Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαρεθηκα με τους καυγαδες, αφηστε οποιον θελει να κανει το κομματι του, σαν τις μαναδες κανετε που οταν ακουνε αλλη μανα να περηφανευεται για το παιδι της σκυλιαζουν. Ο καθενας αυτο που εχει το θεωρει μοναδικο. Ε και;

Στην μαρινα Φλοισβου εχει βγαλει πολλες καμηλοπαρδαλες. Ειδα οτι τα Gyrados εχουν αλλαξει χρωμα, ειδα και κοκκινα μαλιστα, δεν εχω ακομη τετοιο. Μου εμφανισε επισης καπελακι σουπερ magikarp, λεει οτι δινεις νομισματα αλλα δεν θυμαμαι να εκανα κατι για να μου το βγαλει.

Αυτα δεν τα γραφω για να πω οτι ειμαι γαματος, τα γραφω ελπιζωντας οτι καποιος που θα τα διαβασει θα εχει καποια πληροφορια παραπανω.

Εαν παλι θελετε τσακωθειτε και μετρηστε τα... ποκεμον σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο σκαν.

Κανένας δεν σε κράζει που σκαναρεις για την συμπεριφορά σου σε κράζουν αλλά ακόμα και αυτό είναι πολύ δύσκολο για εσένα να το καταλάβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ο τυπος ειναι απο την αρχη του φορουμ ετσι.ποτε δεν εχει μοιραστει τιποτα με τους υπολοιπους.θυμαστε κατι τυπους σε σχολεια και σχολες που τους ελεγες,ελα πες μου κατι να γραψω μη πατωσω και αυτοι γυρναγαν πλατη και καλυπταν το γραπτο?ε αυτος ειναι χειροτερος.ειναι αυτος που οχι μονο γυρναγε πλατη αλλα σε καρφωνε και στον καθηγητη.μονο κομπλεξ.εντωμεταξυ οποτε καποιο αλλο μελος δινει καποια πληροφορια τοτε μονο πεταγετε να μας πει οτι το ξερει και αυτος,μη τον περασουμε και για κανεναν ασχετο..και για να μη ξεχνιομαστε ο hardcore παικτης εχει γραψει αυτο

΄΄΄΄΄΄η ομαδα μας εχει πολυ λιγοτερα ατομα απο τους μπλε, αν λοιπον τους αφησουμε να σκαναρουν και εμεις παιζουμε χωρις σκαν, θα φτασουμε σε σημειο να μη μπορουμε να ριξουμε καν τα γυμναστηρια τους΄΄΄΄΄.

κλαμαααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ο τυπος ειναι απο την αρχη του φορουμ ετσι.ποτε δεν εχει μοιραστει τιποτα με τους υπολοιπους.θυμαστε κατι τυπους σε σχολεια και σχολες που τους ελεγες,ελα πες μου κατι να γραψω μη πατωσω και αυτοι γυρναγαν πλατη και καλυπταν το γραπτο?ε αυτος ειναι χειροτερος.ειναι αυτος που οχι μονο γυρναγε πλατη αλλα σε καρφωνε και στον καθηγητη.μονο κομπλεξ.εντωμεταξυ οποτε καποιο αλλο μελος δινει καποια πληροφορια τοτε μονο πεταγετε να μας πει οτι το ξερει και αυτος,μη τον περασουμε και για κανεναν ασχετο..και για να μη ξεχνιομαστε ο hardcore παικτης εχει γραψει αυτο

΄΄΄΄΄΄η ομαδα μας εχει πολυ λιγοτερα ατομα απο τους μπλε, αν λοιπον τους αφησουμε να σκαναρουν και εμεις παιζουμε χωρις σκαν, θα φτασουμε σε σημειο να μη μπορουμε να ριξουμε καν τα γυμναστηρια τους΄΄΄΄΄.

κλαμαααααα

 

 

Ε μη ζηλευεις..

 

Step up your game η απλα κουιτ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μη ζηλευεις..

 

Step up your game η απλα κουιτ ..

 

απο ποτε ξεκίνησες περίπου να σκανάρεις? + ποσα ειχες μαζεψει στο pokedex πριν ξεκινήσεις να πηγαίνεις καρφωτός. σοβαρα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντος μαλλον εφαγα το 1 ban οταν εβαλα το poketrack...

Μου ευγαλε μαυριο οθονη αλλα μετα μπηκα κανονικα αλλα μαλλον θα το αρπαξω το banaki

Poketrack CS έγετε δεν ειναι στο play store

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα για τσεκαρετε το προφιλ του στις αγγελειες ο τυπος πουλαει ακαουντ ποκεμον μαλλον το εχει βρει για δουλεια ο τεμπελχανας για αυτο δεν λεει......Ετσι εξηγουντε ολα.....Ο χειροτερος τυπος παικτη.....χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μη ζηλευεις..

 

Step up your game η απλα κου

 

χαχαχαχα.τι να ζηλεψω ρε κιοφτε.που ειστε τοσοι ασχετοι παρεα και δε μπορειτε να κατεβασετε ενα γυμναστηριο?που ειστε 38-39 lvl αχρηστοι και δε μαζευετε ουτε 10 νομισματα τη μερα?χαχαχαχαχαχα.hardcore ομαδα λεμεεεε.μαλλον ζηλευω το αλλο που βγαινεις εξω με το λαπτοπ αγκαλια.....

τοσες μερες ολο το φορουμ τον γλενταει και αυτος νομιζει οτι τον ζηλευουν.

ΥΓ.ποσο παει το account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε σεις πως μαζευεις τα λεφτα μετα το τελευταίο update. που πηγε το κουμπί

 

ακυρο το βρηκα το βαλανε στο shop.

Επεξ/σία από andreapaog328
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλήματα έχει η αναβάθμιση.

 

-Στα αυγά έχει λάθος ημερομηνία. (Κάπου τον Μάιο πέρυσι).

-Κατεβάζει αβέρτα data. Κάθε τι που κάνω βλέπω κλεψύδρα.

- Το τηλέφωνο ζεσταίνεται πολύ γρήγορα και η μπαταρία κατεβαίνει σε λίγη ώρα.

- Μου έσπασε τα νεύρα το πρωί σήμερα να μαζέψω μερικές στάσεις.  Έπρεπε να είμαι τελείως σταματημένος και να περιμένω αρκετά δευτερόλεπτα μετά το γύρισμα να δώσει κάτι.

-Δεν πήρα special item of the day.  Εσείς;

 

Περπάτησα πρωί - πρωί, Μαρίνα Ζέας και Καστέλα και δεν πέτυχα lapras.  Να πάρω τα βουνά;

 

Το poketrack θέλει πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...