Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν εχεις επιλεξει καποια ταχυμεταφορικη και εχεις επιλεξει το απλο ταχυδρομειο δεν περναει συνηθως απο τελωνειο. Εφοσων εχει φτασει ελλαδα κανε αναζήτηση το truck number σου εδω:

http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

και αν ειναι να περασει απο τελωνειο θα σου γραφει εισαγωγη στο τελωνειο/Item handed over to customs authority for final delivery.

κλεισιμο απο Κ.Δ αεροδρομιου μου γραφει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

sotosgl σε βλέπω είσαι σχετικός με το θέμα.

 

Εγώ παρέλαβα ένα 3 pro πρόσφατα και επειδή είναι για τον πατέρα το θέλει με ελληνικά θα βάλω την stable από miui.gr.Ανέβασα 2 σελίδες πίσω τα details του τι φοράει τώρα.Το θέμα μου είναι αν μπορώ να κάνω το απλό και να βάλω το update.zip και να το κάνω από τον updater στο ΜΙUI ή πρέπει να κάνω το ξεκλείδωμα του bootloader να περάσω twrp και μετά να φλασάρω από εκεί?

 

Μήπως τυχαίνει να ξέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotosgl σε βλέπω είσαι σχετικός με το θέμα.

 

Εγώ παρέλαβα ένα 3 pro πρόσφατα και επειδή είναι για τον πατέρα το θέλει με ελληνικά θα βάλω την stable από miui.gr.Ανέβασα 2 σελίδες πίσω τα details του τι φοράει τώρα.Το θέμα μου είναι αν μπορώ να κάνω το απλό και να βάλω το update.zip και να το κάνω από τον updater στο ΜΙUI ή πρέπει να κάνω το ξεκλείδωμα του bootloader να περάσω twrp και μετά να φλασάρω από εκεί?

 

Μήπως τυχαίνει να ξέρεις?

Ξερα δεν μπορεις,θελει Fastbooties και bootloader κολπα.

Δες στο xiaomi-miui.gr τα παιδια κανουν φιλοτιμη δουλεια και βοηθουν οσους μπορουν καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεμε καλυτερα να το κανεις για να περασεις καμια σοβαρη ρομ http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3

 

To θέμα είναι ότι αν ήταν για μένα δεν θα έβαζα αυτή.Αλλά για τον πατέρα μου μια χαρά είναι.Δεν θέλει τπτ άλλο εξάλλου

 

 

Ξερα δεν μπορεις,θελει Fastbooties και bootloader κολπα.

Δες στο xiaomi-miui.gr τα παιδια κανουν φιλοτιμη δουλεια και βοηθουν οσους μπορουν καλυτερα.

 

Εκεί είναι που κοιτάω απλά τα παιδιά εκεί δεν έχουν τόσο γρήγορη απόκριση όπως συμβαίνει εδώ που έχει περισσότερο κόσμο.

Για τον bootloader είχα κάνει αίτηση και έχει έρθει sms οπότε μάλλον θα το κάνω με αυτή την διαδικασία.Απλά έλεγα μήπως γίνεται με την απλή διαδικασία να γλυτώσω τον κόπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θέμα είναι ότι αν ήταν για μένα δεν θα έβαζα αυτή.Αλλά για τον πατέρα μου μια χαρά είναι.Δεν θέλει τπτ άλλο εξάλλου

 

 

 

Εκεί είναι που κοιτάω απλά τα παιδιά εκεί δεν έχουν τόσο γρήγορη απόκριση όπως συμβαίνει εδώ που έχει περισσότερο κόσμο.

Για τον bootloader είχα κάνει αίτηση και έχει έρθει sms οπότε μάλλον θα το κάνω με αυτή την διαδικασία.Απλά έλεγα μήπως γίνεται με την απλή διαδικασία να γλυτώσω τον κόπο

 

 

το μαγικό All in one post http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6738929#post6738929

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ξερω μπορει καποιος να μ πει τι διαφορα υπαρχει στους δυο επεξεργαστες?

Ο ενας hexa 650 ο αλλος octa 616 αν θυμαμαι

 

Τι ειναι καλυτερο?

Τον 616 τον έχει το Redmi 3 ενώ τον 650 το Redmi Note 3. Φυσικά, καλύτερος είναι ο 650.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...