Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβασα για αρκετες ωρες ολο το thread και περα απο το οτι κερδισα αρκετο χρονο απο το να ψαχνω μονος μου, διαπιστωσα κ καποια πραματακια. Συγκεκριμενα ο χρηστης kostt316 εκτος του οτι εχει βοηθησει κοσμο εγινε κ παρεξηγηση καθως αργοτερα καταλαβα οτι αναφεροταν σε μια εφαρμογη που βρηκε για free Internet σε Vodafone κ οχι στο οτι το http proxy injector, οτι δηλαδη ειναι δικια του εφαρμογη οπως λαθος καταλαβα. Απο οτι λενε βεβαια σε μισους δουλευει σε αλλους οχι..δεν ξερω τι παιζει.

 

Εχω θεμα γενικα παντως με τα script kiddies να παρουσιαζονται για hackers Η ατομα που αναζητουν την αυτοπροβολη κ οχι το γενικο καλο του συνολου. Τεσπα θα κανω μαλλον edit καποια ποστ μου γιατι μεσα στην βαρεμα/παρεξηγηση εγραψα κακιες κ χοντραδες.

 

 

Στο θεμα μας τωρα ειναι πολυ σημαντικο αυτο που ειπε ο giwrgosswti για packet capture, μου ειχε περασει αρχικα απο το μυαλο αλλα δεν ειχα χρονο να στρωσω κωλο να το ψαξω.  

Επεξ/σία από DC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην τρελαθουμε κι ολας .... εχουν γραφτει αρκετα εδω μεσα ωστε να μπορεσετε να εχετε δωρεαν ιντερνετ και οσο για αυτους που εχουν vodafone ας πανε να παρουν μια καρτα whats up .... θα κανουν αποσβεση μεσα σε ενα μηνα 

 

οσο για τον κωστα που μας εχετε τρελανει εδω και 15 σελιδες .... καλα κανει και εχει δωρεαν ιντερνετ και θα εχει μια ζωη οπως λεει και καλα λεει οτι ειναι χακερ (στην ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι) ... μεχρι στιγμης δουλευουν ολα οσα υπαρχουν στο ιντερνετ ακομα και τα psiphon ..... δεν χρειαζεται τοση διαφημιση..... αν καποιος θελει να βοηθησει ..βοηθαει ... αν φοβαται οτι θα παρει διαστασεις το ολο θεμα .. το βουλωνει και καθεται στα αυγα του ..... αυτος ξεκινησε και μας ελεγε βαλτους απο τις εταιριες ... επειδη ειπαμε δυο ατομα σε ενα αρχειο που ανεβασε οτι δεν δουλευαν σε εμας ... που ηταν αληθεια .

 

δοξα το θεο υπαρχουν παιδια που αξιζουν πραγματικα πολλα και σε βοηθανε χωρις δευτερη σκεψη και υπαρχουν αναμεσα μας (κι οποιος καταλαβε ...καταλαβε) ... Τους ευχαριστω παρα πολυ για οτι βοηθεια μου εχουν δωσει και δινουν ακομη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κωστα η συμπεριφορα μας ειναι ετσι λογω της δικη σου συμπεριφορας ... κανενας δεν σου εκανε τιποτα .... επειδη τα γραπτα μενουν για πηγαινε πισω στις σελιδες και κοιτα τι εγραφες εσυ για ολους αυτους που και καλα σε πολεμανε .... αυτα ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...