Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαντώντας σε έναν fan στο twitter, o Cory Barlog δήλωσε πως αν με Pro μοντέλο παίζετε σε 1080pοθόνη, ο τίτλος θα τρέχει “γρηγορότερα”, αναφερόμενος σε περισσότερα καρέ αλλά χωρίς να μιλάει για συγκεκριμένο αριθμό ή κάτι περί 60FPS. Ίσως να υπάρχει ξεκλείδωτο framerate, όπως έγινε και με το God of War IIΙ στο PlayStation 3.

πηγή

gow-ps4pro.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Οι βαθμολογιες για το παιχνιδι θα βγουν στις 12 απριλιου.Δηλαδη 8 ημερες πριν την επισημη  κυκλοφορια του.

 

 

ακόμα ενα καλό σημάδι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Οι βαθμολογιες για το παιχνιδι θα βγουν στις 12 απριλιου.Δηλαδη 8 ημερες πριν την επισημη  κυκλοφορια του.

θα εχουμε βροχη απο 10αρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θεωρω πως θα ήταν ο μεγαλύτερος σε υποψηφιότητα τίτλος για GOTY αν δεν έβγαινε φέτος το Red Dead Redemption 2...

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όσο βλέπω νέα gameplay videos, τόσο μου λείπει ο Kratos που έπαιζα και έλεγα ''ρε τι @ είναι αυτό''  αλλά παρ'όλα αυτά ήθελα να τους σφάξει όλους, ακόμα και μωρά που λέει ο λόγος :P 

εδώ τον fallen hero tough daddy whatever, δε μπορώ so far να τον ταυτοποιήσω με τίποτα που μου άρεσε στο αρχικό GoW... επίσης με απογοητεύει αρκετά το νέο gameplay, αν και είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχον αρκετά στοιχεία που θα μπαλανσάρουν λίγο την διαφορά με τα παλιά, όπως γρίφοι κτλ...τα γραφικά πάντως είναι τούμπανο

Επεξ/σία από snake_plissken2112
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να υπάρχει παροξισμίμος με το παιχνίδι γιατι με πήραν 5 τηλέφωνα απο το πλαίσιο αν θέλω ακόμα την κράτηση για την limited γιατι λεει υπάρχει πολύ μεγάλη ζήτηση και αναμένεται πανικός στο κατάστημα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γινει πανικος με το εν λογω παιχνιδι οπως εγινε εν μερη και με Uncharted.

Δεν κυκλοφορει τιποτα αλλο αυτη την περιοδο,ειναι υπερ παραγωγη απο παρουσιαση,εχει Ελληνικα(το τονιζω αυτο),και φυσικα ειναι exclusive που σημαινει οτι ακομα και pc χρηστες(καλη ωρα οπως αρκετοι απο μας)περιμενουν πως και πως.

Επισης αγαπητε Spank να με συγχωρεις αλλα ποιος λογικος ανθρωπος θα παει να παρει το God Of War day one απο αλυσιδα τυπου Public και δεν θα δωσει 10ευρω παραπανω να παρει την Limited edition?

Τα ιδια εγιναν και στο Horizon.

Περιμενω βαθμολογιες για το εν λογω παιχνιδι και ελπιζω να ανεβει και καποιο unboxing για την limited και αν αξιζουν ολα και εγω αυτη θα τιμησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...