Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχει δοκιμάσει κάποιος σε ipad,iphone με αντάπτορα αν δουλεύει;

 

Να δωσω Feedback απο προηγούμενη εμπειρια μου, ειχα παρει ενα που ηταν με φυσα 30 pin (για παλιοτερα apple) Και με τον ανταπτορα σε Lightning δε δουλεψε ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα στην παρεα καποιος να το εχει δοκιμασει σε samsung j5 πως μπορω να κανω αναζητηση ξανα σε καναλια ?

 

Να πας ρυθμισεις και εφαρμογες θα βρεις το tivizen και θα κανεις εκκαθαριση δεδομενων και εκκαθαριση προσωρινης μνημης και ετσι οταν ανοιξεις ξανα το προγραμμα θα σου ζητησει να σκαναρεις για καναλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας ρυθμισεις και εφαρμογες θα βρεις το tivizen και θα κανεις εκκαθαριση δεδομενων και εκκαθαριση προσωρινης μνημης και ετσι οταν ανοιξεις ξανα το προγραμμα θα σου ζητησει να σκαναρεις για καναλια.

Δεν θέλει αυτό που λες. Γίνεται ξανά αναζήτηση μέσα από τις ρυθμίσεις. Εγώ επειδή πάω σε 4-5 σημεία έχω 5 αναζητησης καναλιών με το κάθε όνομα σε κάθε σημείο που βρίσκομαι και απλά επιλέγω την συγκεκριμένη αναζήτηση σε κάθε σημείο που είμαι και παίζουν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον εχω διπλα αυτον... Να πεταχτω να το παρω λετε;

 

Και εγω διπλα μενω, πεταχτηκα χτες και το πηρα, μια χαρα δουλευει, για τις διακοπες ειναι ο,τι πρεπει πιστευω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις Πηρα και εγω το gadget θα δωσω feedback απο νοτια προαστια γιατο  κατα ποσο πιανει.  
Προς το παρον θελω να σας πω για την εμπειρια μου στο καταστημα σημερα το πρωι.

Αφου εφτασα και πηρα το ανταπτορακι.  παρατηρησα κατι καλωδια φωρτησης για iphone 5-6 και μιας και ειχε χαλασει εχθες το δικο μου ζητησα και ενα τεμαχιο.στο ταμειο λοιπον ζητησα εαν ειναι ευκολο να δοκιμαστει ειτε σε μια πριζα ειτε σε μια θυρα usb ωστε να δω εαν δουλευει το καλωδιο  ή εχει πχ προβλημα το κινητο.   

Η απαντηση του υπαλληλου ηταν πως δεν υπαρχουν πριζες να δοκιμαστει και πως ειναι αδυνατον. Να το δοκιμασω σπιτι μου και αν εχει προβλημα να το ξαναπαω πισω . Δηλαδη να ερθω Στην βουλα να δοκιμασω το καλωδιο και αν δεν δουλευει να ξαναπαω Μαρουσι γιατι απλα βαριοτανε να το βαλει σε μια πριζα απο τις δεκαδες που ηταν πισω του στον τοιχο ή σε μια θυρα usb στον υπολογιστη που ειχε μπροστα του η πισω του.

Μεγαλυτερη αδιαφορια δεν εχω συναντησει.  :mad: 
Αυτα .
Τα της κεραιας απο αυριο  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις Πηρα και εγω το gadget θα δωσω feedback απο νοτια προαστια γιατο  κατα ποσο πιανει.  

Προς το παρον θελω να σας πω για την εμπειρια μου στο καταστημα σημερα το πρωι.

 

Αφου εφτασα και πηρα το ανταπτορακι.  παρατηρησα κατι καλωδια φωρτησης για iphone 5-6 και μιας και ειχε χαλασει εχθες το δικο μου ζητησα και ενα τεμαχιο.στο ταμειο λοιπον ζητησα εαν ειναι ευκολο να δοκιμαστει ειτε σε μια πριζα ειτε σε μια θυρα usb ωστε να δω εαν δουλευει το καλωδιο  ή εχει πχ προβλημα το κινητο.   

