Προς το περιεχόμενο

ποια ηταν η μεγαλυτερη προδοσια που δεχτηκατε


Lee80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε παιδιά, υποτίθεται ότι πρέπει να κρατήσουμε σοβαρό το thread. Θα έρθει κανένας Snoob ή κανένας billdanos και θα το κλειδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Μη λες ονόματα.

 

Μια που είπες ονόματα, ένιωσα προδομένος πολύ όταν μου αφαιρέθηκε ο custom title του αδμήν.. και κανείς δε μου εξήγησε ποτέ γιατί..  :-(

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Μη λες ονόματα.

 

Μια που είπες ονόματα, ένιωσα προδομένος πολύ όταν μου αφαιρέθηκε ο custom title του αδμήν.. και κανείς δε μου εξήγησε ποτέ γιατί..  :-(

Ζήλια  φίλε μου .. Φθόνος  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μεγαλύτερη προδοσία είναι να παίζω ανατροπή 1/2 και να είναι 1/2 και στο 94' να γίνεται Χ και να χάνω φράγκα που θα πήγαινα τσαμπα διακοπές!

 

Προδοσία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζήλια  φίλε μου .. Φθόνος  ..

 

Έτσι ! Εσένα σε θυμάμαι!! Όταν είχα οριστεί αδμήν ήσουν αυτόπτης μάρτυρ Μάου!!! χαχαχα

 

 

 Εντάξει μη τα παραλέμε και φύγουμε για μπάνιο  :P

Επεξ/σία από TriLoBiTe
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε, αυτός πρόδωσε ή οι φίλαθλοι αυτόν;

off topic 

 

 

Δεν ηξερα πως φταινε οι φιλαθλοι που 35 χρονια η οικογενεια στην ομαδα εφερε 6 πρωταθληματα και οταν εφυγε αφησε ενα παγκακι σαν περιουσιακο στοιχειο και φυσικα εξ'ορισμου ειναι υπευθυνος και για την οποια μεταβαση .Εκτος αν εννοεις προδοσια το οτι τον εβριζαν κυριως τον τζιγκερ ,γιατι αραγε τον εβριζαν?

Θα ηταν ολοι τρελλοι μαλλον.

Και τωρα που εφυγε ρε Φωτη τι κανατε τα σαρωσατε τα πρωταθληματα? Οχι αλλα τωρα δεν νευριαζω που δεν κανουμε κατι γιατι εχουμε μπατζετ 50 ευρω δεν εχω απαιτησεις .

Πριν ομως ειχαμε μια απο τις ισχυροτερες οικογενειες στην Ελλαδα στο τιμονι και παιρναμε καθε χρονο απο τα 3 το τριτο .Το οτι ειναι το πιο βρωμικο πρωταθλημα του κοσμου ηταν προβλημα που επρεπε να λυσει   να μην το αφηνε να βρωμιζει τοσο πολυ .

Στις επιχειρησεις του ετσι κανει  αφηνεται αμαχητι? Δεν νομιζω γιατι ο συγκεκριμενος ειναι αξιος συνεχιστης και πετυχημενος σε αυτα που ανελαβε στον ομιλο .

 Ο Παναθηναικος δεν ειναι πανιωνιος αν δεν ειναι πρωτος ειναι αποτυχια .Δεν επανερχομαι επι  του θεματος γιατι πρωτον βαριεμαι τα  αυτονοητα δευτερον δεν ασχολουμαι

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Μη λες ονόματα.

Ουσιαστικά, και να μην πω ονόματα, κάποιος μπορεί απλά να ρίξει μια ματιά στους υπεύθυνους του Μπλα-Μπλα(αυτό έκανα κι εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη από αυτή που έκαναν οι αριστεροί στην χώρα δεν υπάρχει

 

Κάποιος, κάπου, κάποτε - εντάξει, όχι τόσο αυθεντικά αριστερός, αλλά ...σοσιαλιστής! - έκανε μεγαλύτερη προδοσία, απάτη, πουστιά, πες το όπως θες: Ενέταξε τη χώρα στην €-ζώνη, παρουσιάζοντας αποδεδειγμένα πλαστά στοιχεία, ώστε να φαίνεται ότι πληρούσε τις προϋποθέσεις. Αλλά περνάνε τα χρόνια και ξεχνάμε...

 

Οταν δε φερνει ο ντελιβερας το αναψυκτικο.

 

Όταν το βάζει στην ίδια σακούλα με τα φαγητά και παγώνουν πριν φτάσει σπίτι σου, θα 'λεγα εγώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "καλος" μου φιλος να βρει κοπελα που να καταφερει να τον χωσει στο βρακι της και εντός 6 μηνων να την αρραβωνιαστει και εντος χρονου να ετοιμαζεται να την παντρευτει....Ουτε τηλεφωνο δε σηκωνει...

 

Θεωρητικα λεγεται μ@@νοδουλιαση αλλα πιανει και λιγο προδοσια....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...