Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PS4][PS5]


Dreyar
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες.
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά.
  • Μείνετε αυστηρά on-topic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Death stranding και Ελληνικοί υπότιτλοι

Γεια σας παιδιά!

Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει το παιχνίδι από το ps store;

Αν ναι μπορεί να μου πει αν έχει μέσα ελληνικούς υπότιτλους;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, LERAS1 είπε

Death stranding και Ελληνικοί υπότιτλοι

Γεια σας παιδιά!

Υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει το παιχνίδι από το ps store;

Αν ναι μπορεί να μου πει αν έχει μέσα ελληνικούς υπότιτλους;

 

Έχει υπότιτλους και στο steam και στο psn και στην epic games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα,ελεγα να το δοκιμασω μιας και δεν εχω κατι αλλο για τωρα,ηθελα να ρωτησω αν εχει απο κοσμο τιποτα μετα απο τοσους μηνες ωστε να εχω βοηθεια σχετικα με κατασκευες κλπ η το εχουν αφησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Καλησπερα,ελεγα να το δοκιμασω μιας και δεν εχω κατι αλλο για τωρα,ηθελα να ρωτησω αν εχει απο κοσμο τιποτα μετα απο τοσους μηνες ωστε να εχω βοηθεια σχετικα με κατασκευες κλπ η το εχουν αφησει.

Βουρ στο πατσά, μια χαρά κόσμο έχει και κατασκευές και γεννήτριες. Αχ αυτές οι γεννήτριες. Αμόκ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
6 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Για έμας που το έχουμε αγοράσει θα ειναι δωρεάν?

δεν ειπαν τιποτα, αλλα φανταζομαι πως οχι...αν ηταν δωρεαν θα το ελεγε κιολας...φανταζομαι κατι αντιστοιχο με οτι εκανε η square enix με το ff remake στην καλυτερη...δωρεαν το upgrade και πληρωνεις για το dlc, που ουσιαστικα ειναι το directors cut...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, xavier είπε

δεν ειπαν τιποτα, αλλα φανταζομαι πως οχι...αν ηταν δωρεαν θα το ελεγε κιολας...φανταζομαι κατι αντιστοιχο με οτι εκανε η square enix με το ff remake στην καλυτερη...δωρεαν το upgrade και πληρωνεις για το dlc, που ουσιαστικα ειναι το directors cut...

Αν δεν κάνω λάθος στο FF αν το είχες αγοράσει ήταν δωρεαν η αναβάθμηση στο 5. Η έκδοση που έδωσαν στο plus δεν γινόταν αναβάθμηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vorlon68 είπε

Αν δεν κάνω λάθος στο FF αν το είχες αγοράσει ήταν δωρεαν η αναβάθμηση στο 5. Η έκδοση που έδωσαν στο plus δεν γινόταν αναβάθμηση

ναι αυτο εγραψα και εγω αλλα, το yuffie dlc το αγοραζεις ξεχωριστα...στο miles morales το upgrade το διναν μονο πακετο με το miles morales...θα δειξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xavier είπε

ναι αυτο εγραψα και εγω αλλα, το yuffie dlc το αγοραζεις ξεχωριστα...στο miles morales το upgrade το διναν μονο πακετο με το miles morales...θα δειξει...

Μπορει να κάνω λάθος αλλα εγω κατάλαβα οτι θα είναι το ίδιο game αλλα έκδοση για το 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

enhanced and expanded ειπαν...οπως και να χει ουσιαστικα ανακοινωσαν πως σε μερικες εβδομαδες θα υπαρχει event της sony στο οποιο θα αναφερουν περισοτερα πραγματα....

παντως αυτο που εδειξα στο teaser, αν οντως εχουν stealth κομματι στο παιχνιδι, εσωτερικα σε κτιρια, σιγουρα δεν υπηρχε στο  κανονικο παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Για έμας που το έχουμε αγοράσει θα ειναι δωρεάν?

Οχι

Won't support free PS5 upgrade for PS4 owners. Anyone who wants to play it on PS5 has to pay for the upgrade to the Director's Cut Edition.
This version is going to include:
- Competitive leaderboard system
- Extra content: guns, vehicles, enemies, missions, mini games
- New extended area
- Social Strand System
- Support for Haptic Feedback, Adaptive Triggers, 3D Audio and fast loading times
- Two Display Modes: Performance (4K and up to 60fps)/Fidelity (native 4K) with widescreen and HDR support

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα

παίζω το Death Stranding και πήγα πρώτη φορά στο βουνό, αλλά το terminal της Mountain Knot City είναι inactive. Μόνο η επιλογή private locker υπάρχει, γνωρίζει κάποιος γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει πρώτα να τους συνδέσεις στο δίκτυο. 

Αυτό δεν είναι το terminal που αρχικά αρνούνται να σε ακολουθήσουν? Πρέπει πρώτα να ολοκληρώσεις και τα επόμενα missions.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...