Προς το περιεχόμενο

εσείς από πού αγοράζετε ρούχα;


R.Rojer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Funky εχει πολλα μαγαζια σε διαφορες περιοχες οποτε  μπορεις να μπεις και να δεις τι παιζει

Επεξ/σία από Menelaos83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papoys1 είπε

Έχω βρει δύο Κινέζικα ένα στη Λαυρίου μετά τα Γλυκά Νερά και ένα στα Σπάτα απέναντι από το mymarket  που έχουν της Παναγίας τα μάτια. Μπορεί να μην έχει επώνυμα αλλά έχει φοβερές απομιμήσεις όπως κάνουν τα σοβαρά κινέζικα😇

Ειδικά στα Γλυκά Νερά μιλάμε για τρεις ορόφους τουλάχιστον 200 τετραγωνικών ο κάθε όροφος.

Αυτό της Λαυρίου που λές έιναι εκει που ήταν το Alex Pack ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, phanispal είπε

Σ' ευχαριστώ.

Τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι έχει Funky Buddha, που έχουν ενδιάμεσο πάχος υφάσματος, έφερνε Superdry (που έχουν πιο χοντρό) αλλά τώρα δεν έχει.

Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πώς ακριβώς είναι οι Funky Buddha. Αν με βγάλει ο δρόμος θα τον επισκεφτώ, εκτός κι αν βρω κάποιες εδώ κοντά να τις δω από κοντά.

Εμένα πάντως τα Funky Buddha προιόντα με έχουν σώσει. Βερμούδες/Polo μπλουζάκια μόνο από εκεί πλέον.

Καλή ποιότητα και λογικές τιμές, σε ό,τι έχω αγοράσει, έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, phanispal είπε

Βασικά ήθελα να ρωτήσω πού μπορώ να βρω ποικιλία και να μπορώ να δοκιμάσω.

Τσέκαρε και το Pop air. Έχει σε διάφορες περιοχές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CONAN_ είπε

Αυτό της Λαυρίου που λές έιναι εκει που ήταν το Alex Pack ? 

Ναι αυτό πηγαίνοντας για Παιανία πριν το Σκλαβενίτη έχει μεγάλη πινακίδα πάνω και γράφει JYD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, mindreader said:

Συγκριση Ζara - H&M ;

Στα γυναικεια; 

H&M πιο φθηνα απο Zara που για καποιον ανεξηγητο λογο καποια πανασχημα κομματια τα εχουν πιο ακριβά. Γενικα προχειρα, συνήθως κακοραμμενα ρουχα και στα δυο. Στα Zara πολλα ρουχα που εχουν αθλια εφαρμογη και τους κανουν όλους να δειχνουν σαν σακια. Απορω γενικα γιατι πανε τοσες και τοσες και ψωνίζουν απο Zara... Και για καθημερινά ρουχα γραφείου υπαρχουν καλυτερης ποιοτητας και εφαρμογης πχ στα Mango και σε πολυ καλες τιμες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/5/2021 στις 9:50 ΠΜ, papoys1 είπε

Έχω βρει δύο Κινέζικα ένα στη Λαυρίου μετά τα Γλυκά Νερά και ένα στα Σπάτα απέναντι από το mymarket  που έχουν της Παναγίας τα μάτια. Μπορεί να μην έχει επώνυμα αλλά έχει φοβερές απομιμήσεις όπως κάνουν τα σοβαρά κινέζικα😇

Ειδικά στα Γλυκά Νερά μιλάμε για τρεις ορόφους τουλάχιστον 200 τετραγωνικών ο κάθε όροφος.

Σε ποιον αριθμό στη Λαυρίου;

 

ελα άσε κατάλαβα ποιο λες!

Επεξ/σία από DTInfinity
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/5/2021 στις 9:14 ΠΜ, phanispal είπε

Ξεθάβω για να μην ανοίγω νέο νήμα, για να ρωτήσω συγκεκριμένα για βερμούδες cargo με χοντρό ύφασμα, αλλά σε κλασική γραμμή, δηλαδή όχι με περίεργες τσέπες με "κάλυμμα", φερμουάρ κ.λπ. όπως κάποιες Superdry.

Το skroutz δε βοηθάει ιδιαίτερα, πολλά απ' τα καταστήματα είναι στην επαρχία ή στην Αττική αλλά στου διαόλου τη μάνα, ή παραγγέλνεις υποχρεωτικά μέσω skroutz.

Βασικά ήθελα να ρωτήσω πού μπορώ να βρω ποικιλία και να μπορώ να δοκιμάσω.

Π.χ. μια επιλογή είναι Ηφαίστου στο Μοναστηράκι αλλά κι εκεί είναι λίγο demi η φάση.

Κάτι άλλο;

https://www.ae.com/intl/en/c/men/shorts/cargo-shorts/cargo-shorts/cat7220032?pagetype=plp 

εχω παρει ολη τη σειρα κ εχω ξενοιαξει. ειναι οτι ψαχνεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι προτιμω συνοικιακα μαγαζια τα οποια μου κανουν και καλυτερες τιμες ακομα και σε επωνυμα προιοντα.Δεν παταω σε ζαρα κλπ που τα θεωρω κοροιδια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σταματήσει να πηγαίνω live για να πάρω ρούχα, συνήθως πάντα βρίσκω μαξ ένα νούμερο μικρότερο από αυτό που θέλω και απογοητεύομαι. online και πάλι online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...