Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

#########EDIT το πακετο Β με tempered glass + silicon case 161 ευρω σε ολα τα χρωματα  http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-369192.html EDIT######

 

########EDIT το απλο 151 ευρω ειναι σε stock notice#########

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html

 

μονο το dark grey χρωμα και μονο 100κομματια (η τιμη ειναι υπολογισμενη με ισοτιμια revolut 1,094 = 151,30 ευρω )

 

ΠΡΟΣΟΧΗ εχει την multilanguage που εχει Ελληνικα αλλα δεν εχει OTA και οχι την international που δεν εχει Ελληνικα αλλα παιρνει ενημερωσεις

 

 

e59c5c132fbd4bcb8636a39799003a20.png

Επεξ/σία από Agathoklis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια dash-cam xiaomi πήρα από αυτούς στις 14/5 και είχε πρόβλημα από την αρχή.

Την έστειλα, έφτασε εδώ και μια βδομάδα και ακόμη δεν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου (με το paypal)

δεν ξαναπαίρνω ούτε στυλό από αυτούς

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει η προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα? Πως πρεπει να γινει η παραγγελια για να μην υπαρχει προβλημα με τελωνεια? Και τέλος το πρόβλημα με την συγκεκριμενη εκδοση ποιο ακριβως ειναι? Δεν θα παρει ποτε update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει μεγάλο πρόβλημα γιατί οι ROM αλλάζουν πολύ εύκολα στα xiaomi. Έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι αλλάζουν στην καθαρή ελληνική έκδοση για να έχουν ελληνικά μενού χωρίς τα προβληματάκια της multilanguage. Πρόβλημα υπάρχει για κάποιον που δεν ξέρει ή δεν θελει να ασχοληθεί καθόλου με τέτοια. Η multi είναι πιθανόν μια παλιότερη κινέζικη έκδοση που χρησιμοποιούν τα κινεζομαγαζα και έχει μικροπροβλήματα με δύο sim και κάτι άλλα ψιλοπράγματα που διορθώθηκαν στις επόμενες επίσημες εκδόσεις (και δεν παίρνει και OTA, όπως δεν παίρνει και η ελληνική του miui hellas).

 

Το κατάστημα δεν είναι και το καλύτερο, αλλά τουλάχιστον δεν είναι σαν κάτι fastcardtech κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάστημα δεν είναι και το καλύτερο, αλλά τουλάχιστον δεν είναι σαν κάτι fastcardtech κλπ

Δεν είναι αξιόπιστο το fastcardtech;

Όσο για την αλλαγή Ρομ δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου μιας και χρειάζεται ξεκλειδωμα του bootloader αλλά ακόμα και εντελώς άσχετος να είσαι,οπως ήμουν εγώ,με τις οδηγίες από το φορούμ της ελληνικής κοινότητας θα τα καταφέρεις σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τελευταιο για να κανω παραγγελία. Τι πρεπει να βαλω στην παραγγελια για να αποφυγω τελωνειο? Και θα υπαρχει προβλημα με το 4g της wind (κυριως θεσσαλονικη με ενδιαφερει)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τελευταιο για να κανω παραγγελία. Τι πρεπει να βαλω στην παραγγελια για να αποφυγω τελωνειο? Και θα υπαρχει προβλημα με το 4g της wind (κυριως θεσσαλονικη με ενδιαφερει)?

Απλή αποστολή με ταχυδρομειο.Οχι κούριερ.Με απλό ταχυδρομείο έχεις ελάχιστες πιθανότητες να σταματήσει στο τελωνείο.Το τηλέφωνο δεν έχει την 800αρα μπάντα.Μια από τις τρεις που χρησιμοποιούνται την Ελλάδα.Τις άλλες δύο τις έχει.Δεν ξέρω όμως τι γίνεται στη Θεσσαλονικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελάω είμαι νοτια Κρήτη 80% κάλυψη με ενεργοποίηση τις τελευταίες μερες ΜΟΝΟ σε 800.

Ολα αυτα σε συνεργασία με victus.

Η αναβάθμιση ξεκίνησε, και η vodafone εδώ ΜΟΝΟ 800.

Γελάω ο κολλητός δίπλα μου έχει xiaomi.

Οι χάρτες σε λιγες μερες παιδια.

Συγκεκριμένα πολύ κάλυψη INDOOR δηλαδή 800

.

Σύντομα και στην Βόρεια Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελάω είμαι νοτια Κρήτη 80% κάλυψη με ενεργοποίηση τις τελευταίες μερες ΜΟΝΟ σε 800.

Ολα αυτα σε συνεργασία με victus.

Η αναβάθμιση ξεκίνησε, και η vodafone εδώ ΜΟΝΟ 800.

Γελάω ο κολλητός δίπλα μου έχει xiaomi.

Οι χάρτες σε λιγες μερες παιδια.

Συγκεκριμένα πολύ κάλυψη INDOOR δηλαδή 800

.

Σύντομα και στην Βόρεια Ελλάδα.

Το αστείο που είναι; ο κολλητός ξαφνικά δεν έχει σήμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελάω είμαι νοτια Κρήτη 80% κάλυψη με ενεργοποίηση τις τελευταίες μερες ΜΟΝΟ σε 800.

Ολα αυτα σε συνεργασία με victus.

Η αναβάθμιση ξεκίνησε, και η vodafone εδώ ΜΟΝΟ 800.

Γελάω ο κολλητός δίπλα μου έχει xiaomi.

Οι χάρτες σε λιγες μερες παιδια.

Συγκεκριμένα πολύ κάλυψη INDOOR δηλαδή 800

.

Σύντομα και στην Βόρεια Ελλάδα.

To post σου φαίνεται ενδιαφέρον .... αλλά θα πώ ψέματα αν πώ ότι το κατάλαβα.

Μπορείς σε παρακαλώ να το ξαναγράψεις αναλυτικά?

 

Φαίνεται να έχεις πληροφόρηση εκ των έσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...