Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άκυρο το παραπάνω. Κατέβασα την global dev και την πέρασα απλά από τον updater. πέρασε κανονικά! 

Αυτην εδώ κατέβασες?

http://en.miui.com/download-301.html#449

και την πέταξες χυμα στην εσωτερική μνήμη του κινητού ή σε κάρτα μνήμης?

Edit: την rom με την οποία ήρθε το κινητό την δούλεψες καθόλου? Ειχε κάποιο πρόβλημα ή απλά την άλλαξες για τα ελληνικά? Η dev έχει τίποτα bugs/προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο που θα προτεινατε την αγορα πλεον? gearbest η aliexpress? απο geekbuying φοβαμαι με αυτα που ειδα στα προηγουμενα ποστ, και στο to2c.com ενας φιλος μου εχει αρκετα προβληματα τελευταια, οποτε λεω να το αποφυγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην εδώ κατέβασες?

http://en.miui.com/download-301.html#449

και την πέταξες χυμα στην εσωτερική μνήμη του κινητού ή σε κάρτα μνήμης?

Edit: την rom με την οποία ήρθε το κινητό την δούλεψες καθόλου? Ειχε κάποιο πρόβλημα ή απλά την άλλαξες για τα ελληνικά? Η dev έχει τίποτα bugs/προβλήματα?

Από το link που δινεις επέλεξα την dev για το special edition. Την πέταξα μέσα στην μνήμη της συσκευής και την πέρασα με τον updater. Καμία από τις δύο ρομ δεν δούλεψα γιατί η συσκευή είναι φίλου και είναι ήδη δη στα χέρια του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που θα προτεινατε την αγορα πλεον? gearbest η aliexpress? απο geekbuying φοβαμαι με αυτα που ειδα στα προηγουμενα ποστ, και στο to2c.com ενας φιλος μου εχει αρκετα προβληματα τελευταια, οποτε λεω να το αποφυγω.

τι ακριβως ειδες στα προηγουμενα ποστ για το geekbuying και δεν το εχω δει που παρακολουθω το θεμα απο την αρχη?

 

το to2c.com δεν το σχολιαζω... οπως και το gearbest που και δεν εχει την international και βαζει σκατα λογισμικο μεσα... οπως και το ali που δεν εχει paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως ειδες στα προηγουμενα ποστ για το geekbuying και δεν το εχω δει που παρακολουθω το θεμα απο την αρχη?

 

το to2c.com δεν το σχολιαζω... οπως και το gearbest που και δεν εχει την international και βαζει σκατα λογισμικο μεσα... οπως και το ali που δεν εχει paypal...

 

Το ali έχει δικό του σύστημα προστασίας του πελάτη και γλιτώνεις και τα fees του paypal που είναι αρκετά. Δεν χρειάζεται να παραπληροφορούμε  B)  Δεν βλέπω τον λόγο να μην το πάρει από ali και πωλητή με άπειρες πωλήσεις και καλή τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα "Fee" του παυπαλ με revolut... ασε καλυτερα τι συστημα προστασιας εχει το ali... καμια σχεση με του paypal, ποσο μαλλον οταν σου δινει και δωρεαν μεταφορικα την πρωτη φορα που θα το στειλεις πισω (για πχ βλαβη).

μαλλον δεν εχει δει πως γινεται το "dispute" στο ali και πως δουλευουν οι πωλητες εκει... αλλος παραπληροφορει...
ΠΟΤΕ μεγαλες αγορες απο ali... ποσο μαλλον οταν η τιμη ειναι κοντινη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα "Fee" του παυπαλ με revolut... ασε καλυτερα τι συστημα προστασιας εχει το ali... καμια σχεση με του paypal, ποσο μαλλον οταν σου δινει και δωρεαν μεταφορικα την πρωτη φορα που θα το στειλεις πισω (για πχ βλαβη).

 

μαλλον δεν εχει δει πως γινεται το "dispute" στο ali και πως δουλευουν οι πωλητες εκει... αλλος παραπληροφορει...

ΠΟΤΕ μεγαλες αγορες απο ali... ποσο μαλλον οταν η τιμη ειναι κοντινη...

Σε ενα παλικαρι του ειχαν ξεχασει το σλοτ για την sim απο geekbuying. Το κινητο το θελω για ενα δικο μου ατομο, και θα του περασω ελληνικη ρομ με το που το παρω στα χερια μου. εχει χρεαστει να κανω dispute se paypal, οποτε θα το προτιμουσα σε περιπτωση που κατι παει στραβα, αλλα δεν μπορω να ειμαι με την ιδεα οτι κατι θα παει λαθος. Επισης με ali Μικρες αγορες κανω, ποτε πανω απο 10ευρω, οποτε δεν ξερω αν αξιζει για κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ να βγαζεται βιντεο το ξεπακεταρισμα της συσκευης! συμπληρωματικα και το πρωτο boot μαζι με εναν γρηγορο ελεγχο αν δουλευουν ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως ακομα να γινει dispatced το international απο geekbuying....πρωτη φορα στα τοσα χρονια αγορες απο εξωτερικο εχω πληρωσει κατι 12 μερες πριν και ακομα να το στειλουν...

 

εντωμεταξυ χθες παραγγειλα τα vr γυαλια της xiaomi απο geekbuying και σημερα εφυγε απο αυτους... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι .... το πακέτο όμως το δίνουν διαθέσιμο.

Εγω για να είμαι ειλικρινής μιλαω με το geek 10 μέρες σε μυνήματα και τηλέφωνα και είναι σαν να μιλάω στον τοίχο.

Ειναι όπως όλοι τους .....

Πχ τους ζητάω το κινητό να έρθει σφραγισμένο και σε ΚΑΘΕ ΣΚΕΛΟΣ και σε ΚΑΘΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ απαντάνε διαφορετικά ενώ σε ολους το στέλνουν σφραγισμένο.

Αυτό ειναι ένα παράδειγμα απο τα 10 που ζητάω

Δεν υπάρχουν ειναι .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως ακομα να γινει dispatced το international απο geekbuying....πρωτη φορα στα τοσα χρονια αγορες απο εξωτερικο εχω πληρωσει κατι 12 μερες πριν και ακομα να το στειλουν...

 

εντωμεταξυ χθες παραγγειλα τα vr γυαλια της xiaomi απο geekbuying και σημερα εφυγε απο αυτους... 

Ποιο χρώμα παρήγγειλες; Εγώ παρήγγειλα στις 17/9 το international gold 3/32 που υποτίθεται ήταν σε stock και ακόμα δεν το στείλαν (γράφει Processing στο Order Status). Χτες βάλαν μόνο το international gray 3/32 σε pre-order.
 
Βρήκα ένα comment από ξένο forum που του λένε ότι το international gold 3/32 θα γίνει διαθέσιμο αυτήν την εβδομάδα. Το comment γράφτηκε στις 20/9.
 
"Sorry for this delay that the item 371731 is extremely popular and we need a number of it to meet demands ,it will be available in this week on our warehouse.Would you mind waiting for some days ?
After testing and packing ,we will send out soon .
You will get the tracking number .
If you have any problem ,we will try our best to help you .
have a nice day
best wishes
Debbie"
 
Αν περάσουν οι 7 εργάσιμες και δεν το στείλουν σημαίνει ότι λένε ψέματα οπότε θα ζητήσω refund.
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...