Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασ'το snpr, όσοι την άλλη την έχουν μικρή αυτά κάνουν και μετά βγαίνουν και λένε "είμαι νούμερο 3 στον κόσμο", σε όλα τα παιχνίδια γίνεται αυτό(που να δείς τι γίνεται στα battlefield, ούτε για μια 'βδομάδα στη beta δεν άντεχαν να τον τρώνε... στη beta ρε φίλε, ακόμα δεν βγήκε και κανονίσανε!!)

 

Καλά λένε "όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είστε σίγουροι για preorder?

Δεν αφήνουμε να κυκλοφορήσει και αυτό..?

με την νέα μηχανή γραφικών,φοβάμαι μην έχει impact με το gameplay κ φάμε τρελά bugs

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr: +1000000

 

Μακρυά από προπαραγγελίες σε αυτά τα πράγματα. Εγώ περιμένω να δω το demo πρώτα, να περάσει και καμια εβδομάδα από την κυκλοφορία και μετά θα αποφασίσω. Για να μην έχουμε πάλι τα ίδια, να αγοράζουμε και να μην παίζουμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr: +1000000

 

Μακρυά από προπαραγγελίες σε αυτά τα πράγματα. Εγώ περιμένω να δω το demo πρώτα, να περάσει και καμια εβδομάδα από την κυκλοφορία και μετά θα αποφασίσω. Για να μην έχουμε πάλι τα ίδια, να αγοράζουμε και να μην παίζουμε.

έτσι είναι!

αν δεν είχα φέτος τον fever να παίζουμε δε θα είχα πιάσει τις 50 ώρες που λέει το origin ότι έχω παίξει το 16!

Είναι το φίφα με το πιο playable time,από αυτά που έχω(08-09-10-12-13-14-15-16). το 11 έκανα μποϊκοτάζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν το demo για μένα φέτος ως κριτήριο αγοράς.
Αν δεν δώ καταλυτικές βελτιώσεις στο career mode τόσο στα feature του ,όσο και στην αγωνιστική συμπεριφορά/προσωπικότητα της ΑΙ τόσο των αντιπάλων,όσο και των παικτων της ομάδας μου δεν υπάρχει περίπτωση οχι για προπαραγγελία,αλλά ουτε καν για αγορά.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είστε σίγουροι για preorder?

Δεν αφήνουμε να κυκλοφορήσει και αυτό..?

με την νέα μηχανή γραφικών,φοβάμαι μην έχει impact με το gameplay κ φάμε τρελά bugs

 

Μα δεν το έκανα preorder, απλά του έδωσα αυτό που ζήτησε. :) Δεν έχω κάνει ποτέ preorder παιχνίδι. Άσε που δεν θα πάρω μάλλον το FIFA αλλά το PES. :P :P Το σιχάθηκα το στάσιμο gameplay τους, το PES δεν το περίμενα τόσο βελτιωμένο φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν το έκανα preorder, απλά του έδωσα αυτό που ζήτησε. :) Δεν έχω κάνει ποτέ preorder παιχνίδι. Άσε που δεν θα πάρω μάλλον το FIFA αλλά το PES. :P :P Το σιχάθηκα το στάσιμο gameplay τους, το PES δεν το περίμενα τόσο βελτιωμένο φέτος.

δεν είπα ποτέ ότι έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι μεσημεράκι ως συνήθως ή λίγο αργότερα. Από ότι φαίνεται κι από εδώ, δεν υπάρχει κανένα νεότερο ακόμα.

 

Επίσης εδώ είχαν live stream στο demo, δείχνει κάποια πραγματάκια:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...