Προς το περιεχόμενο

WIFI TV TVMAN Pocket ZDP-1 MOBILITY @ WIND 9.90


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν βρισκω το app για iphone. Το ειχα εγκαταστησει στο ipad αλλα δεν υπαρχει πια ουτε για αυτο. αλλαξα και store. εβαλα το αμερικανικο αλλα δεν το εχει ουτε εκει. ξερει κανεις τιποτα επ' αυτου;

Δεν μπορώ Ούτε εγώ να καταλάβω τί έγινε με τα iOS apps. Εγώ βέβαια το έχω ακόμη εγκατεστημένο. Στις "αγορασμένες" εφαρμογές σου δεν υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ Ούτε εγώ να καταλάβω τί έγινε με τα iOS apps. Εγώ βέβαια το έχω ακόμη εγκατεστημένο. Στις "αγορασμένες" εφαρμογές σου δεν υπάρχει;

Στο ipad υπαρχει επειδη την ειχα εγκαταστησει παλια. Τωρα δεν την βρισκω για να την βαλω στο Iphone. Στις αγορασμενες δεν υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ipad υπαρχει επειδη την ειχα εγκαταστησει παλια. Τωρα δεν την βρισκω για να την βαλω στο Iphone. Στις αγορασμενες δεν υπαρχει

Κι εγώ την έχω εγκατεστημένη σε iPad. Αλλά δεν τη βρισκω πλέον σε κανένα appstore, καμίας χώρας. Ευτυχώς είναι ακόμη εγκατεσημένη, αλλά αν "χαθεί" πχ με κανένα set as new δεν μας κόβω να την ξαναβρίσκουμε αφού λες ότι δεν είναι ούτε στις αγορασμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς γιατί η αναπαραγωγή σε iPad είναι παρά πολύ καλή και θα ήταν κρίμα να χαθεί. Οπότε όσοι το πήρατε και δεν έχετε ακόμη την εφαρμογή για iOS μάλλον λίγο υπομονή θα χρειαστεί.

 

τον ειχα βρει στην αμθιθεας και μου λενε δεν μπορω να στον δωσω γιατι δεν φαινεται στην αποθηκη... αλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

Δεν το καταλαβαίνω αυτό. Δεν ξέρω πώς δουλεύουν τα συστήματα παρακολούθησης αποθήκης αλλά καβάτζα μου μυρίζει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο επικοινώνησα μαζί τους σήμερα το πρωί και σε δυο ώρες μου απάντησαν το εξής
Hi, George,

We are terribly sorry that we made so trouble for you.
We have done prompt action on this matter and already informed Apple Inc.,
please await for the app link restored.

Thank you for your kind reply on request.

Regards,

Judy Tseng | International Sales & Marketing Assistant

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στη wind στο Αγρινιο να πληρώσω λογαριασμό και ρωτησα για το συγκεκριμένο gadget. Προς καλή μου τύχη υπήρχε ένα τελευταίο κομμάτι στην αποθήκη τους στα 10 ευρώ οπότε και το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ευχαριστώ τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικα και εγω το βρηκα σημερα μετα από παρα πολύ κοπο και πιεση στον μαγαζατορα που το παρηγγειλε από άλλο κατάστημα του νομου. Ακομα η συσκευασια που αγορασα δεν ηταν σφραγισμενη! Στο εσωτερικο εντωμεταξύ ειχε και μια καρτα sandisk 4 GB με αποσπάσματα-εγγραφες από κινεζικα καναλια. Δυο κομματια ειχε το κατάστημα και το ένα το κρατησε αυτος.

Μεχρι στιγμης λειτουργει κανονικα σε οσες συσκευες το δοκιμασα, κανει δουλεια αλλα μεσα στο σπιτι όχι τοσο καλα.

Το μονο που με προβληματιζει είναι ότι ζεσταίνεται λιγο, αν σε καποιον άλλο συμβαινει το ιδιο ας μου πει. Επισης δεν εχω καποια ενδειξη για τον χρονο φορτισης.

Επεξ/σία από cmqwerty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα σε iphone 6 δεν μου το βρισκει ψαχνοντας το wifi του

Με άλλες συσκευές σου το βρίσκει; Το wifi του σταματάει να εμφανίζεται όταν συνδέσεις το tvman μέσω ρούτερ (όχι σαν hotspot). Αλλά ακόμη κι έτσι, οποιαδήποτε συσκευή είναι στο ίδιο δίκτυο και έχει την εφαρμογή θα πρέπει να το βρίσκει κανονικά.

 

Στην τελική του κάνεις ένα reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στη wind στο Αγρινιο να πληρώσω λογαριασμό και ρωτησα για το συγκεκριμένο gadget. Προς καλή μου τύχη υπήρχε ένα τελευταίο κομμάτι στην αποθήκη τους στα 10 ευρώ οπότε και το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ευχαριστώ τον ts.

περασα απο αυτη τη wind 20 μερες πριν και μου ειπαν οτι ουτε εχουν κατι ουτε θα φερουν. Για να δεις ποσο οργανωση εχουν το αναφερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα απο αυτη τη wind 20 μερες πριν και μου ειπαν οτι ουτε εχουν κατι ουτε θα φερουν. Για να δεις ποσο οργανωση εχουν το αναφερω...

Από την στιγμή που το έχουν βάλει στα 10 ευρώ μου φαίνεται αυτονόητο και λογικό να μην ξαναφέρουν. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι δεν ξέρουν από τα κεντρικά ποια καταστήματα το έχουν και πρέπει να τα ψάχνουμε ένα ένα...και πάλι χωρίς αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...