Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι, αν εισαι με συνδεση οχι, δεν πρεπει να παιζει. με καρτα κανονικα σιμ δεν εχεις;

Μια nano Sim έχω άλλα πληρώνω με λογαριασμό κάθε 10 του μήνα. Δεν βάζω κάρτα όπως στα καρτοκινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια nano Sim έχω άλλα πληρώνω με λογαριασμό κάθε 10 του μήνα. Δεν βάζω κάρτα όπως στα καρτοκινητά.

οταν εγραψα καρτα κανονικα σιμ (ναι ξερω, ουτε εγω παιζει να καταλαβα τι ηθελα να πω)

ηθελα να πω αυτο, αν ειναι καρτοκινητο ή οχι. αυτο απο οτι ξερω παιζει μονο σε καρτοκινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε τι ρυθμισεις πρεπει να κανω ωστε να διαμοιρασω(hot spot) ιντερνετ μεσω το psiphon στον υπολογιστη; (win 10) μου αναφερει οτι δεν υπαρχει συνδεσει στο ιντερνετ

 

edit : τωρα διαβασα στην πρωτη σελιδα οτι δεν γινεται να κανω hotspot μεσω VPN :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εγραψα αν πας κανα δυο σελιδες πισω, οτι καταφερα μονο μεσω bluetooth, εαν εχεις καλο bleutooth και δεν σου τρεχει με 20kb/s οπως του λαπτοπ μου δοκιμασε το pdanet+

 

λιγο που το εψαξα δεν βρικα κατι αλλο, ή τουλαχιστον δεν επαιζε σε εμενα μεσω usb.

απο smartphone σε smartphone καπιοι το καταφεραν παλι μεσω wifi hotspot αλλα και παλι ειναι λιγο τυχη για το εαν θελει η rom σου να συνεργαστει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ενο ειμαι συνδεμενος από psifon μετα τα 5-10 mb κινησης συνεχίζει να με δείχνει συνδεμενο αλλα δεν έχω ίντερνετ? Γνωρίζει κανεις? Εχω cosmote whats up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο αναρωτιεμαι και πολλοι φιλοι μου πρεπει λογικα να το πγρανε χαμπαρι γιατι και σε μενα μεχρι 7mb δουλευει. Εαν ξερει καποιος να μας διαφωτισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική εμπειρία με vodafone cu το έφτασα μέχρι τα 420 mb και μετά μου ήρθε μήνυμα από voda και έλεγε οτι η ταχύτητα θα αναπροσαρμοστεί και θα επανέλθει σε φυσιολογικά επίπεδα μετά τις 4 π.μ. (Δηλ. με λίγα λόγια νο δωρεάν ίντενρετ για 12 ώρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ενο ειμαι συνδεμενος από psifon μετα τα 5-10 mb κινησης συνεχίζει να με δείχνει συνδεμενο αλλα δεν έχω ίντερνετ? Γνωρίζει κανεις? Εχω cosmote whats up

Κάποιες φορές οι σέρβερ είναι υπέρ φορτωμένοι...

Και για αυτό λογικά δεν έχεις data μετά από τα 7 mb..

 

Παλιά δούλευαν οι σέρβερ νεράκι 2,5 Mb/s Download speed και 2 upload..

Από προσωπική εμπειρία με vodafone cu το έφτασα μέχρι τα 420 mb και μετά μου ήρθε μήνυμα από voda και έλεγε οτι η ταχύτητα θα αναπροσαρμοστεί και θα επανέλθει σε φυσιολογικά επίπεδα μετά τις 4 π.μ. (Δηλ. με λίγα λόγια νο δωρεάν ίντενρετ για 12 ώρες)

Αν βλέπεις βίντεο.. Τα τρώει με ταχύτητα.. :P

 

Εγώ έχω πάει εως 480 mb αλλά αν προσθέσεις +20mb για τα uploads πάει ≈500mb.Μετά έρχεται το μήνυμα απο την Vodafone..Για αυτόν το λόγο.. Έχω και μια Cosmote :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζει και τα χρησιμοποιεί όλο και περισσότερος κόσμος τα vpn οπότε λογικό είναι να υπάρχει φόρτωμα στον εκάστοτε server.

 

* Το σημαντικό είναι πως λειτουργεί, και να έχουμε έστω μια αξιοπρεπή ταχύτητα για κανένα βιντεακι στο YouTube ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έβαλα μια νέα κάρτα vodafone (όχι cu) και με κολλάει στο selecting server... Δεν έχει μονάδες, δεν έχει κάνει ποτέ κλήση κτλ. Λένε να θέλει ένα αρχικό "ταίσμα" και μετά να αρχίσει να δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
ρε μαλακες εξηγήστε μου γτ το παίζεται ιστορία και ότι τα ξέρετε όλα? a) το venom "έκλεισε" γτ πουλήθηκε, όχι γτ τους έκαναν report ο νάσος από την pcb όπως λέγανε... ξεκολλήστε να ακούτε μαλακίες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε μαλακες εξηγήστε μου γτ το παίζεται ιστορία και ότι τα ξέρετε όλα? a) το venom "έκλεισε" γτ πουλήθηκε, όχι γτ τους έκαναν report ο νάσος από την pcb όπως λέγανε... ξεκολλήστε να ακούτε μαλακίες

 

εισαι σε φορουμ, οχι σε γήπεδο, μίλα πιο κόσμια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...