Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αυτό που τρέχει τώρα στο ali με τα xiaomi αξίζει σαν τιμή;Και γενικά θέλω το xiaomi redmi note 3 3/32 αξίζει ή αλλαγή από το lenovo note k3?

Δεν ξέρω αν πάλι έχω την υπομονή να ξαναπεράσει τα ίδια με το lenovo με αλλαγές της rom κλπ.

Αυτό έχει Ελληνικα ή πρέπει να φάω μία ημέρα για σεταρισμα (rout - recovery κλπ) και στην ουσία θα έχω ένα κινητό με μισά Ελληνικά και τα άλλα Αγγλικά.

Και τέλος αν το χρυσό είναι οκ σαν χρώμα και δεν γίνονται εύκολα χαρακιές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιωργο , δε ξερω αν με θυμασαι. Σου απαντω στην ερώτηση σου. Δεν υπαρχει τίποτα καλύτερο απο το RN3Pro International. Καμία μα καμια σχεση με το Lenovo 3 που έχεις. Στο λογισμικο, στις δυνατότητες, στην κατασκευή. Οταν θα εξηγείς στους φιλους σου τι ειναι το Dual Up και θα σε κοιτανε με το στομα ανοιχτο θα μας θυμηθείς. Παρε το και δε θα το μετανιωσεις. (Εκτος αν μπορείς να χτυπησεις το Mi5)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτό που τρέχει τώρα στο ali με τα xiaomi αξίζει σαν τιμή;Και γενικά θέλω το xiaomi redmi note 3 3/32 αξίζει ή αλλαγή από το lenovo note k3?

Δεν ξέρω αν πάλι έχω την υπομονή να ξαναπεράσει τα ίδια με το lenovo με αλλαγές της rom κλπ.

Αυτό έχει Ελληνικα ή πρέπει να φάω μία ημέρα για σεταρισμα (rout - recovery κλπ) και στην ουσία θα έχω ένα κινητό με μισά Ελληνικά και τα άλλα Αγγλικά.

Και τέλος αν το χρυσό είναι οκ σαν χρώμα και δεν γίνονται εύκολα χαρακιές..

Απο Κ3 πηγα και εγω στο note.

Ειναι ενα σκαλι πανω.

Ζητα global rom και θα εχεις ελληνικα σε επομενο Update(προς το παρον εχει η beta).

Το χρυσο ειναι πολυ ωραιο.

Χαρακιες με κλειδια κτλ λογικο ειναι να γινονται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλό σε όλα, απλά από το Κ3 δεν είναι και τρομερή αναβάθμιση (ανάλογα βέβαια με τον τρόπο χρήσης και τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς).,

 

Θα κάνεις περισσότερο από μια μέρα για το σετάρισμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο , δε ξερω αν με θυμασαι. Σου απαντω στην ερώτηση σου. Δεν υπαρχει τίποτα καλύτερο απο το RN3Pro International. Καμία μα καμια σχεση με το Lenovo 3 που έχεις. Στο λογισμικο, στις δυνατότητες, στην κατασκευή. Οταν θα εξηγείς στους φιλους σου τι ειναι το Dual Up και θα σε κοιτανε με το στομα ανοιχτο θα μας θυμηθείς. Παρε το και δε θα το μετανιωσεις. (Εκτος αν μπορείς να χτυπησεις το Mi5)

 

τι ακριβως ειναι το Dual up ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβως ειναι το Dual up ? :)

Dual app θέλει να πει ο "ποιητής". Αν χρειάζεσαι το ίδιο application για δύο διαφορετικούς λογαριασμούς σου χρειάζεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θα εξηγείς στους φιλους σου τι ειναι το Dual Up και θα σε κοιτανε με το στομα ανοιχτο θα μας θυμηθείς.

Αν αποτελεί επιχείρημα αυτο ας κατεβάσει καλύτερα στο lenovo k3 Note κάποια εφαρμογή από τις πολλές που υπάρχουν στο playstore που κάνει το ίδιο πράγμα κ να γλιτώσει τα λεφτά της νέας συσκευής :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual app θέλει να πει ο "ποιητής". Αν χρειάζεσαι το ίδιο application για δύο διαφορετικούς λογαριασμούς σου χρειάζεται.

και το έχει απο την μαμά του αυτό η θέλει διαδικασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual app θέλει να πει ο "ποιητής". Αν χρειάζεσαι το ίδιο application για δύο διαφορετικούς λογαριασμούς σου χρειάζεται.

 

thanks! ειχα κανει το update στο Mi2s μου και δεν γνωριζα την λειτουργια αυτη! φοβερη , μου ελυσε τα χερια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks! ειχα κανει το update στο Mi2s μου και δεν γνωριζα την λειτουργια αυτη! φοβερη , μου ελυσε τα χερια!

Ναί πράγματι.

Ένα παράδειγμα για Dual app: Δύο εγκαταστάσεις VIBER με διαφορετικά τηλεφωνικά νούμερα.

Μη ξεχνάμε και τα ΙR Remotes που εμένα με βόλεψαν αφάνταστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξεχωρίζω από το κουτί το international version με το απλό? Μου ηρθε σήμερα αλλά δεν δεν γράφει τίποτα στο πακέτο για international edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως δε λεει κατι στο κουτι.

Στα settings τι λεει?

Παντως να τα παιρνετε απο αξιοπιστα μαγαζια γιατι κανουν και πατεντες και πουλανε και τα απλα για international με πειραγμενες ρομ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξεχωρίζω από το κουτί το international version με το απλό? Μου ηρθε σήμερα αλλά δεν δεν γράφει τίποτα στο πακέτο για international edition.

Από το κουτί μόνο εάν γράφει συχνότητες ή διαστάσεις κινητού.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...