Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ένας φίλος μου το έστειλε.. Δεν ξέρω περισσότερες πληροφορίες.

 

Βρε λέτε? :unsure:

 

 

14068396_1212780732099834_27066474686010

 

 

 

Όχι απλά Hellas Liga, αλλά και GRE 1! Το οποίο σημαίνει πως υπάρχουν και ελπίδες για Β' Εθνική; Θα είναι το πρώτο FIFA που θα αγοράσω εδώ και πολλάααα χρόνια αν γίνει αυτό, απλά και μόνο για να υποστηρίξω μια τέτοια κίνηση

 

Fingers crossed....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ελληνικο πρωταθλημα αλλα και η β και γ εθνικη υπαρχει εδω και χρονια στο φιφα για τους developers και beta testers, απλα δεν υπαρχουν τα δικαιωματα. Απλα η ΕΑ εχει ολες τις database ετοιμες ετσι ωστε μολις παρει τα δικαιωματα να τα βγαλει αμεσως χωρις καθυστερηση...Για φετος χλωμο ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σημερα? εγω απο τι ξερω βγαινει στις 13.

 

Αν προπαραγγειλουμε το φιφα 17 απο καποιο καταστημα πχ public, κωτσοβολο, κλπ θα παρουμε το bonus με τα 5 draft tokens?

η αυτα τα παιρνεις μονο αν το παρεις απο το origin? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελληνικο πρωταθλημα αλλα και η β και γ εθνικη υπαρχει εδω και χρονια στο φιφα για τους developers και beta testers, απλα δεν υπαρχουν τα δικαιωματα. Απλα η ΕΑ εχει ολες τις database ετοιμες ετσι ωστε μολις παρει τα δικαιωματα να τα βγαλει αμεσως χωρις καθυστερηση...Για φετος χλωμο ομως...

links με info or gtfo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για pre order εχει βρει κανεις κανα φθηνό κλειδαδικο ?

 

Αν δεν παίξει πάλι κανα κόλπο με Origin μέσω βραζιλιάνικης ΙΡ και σία, δεν βλέπω να το γλιτώνετε το σαραντάρι. Μιλάω σε δεύτερο πληθυντικό, γιατί ούτε φέτος δεν είμαι σίγουρος αν θα το αγοράσω, 2η φορά από το 2008.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...