Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως παίζει ρόλο η συσκευή, με το lg g pad 7.0 που έχω ζορίζεται περισσότερο και πιάνει λιγότερα κανάλια από ότι με το κινητό μου (zte nubia z7 max). Προφανώς έχει να κάνει με τις δυνατότητες της συσκευής (επεξεργαστής, ραμ κτλ.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παίζει ρόλο η συσκευή, με το lg g pad 7.0 που έχω ζορίζεται περισσότερο και πιάνει λιγότερα κανάλια από ότι με το κινητό μου (zte nubia z7 max). Προφανώς έχει να κάνει με τις δυνατότητες της συσκευής (επεξεργαστής, ραμ κτλ.)

 

Σιγουρα το ειχα και εγω και σε καλα κινητα ουτε στα HD ειχε προβλημα πουθενα. Αυτο που με χαλασε ειναι οτι δεν ειχε usb in για να βαζεις πανω τον φορτιστη και να φορτιζει το κινητο.

Το εδωσα σε φιλο και πηρα απο αγγελια με 40 ευρω το tivizen wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παίζει ρόλο η συσκευή, με το lg g pad 7.0 που έχω ζορίζεται περισσότερο και πιάνει λιγότερα κανάλια από ότι με το κινητό μου (zte nubia z7 max). Προφανώς έχει να κάνει με τις δυνατότητες της συσκευής (επεξεργαστής, ραμ κτλ.)

 

Και σαν τι χαρντγουερ... να θελει αυτο βρε παιδια?

-Με μια μπακατελα που το δοκιμσα ενω βρισκει αρκετα καναλια!.. δεν μπορει να παιξει κανενα ουτε πανω απο δυο δευτερα αν και το τεσταρισα και σε αρκετες περιοχες ...Τωρα αμα ειχα την γκαντεμια να πεφτω συνεχεια σε "νεκρα" σημεια! αυτο δεν το ξερω!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα το ειχα και εγω και σε καλα κινητα ουτε στα HD ειχε προβλημα πουθενα. Αυτο που με χαλασε ειναι οτι δεν ειχε usb in για να βαζεις πανω τον φορτιστη και να φορτιζει το κινητο.

Το εδωσα σε φιλο και πηρα απο αγγελια με 40 ευρω το tivizen wifi

Και εγώ το wifi ήθελα που δουλεύει στα πάντα, άλλα το e-shop που το το βγάζει στα 50 έχει να το βγάλει καιρό. Άσε που τα 13 ευρώ  μαζί με μεταφορικά ήταν δελεαστικά, έστω για να το δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παιδια καλησπερα και απο μενα.

Το εχει δοκιμασει κανεις σε lenovo tab2 A10-70L? Παιζει εκει ή τζαμπα τα λεφτα που θα δωσουμε. Να σας πω οτι εγω τυχαια το ανακαλυψα το gatzetaki και μολις πριν απο λιγες μερες και θα ηθελα να ξερω αν εχει συμβατοτητα με το συγκεκριμενο lenovo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/12/2022 στις 10:55 ΜΜ, maroulisk είπε

Το ξεθαβω  πάλι γιατί το βρήκα σε ένα συρτάρι και δεν βρίσκω το πρόγραμμα του. Παίζει ακόμα σε εσάς; 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα σε όλους σας.

Φίλε μου αν θέλεις το apk να στο στείλω με pm. Και ναι, παίζει καθημερινά και αβίαστα ακόμα!

ίσως το θέλει και κάποιος άλλος, έφτιαξα ένα λινκ που θα ισχύει για 7 μέρες από τώρα :

https://we.tl/t-omS121J5xr

Επεξ/σία από tasos.pr
  • Like 7
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω αλλα δεν παιζει. Το βρηκα και εγώ έτσι αλλα μου λέει ειναι για παλαιοτερες εκδώσεις android. 

Πρεπει να εχεις παλιο λειτουργικό ....το παρατησαν 

Στις 24/12/2022 στις 9:43 ΠΜ, esertas είπε

Μπα όλοι αλλάξαμε κινητό και είναι με type c

Υπαρχει ανταπτορας και γίνετε ευκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...