Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

ρε μαλακες εξηγήστε μου γτ το παίζεται ιστορία και ότι τα ξέρετε όλα? a) το venom "έκλεισε" γτ πουλήθηκε, όχι γτ τους έκαναν report ο νάσος από την pcb όπως λέγανε... ξεκολλήστε να ακούτε μαλακίες

Πες τα ρε μαλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα σημερα το 113 συνδεθηκε κανονικα αλλα μετα τα δωρεαν mb μου με χρεωνει κανονικα. Εχω συνδεση vodafone .

Δεν δουλευει με συνδεση;

Το keyweb δουλευει σε συνδεσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα σημερα το 113 συνδεθηκε κανονικα αλλα μετα τα δωρεαν mb μου με χρεωνει κανονικα. Εχω συνδεση vodafone .

Δεν δουλευει με συνδεση;

Το keyweb δουλευει σε συνδεσεις;

 

φιλε δεν δουλευει σε συνδεση ,πρεπει να εχεις καρτα  vodafone  η cosmote/whats up . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θελουν να ανοίξουν hotspot με το VPN (πρέπει να έχετε root)

•Κατεβάστε την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilmubytes.tethernet

•Ανοίξτε την και πάνω δεξιά εχει το σήμα το WIFI πατήστε το για να ανοίξει hotspot!

•Μετά συνδεθείτε με την συσκευή στο WIFI (πριν ανοίξετε το VPN στο κινητο)

•Αφου εχετε συνδεθεί στο Wifi τώρα πηγένται στο Psiphon 113 και κάντε σύνδεση!

•Αφου γίνει, πηγένται στο πρόγραμμα που κατεβάσατε (TetherNet) και πατήστε το κουμπί που έχει στο κέντρο Tether VPN Connection •Και τέλος! Οποιος εχει πρόβλημα να σχολιάσει απο κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και δεν ανεφερε κανεις εκτος ολα ταλλα, οτι η μπαταρια κατεβαινει σαν νερακι? Μονο σε μενα συμβαινει αυτο;

Ρε man, γιατί με τα data δεν στην σακάτευε την μπαταρία ούτως ή άλλως; Guess what, και οι εφαρμογές vpn τα data σου χρησιμοποιούν, λογικό είναι να έχεις γερό impact στην διάρκεια της μπαταρίας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν, δεν ειναι αναγκη να γραψεις κατι μονο για να γραψεις κατι..

Με "κανονικα" δεδομενα 4g βγαζω 5 ωρες sot και με psiphon 2 ωρες με το ζορι συν οτι ζεματαει η συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν, δεν ειναι αναγκη να γραψεις κατι μονο για να γραψεις κατι..

Με "κανονικα" δεδομενα 4g βγαζω 5 ωρες sot και με psiphon 2 ωρες με το ζορι συν οτι ζεματαει η συσκευη.

Γράφω και για να σε βοηθήσω σε κάτι που ρωτάς. Δεν είναι ότι ανέφερες τις ώρες που σου κρατούσε η μπαταρία με data ή data + VPN στο αρχικό σου σχόλιο. 

 

Είναι λίγες όντως.

Κάτι παίζει με την χρήση δεδομένων σου ή με την διαχείριση που κάνει η συσκευή σου με το Psiphon. Εγώ έχω ίδια κατανάλωση στην μπαταρία, (note 4) αναλόγως φυσικά το app και το πόσο θα μείνει ανοιχτή η οθόνη, που και αυτό μετράει ειδικά στις Samsung συσκευές που την ζμπαραλιάζουν την μπαταρία στο θέμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δουλέψει αυτο σε καινούριο κινητό πχ S6 θέλει root? Σε ενα παλιό ειναι οκ. Επίσης αν θέλει root ποιος ειναι ο πιό εύκολος τρόπος?

Rootάρισμα θα χρειαστείς μόνο στην περίπτωση που θα θέλεις και να μοιράζεις internet(wifi hotspot).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο κινητό που γίνεται εύκολα root και ειναι 4g? Γιατι το s6 δε γίνεται και εχω ενα παλιό και κάνω share. Μήπως κανενα turbox?

Πρεπει να εχουν καποια εκδοση android?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...