Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι παίξατε στην Closed Beta κοιτάχτε τα e-mail σας, έχει στείλει σε αρκετούς δώρο η CDPR ένα κλειδάκι για το Witcher 2.

 

Οφφ:

 

Καλά που το έγραψες και στον έλεγχο (αν και το έχω και το 2) πήρα χαμπάρι ότι το μ@miμένο το Outlook.com αποφάσισε να βαφτίσει spam/junk τα emails από GOG.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε σε εμένα.

 

Αλλά είναι αυτόματη σύνδεση στο λογαριασμό, όχι κλειδί για να το δώσω.

 

Τα έχω και τα 3, maxαρισμένα.

 

edit:

 

Τελικά, κλικάροντας στο link από το email, βγάζει ένα ενδιάμεσο στάδιο με κλειδί.

 

Δεν ξέρω αν το έχουν κλειδώσει με το λογαριασμό, δοκιμάζει όποιος θέλει.

 

7UWN10807E3E20E992

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε σε εμένα.

 

Αλλά είναι αυτόματη σύνδεση στο λογαριασμό, όχι κλειδί για να το δώσω.

 

Τα έχω και τα 3, maxαρισμένα.

 

edit:

 

Τελικά, κλικάροντας στο link από το email, βγάζει ένα ενδιάμεσο στάδιο με κλειδί.

 

Δεν ξέρω αν το έχουν κλειδώσει με το λογαριασμό, δοκιμάζει όποιος θέλει.

 

7UWN10807E3E20E992

 

Είσαι αρχηγός!!! Thanx!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx @tmak

 

Μολις τσεκαρα το mail και εχει ερθει και σε εμενα,επειδη και εγω το εχω στο pc δοκιμαστε και αυτον τον κωδικο οποιος θελει!

 

7UWNDBC27C817B239A

 

Ραντεβου την Τεταρτη 24 λοιπον,ετοιμαστειτε για τουρνουα insomnia :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαθηκε να το εβγαζαν στο steam ρε γμτ.

 

Δεν εχω κατι με το gog και γνωριζω γιατι γενικα τα witcher βγαινουν κυριως εκει,απλα ειναι λιγο σπαστικο να πρεπει να εχουμε πολλους διαφορετικους client .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαθηκε να το εβγαζαν στο steam ρε γμτ.

 

Δεν εχω κατι με το gog και γνωριζω γιατι γενικα τα witcher βγαινουν κυριως εκει,απλα ειναι λιγο σπαστικο να πρεπει να εχουμε πολλους διαφορετικους client .

 

Θα βγει και στο Steam όπως έχει βγει και το υπόλοιπο Witcher franchise στο official release του παιχνιδιού, τέλος του 2017.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγει και στο Steam όπως έχει βγει και το υπόλοιπο Witcher franchise στο official release του παιχνιδιού, τέλος του 2017.

 

Προσωπικά αν ήμουν η CDPR τώρα που εχω το (καλό) όνομα και την χάρη και αφού το GOG Galaxy είναι ιδιοκτησία της και οχι κάποιος συνεργάτης, θα το διατηρούσα αποκλειστικά εκεί.

Πιστεύω το GWENT σαν F2P είναι η καλύτερη διαφήμιση για την πλατφόρμα η οποία ειδικά μετά το 1.2 update δεν έχει να ζηλέψει και πολλά απο το Steam σε θέμα δυνατοτήτων και είναι κρίμα να μην το γνωρίζει ο κόσμος ή να "βαριέται" να το εγκαταστήσει ενω παράλληλα χρησιμοποιούμε έστω και αναγκαστικά τα χάλια που ονομάζονται Origin και Uplay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αν ήμουν η CDPR τώρα που εχω το (καλό) όνομα και την χάρη και αφού το GOG Galaxy είναι ιδιοκτησία της και οχι κάποιος συνεργάτης, θα το διατηρούσα αποκλειστικά εκεί.

Πιστεύω το GWENT σαν F2P είναι η καλύτερη διαφήμιση για την πλατφόρμα η οποία ειδικά μετά το 1.2 update δεν έχει να ζηλέψει και πολλά απο το Steam σε θέμα δυνατοτήτων.

 

Χάνεις μεγάλο playerbase έτσι όμως, καθώς πολύ έχουν όλα τα games στο Steam και δεν θέλουν να πάνε σε 2η πλατφόρμα.

 

Έτσι την πάτησε το Elder Scrolls: Legends και μάλλον πάει άκλαφτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...