

 

 

Στο λινκ που εχεις δωσει εχει και τα αρχεια για κατεβασμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο gkarabid το αγόρασε σήμερα το μεσημέρι. Δεν ξέρω από πού και δεν με νοιάζει. Δεν είπα ότι υπάρχει παντού, είπα όποιος θέλει ας ψάξει. Δεν παίρνω ποσοστά ούτε από τη wild ούτε από τη noovo.

 

Δεν σε κατηγόρησα ότι παίρνεις ποσοστά ή για οτιδήποτε άλλο, απλά δεν ισχύει ότι κάποιος με λίγο ψάξιμο θα το βρει. Βασικά ούτε με πολύ ψάξιμο δεν θα το βρει.

 

Ο gkarabid έγραψε ότι το πήρε από Λάρισα..στην Αθήνα που μένουν και οι περισσότεροι που τους ενδιαφέρει να το αγοράσουν δεν υπάρχει ούτε για δείγμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με το βιντεακι παρουσιασης στο 2:38 λεπτο απο την επισημη σελιδα http://www.noovo.co/pd/tvman-portable/TVman-Pocket_ZDP-1 υποστηριζει μεχρι και 8 συσκευες συγχρονως για media center. Μακαρι να το βρω εδω στην επαρχια σε αυτη την τιμη. Το οτι μετατρεπει οποιαδηποτε συσκευη συνδεμενη σε αυτο σε tv ειναι οτι πιο χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάλεσα στα κεντρικά και μου είπαν πως τρέχει πολύ καιρό η προσφορά και είναι εξαντλημενο, δεν υπάρχει ούτε για παραγγελία...

Ίσως το βρούμε σε κάποιο κατάστημα που μπορεί να έχει ξεμείνει, αλλά κυρίως επαρχία και όχι αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...