Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσενα σκεφτομουν τις τελευταιες μερες που ειχες πει πως ειχες προβλημα με τα revives.το παθα και γω.ειμαι κολλημενος στα 15 εδω και 6 μερες,παιρνω 1-2 τη μερα.τουλαχιστον μου κατσε σε περιοδο που εχω 6 γυμναστηρια βραχους οποτε μικρο το κακο.επειδη ειμαισε φαση που μαζευω δεκαρια και δε ξερω τι παιζει,τα λαρβιταρ τα βγαζει ευκολα απο διαφορα ποκεστοπ η πρεπει να τα κυνηγαμε απο συγκεκριμενα οπως τα σνορλαξ?αν μπορεις να πεις απο που τα πηρες,καλο θα ηταν.εγω ενα εχω παρει απο το συντγμα,απο το ποκεστοπ που ειναι ευθεια προς τα κατω μετα την τριπλετα 

 

Και τα 2 δεκάρια ήταν από Φλοίσβο.  Δεν θυμάμαι όμως από που συγκεκριμένα - ή βάρκα ή αστέρι.

Το προηγούμενο δεκάρι από Φλοίσβο μου έδωσε dratini.

 

Μου έχει τύχει να πάω τελείως άδειος στο Φλοίσβο και 2 ώρες να μην μου έχει δώσει κανένα αυγό και ας γύρναγα σαν σβούρα σε όλα τα stop.

 

Όσο για τα revive δυό βδομάδες τώρα έχω πήξει - έχω κρατήσει 20 και τα άλλα τα πετάω.

Μερικές μέρες τώρα βλέπω ότι οι μπλε έχουν ανεβάσει τα gym στην περιοχή μου σε μεγάλα lv με δύσκολα τέρατα επάνω και δεν βρίσκω παρέα να τα κατεβάσω. Μέχρι 5 (ίσως και 6) τα καταφέρω μόνος μου - μετά είναι αδύνατον με τα δικά μου ψοφίμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους βρήκα snorlax. 500m απ το σπιτι μου με τον τρακερ της εφαρμογης. 2097cp 50% iv headbutt - heavy slam μουφα δλδ αλλα και παλι -5 για gen 1 pokedex  :D  :D  :D

 

κάτι παίχτηκε την παρασκευή. αυξησαν τα rare spawns λογικα

 

https://www.youtube.com/watch?v=-jTjnx9nJ74

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπα δε νομιζω να εγινε κατι τετοιο. Παντως αυτο ειναι που μου την δινει σστο Pokemong Go. Πας μια βολτα Long beach και βλεπεις απο Quilava και Larvitar μεχρι Mareep και Unknown. Εδω δεν βρισκεις τιποτα απο τα καλα rare pokemons. Ασε που εκει εχεις 5 ποκεστοπ στα 20 μετρα αποσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια λενε και λενε για σαντα μονικα. Εδω θεσσαλονικη βγαζει τα παντα και συνεχεια, και δεν ειμαστε τεραστια πολη, ολα τα προλαβαινεις αν δεν εχει κινηση και εχεις μεσο. Επιασα τυρανιταρ σημερα, και 2 δραγοναιτ πριν 4 μερες. Λαρβιταρ παντου κοντα στο σπιτι μου αρκει να εχεις σκανερ.

 

Το ουρσαρινγκ δεν ειναι καν σπανιο. 20 τετοια βγαζει εδω και ουτε εχω παει ποτε να πιασω, τα βγαζει και κοντα στο σπιτι μου πολλες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μας και κανα mewtwo σε screenshot ρε boy, γιατί σε βλέπω πολύ σουπαρντουπαρ γκοτα κατσεμ ολ να ουμ με τα καθημερινά dragonite και τους τυρανοσαυρους σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τριλο εκτός του ότι μιλάμε για περιπτώσεις που δεν χρησιμοποιείς σκάνερ για να πηγαίνεις καρφωτος και για Σάντα Μόνικα τα έχεις όλα σε ένα σποτ, δεν κουνιέσαι καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μας και κανα mewtwo σε screenshot ρε boy, γιατί σε βλέπω πολύ σουπαρντουπαρ γκοτα κατσεμ ολ να ουμ με τα καθημερινά dragonite και τους τυρανοσαυρους σου.

 

Και τι σε νοιαζει? Τουλαχιστον δε χρειαστηκε να βαλω μποτακι για να παω αμερικη και να τα πιασω σαν κατι αλλους.

Τριλο εκτός του ότι μιλάμε για περιπτώσεις που δεν χρησιμοποιείς σκάνερ για να πηγαίνεις καρφωτος και για Σάντα Μόνικα τα έχεις όλα σε ένα σποτ, δεν κουνιέσαι καν

 

Αμερικη ολοι εχουν τρακερ, ακομα και για σαντα μονικα. Δεν βγαινουν σε ενα σημειο ολα, ειναι αρκετα μεγαλο μερος η σαντα μονικα και σκαναρουν για το που βγαινει τι. Δεν καθεσαι σε μια καρεκλα με καφε στο χερι και σου ερχονται τα σπανια. Εχει πολλα σπον ποιντς. Τυχαινει και εχει πολλους youtubers απο εκει, και βγαζουν πολλα βιντεο, για αυτο ο κοσμος νομιζει οτι καλα ποκεμον δε βγαινουν αλλου, η τουλαχιστον οχι τοσο πολλα οσο εκει, κατι το οποιο δεν ισχυει για μεγαλες πολεις σαν την αθηνα και τη θεσσαλονικη.. τα παντα εχει.. παιζω απο την αρχη και σκαναρω καθε μερα, βλεπω πολλα καλα πραγματα στο σκανερ, και οσα μπορω να πιανω κιολας αν ειναι σε λογικη αποσταση και με χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και τι σε νοιαζει? Τουλαχιστον δε χρειαστηκε να βαλω μποτακι για να παω αμερικη και να τα πιασω σαν κατι αλλους.

 

Αμερικη ολοι εχουν τρακερ, ακομα και για σαντα μονικα. Δεν βγαινουν σε ενα σημειο ολα, ειναι αρκετα μεγαλο μερος η σαντα μονικα και σκαναρουν για το που βγαινει τι. Δεν καθεσαι σε μια καρεκλα με καφε στο χερι και σου ερχονται τα σπανια. Εχει πολλα σπον ποιντς. Τυχαινει και εχει πολλους youtubers απο εκει, και βγαζουν πολλα βιντεο, για αυτο ο κοσμος νομιζει οτι καλα ποκεμον δε βγαινουν αλλου, η τουλαχιστον οχι τοσο πολλα οσο εκει, κατι το οποιο δεν ισχυει για μεγαλες πολεις σαν την αθηνα και τη θεσσαλονικη.. τα παντα εχει.. παιζω απο την αρχη και σκαναρω καθε μερα, βλεπω πολλα καλα πραγματα στο σκανερ, και οσα μπορω να πιανω κιολας αν ειναι σε λογικη αποσταση και με χρονο.

Παρε το καλυτερο σποτ Σαντα μονικα και το καλυτερο σποτ Εσθονια ή Ελλαδα και μετα βλεπουμε τις διαφορες. Αναφερομαι για περιπτωσεις χωρις τρακερ, οταν παιζει τρακερ στη μεση τα σποτ δεν παιζουν ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω ποσες ωρες παιζετε αλλα εγω δεν εχω παραπονα.. Πολυ καλα σπον βγαζει στα λουρ εδω...

 

Μια και μιλαμε για σπον.. πριν απο λιγο Θεσσαλονικη..

 

ci6Whgn.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...