 

Η απαντηση του υπαλληλου ηταν πως δεν υπαρχουν πριζες να δοκιμαστει και πως ειναι αδυνατον. Να το δοκιμασω σπιτι μου και αν εχει προβλημα να το ξαναπαω πισω . Δηλαδη να ερθω Στην βουλα να δοκιμασω το καλωδιο και αν δεν δουλευει να ξαναπαω Μαρουσι γιατι απλα βαριοτανε να το βαλει σε μια πριζα απο τις δεκαδες που ηταν πισω του στον τοιχο ή σε μια θυρα usb στον υπολογιστη που ειχε μπροστα του η πισω του.

 

Μεγαλυτερη αδιαφορια δεν εχω συναντησει.  :mad: 

Αυτα .

Τα της κεραιας απο αυριο  :-D

 

Σε ελάχιστα καταστήματα θα σε άφηναν να το δοκιμάσεις. Αν τελικά το δοκίμαζες και έβλεπες πως δεν φταίει το καλώδιο αλλά το κινητό, θα το πλήρωνες; Δεν στέκει αυτό που λέτε, δεν γίνεται σχεδόν πουθενά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ελάχιστα καταστήματα θα σε άφηναν να το δοκιμάσεις. Αν τελικά το δοκίμαζες και έβλεπες πως δεν φταίει το καλώδιο αλλά το κινητό, θα το πλήρωνες; Δεν στέκει αυτό που λέτε, δεν γίνεται σχεδόν πουθενά

δεν ανεφερα πως το καλωδιο ηταν χυμα και οχι συσκευασμενο.   και ναι εν τελη δεν φορτιζει!!!! ενω καλωδιο συναδελφου δινει κανονικα ρευμα.   εν τελη  θα αναγκαστω να το επιστρεψω .

 

φιλε lanc3lot οταν πουλας χυμα καλωδια σε κουβα το λιγοτερο που μπορεις να κανεις ειναι να επιβεβαιωσεις την καλη τους λειτουργια και οχι να πηγενοφερνεις κοσμο απο βουλα-μαρουση.   και ΝΑΙ σε αλλα καταστηματα εχω δοκιμασει εξοπλισμο χωρις προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ανεφερα πως το καλωδιο ηταν χυμα και οχι συσκευασμενο.   και ναι εν τελη δεν φορτιζει!!!! ενω καλωδιο συναδελφου δινει κανονικα ρευμα.   εν τελη  θα αναγκαστω να το επιστρεψω .

 

φιλε lanc3lot οταν πουλας χυμα καλωδια σε κουβα το λιγοτερο που μπορεις να κανεις ειναι να επιβεβαιωσεις την καλη τους λειτουργια και οχι να πηγενοφερνεις κοσμο απο βουλα-μαρουση.   και ΝΑΙ σε αλλα καταστηματα εχω δοκιμασει εξοπλισμο χωρις προβλημα.

 

Εντάξει χύμα είναι πιο εύκολο όντως, δεν το έγραψες οπότε πίστεψα ότι ήταν συσκευασμένο. Εγώ πάντως δεν έχω δει μαγαζί που σε δοκιμάζει να δοκιμάζεις, αλλά σεβαστό ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει χύμα είναι πιο εύκολο όντως, δεν το έγραψες οπότε πίστεψα ότι ήταν συσκευασμένο. Εγώ πάντως δεν έχω δει μαγαζί που σε δοκιμάζει να δοκιμάζεις, αλλά σεβαστό ;-)

ναι φυσικα και δεν θα ζητουσα να δοκιμασω καλωδιο σε συσκευασια . παντος θα παω αυριο απο εκει.   αν και εχω αγορασει αρκετα πραγματα απο το εν λογο καταστημα και παντα χωρις προβλημα  η σημερινη αντιμετοπιση ηταν ακρως εκνευριστηκη. γελανε και τα τσιμετνα που δεν εχουν μια πριζα ασφαλειας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...