Προς το περιεχόμενο

εσείς από πού αγοράζετε ρούχα;


R.Rojer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικα το χα σκεφτεί, αλλά για να βγεις ξερω γω καπου καλά, δεν θα βαλεις απο λαική

Σιγά η περισσότεροι ψωνίζουν Σαντα Μπαρμπαρα και μετά το παίζουν καμπουρόμαγκες :P 

Ωραίες βερμούδες (καθημερινές),είχα δει στον Σκλαβενίτη της Δαφνης (Πλ.Καλογήρου)...τιμές δεν θυμάμαι αλλα ήταν σχετικά φθηνές...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Color skates ... πολυ καλα ρουχα παπουτσια και ποιοτικα. Ειναι διαφορτικα απο pull and bear που πας σε μια καφετερια και τα φορανε 20 ατομα την ιδια μπλουζα. Λιγπ ακριβοι σε μερικα αλλα αν ξερεις πως λειτουργει το μαγαζι πετυχαινεις πολυ καλες προσφορε !!! Www.colorskates.com

Οπως και microxtreme με ποιο χαμηλες τιμες ιδιου ειδους πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα θελα να μου πειτε μαγαζια που αγοράζετε ρούχα αλλά κυρίως βερμούδες. να φανταστώ κλασικά pull and bear, bershka και h&m;

Να φανταστείς τα πάντα εκτός από pull and bear bershka και h#m !

Μην πετάτε τα λεφτά σας στα σκουπίδια βρε, καλύτερα να πάρεις ένα ρούχο και καλό παρά δέκα από αυτά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tommy Hilfiger - Timberland - Replay, γιατί το θέμα είναι να φοράς το ρούχο και όχι να σε φοράει (diesel π.χ. δοκίμασα 3-4 φορές, δεν μου κάθισαν σωστά ποτέ).

 

Όταν περάσω στο επόμενο ηλικιακό level θα συνεχίσω με lacoste - polo. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Tommy Hilfiger - Timberland - Replay, γιατί το θέμα είναι να φοράς το ρούχο και όχι να σε φοράει (diesel π.χ. δοκίμασα 3-4 φορές, δεν μου κάθισαν σωστά ποτέ).

 

Όταν περάσω στο επόμενο ηλικιακό level θα συνεχίσω με lacoste - polo. 

ακριβά ρε παιδί όμως αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα θελα να μου πειτε μαγαζια που αγοράζετε ρούχα αλλά κυρίως βερμούδες. να φανταστώ κλασικά pull and bear, bershka και h&m;

 

Συνήθως σε συνοικιακά καταστήματα αν δω κάτι που μου αρέσει.

 

Aνάλογα την περίσταση παντού μπορεί να τύχει να βρεις καλής και κακής ποιότητας ρούχα.

Τώρα polo και lacoste ας πάρουν όσοι διαθέτουν τα χρήματα και τα γουστάρουν. Ο μέσος εργαζόμενος Έλληνας ή άνεργος που χαλάει τα χρήματα του σε ακριβά ρούχα ειναι να γελάς στις μέρες μας.

 

Προσωπικά δεν διέθετα ποτέ πολλά λεφτά για ρούχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

T-shirt's από sportsdirect τα φθηνότερα,jeans pull an bear και το επόμενο βήμα είναι ο πάγκος της λαϊκής.

Το θέμα είναι ποιός φοράει τα ρούχα και όχι τι ρούχα φοράει.

Κραταω τα χρήματα μου για πιό σημαντικά πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι φανελακια του οικοδομου πέντε χρόνια ακόμα αντέχουν

 

τι 5 εγώ έχω κάτι τέτοια δεκαετία και ακόμα αντέχουν. Απλά δεν νομίζω να ειναι από λαϊκή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για casual Massimo Dutti και Lacoste είναι τα goto για να βρω κάτι στα γρήγορα.. μου ταιριάζουν καλά. Ίσως και κάνα Gant που και που.

 

δεν αγοράζω συχνά ρούχα όμως, βαριέμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...