Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ήταν τουλάχιστον πέρισυ.Τώρα μένει να τα κατεβάσουμε και για τις 2 πλατφόρμες για να συγκρίνουμε.Είπα υποτίθεται.Το μόνο που μένει είναι να τα συγκρίνουμε για φέτος

Και φυσικά έυχομαι να έχουν και σε pc και σε xbox1/ps4 ακριβώς τα ίδια γραφικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί πέρσι σε Xbox One σίγουρα δεν είχε καλύτερα γραφικά από PC (μιλάμε πάντα για αναλύσεις 1080p και πάνω με όλα τέρμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε PS4 (το FIFA 16) που το δοκίμασα ο ίδιος ταυτόχρονα με PC είχε έστω και σε λεπτομέρειες καλύτερα γραφικά στο PS4  (με όλα τέρμα στο PC)

Στο XboxOne δεν το δοκίμασα,γιατί δεν έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως αυτο ισχυει στο προ πιο πολυ λογω οτι ειναι πορτ απο το ps3 τουλαχιστον το περσυνο...παιδες οσοι το κατεβάσετε πειτε γνωμη δεν εχω ιντερνετ για να το δω απλα το προπαραγγειλα και ελπίζω μεχρι τοτε να ναι κομπλε ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαίνει επιτέλους. Τι έκανα:

 

1) Run Origin as administrator (δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά καλού-κακού... χωρίς αυτό πάντως δεν έπαιζε πιο πριν)

2) Πάω στη σελίδα με τα demos, το αφήνω κανα λεπτό να νιώσει και να εμφανίσει το icon του Fifa 17 πάνω αριστερά (προηγουμένως έδειχνε τα πάντα εκτός από αυτό)

3) Πάτησα στο Fifa 17 και όλα κομπλέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα το άλλο κόλπο.Πήγα κατευθείαν απ την ιστοσελίδα του Origin και πάτησα απο κει το link για το demo να το στείλει στο origin.Το ίδιο έκανα και με το PSN/PS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δυστυχώς ανοίγει πάει να φορτώσει και ξαφνικά με πετάει απο το παιχνίδι και σταματάει... Τι να πώ ίσως φταίει η παλιά κάρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εχει χειροτερα γραφικα απο ps4 με ολα low σε 1080p αναλυση. Ομως με ολα ultra σε 1080p και πανω τα γραφικα του ειναι καλυτερα. Ειδικα αν μιλαμε για 1440p εκει ξεφευγει το πραγμα δεν υπαρχει συγκριση με ps4!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για fullHD και στα 2 μιλάω .Και γω τους έβριζα αυτούς που λέγανε οτι έχει καλύτερα γραφικά στο PS4 και έλεγα ,κοίτα τι σκεφτήκανε τώρα τα fanboys .Αλλά το έλεγξα μετά και εγώ ο ίδιος στην δική μου TV 42 αρα,γιατί για να δείς τις διαφορές δε φαίνοντε σε μικρές οθόνες.Είχε λοιπον ελάχιστα πιο καθαρή ευκρίνεια και τα μοντέλα των ποδοσφαιριστών πιο καλοφτιαγμένα(ελάχιστα ,αλλά φαινόταν), στο PS4.Τώρα για 1440p δεν ξέρω καθως δεν έχω τετοια ανάλυση.Εκεί ίσως υπερτερεί το PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις επαιξα εναν αγωνα..να πω οτι εχω να παιξω απο το φιφα 14...πολυ καλα γραφικα ωραιο gameplay,δεν εχω μετρο συγκρισης με το φιφα 16.. ανυπομονω να κυκλοφορησει να το λιωσω ονλινε χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...