Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με μία νέα διαρροή, η Apple θα κυκλοφορήσει τρεις νέες συσκευές iPhone!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να εισαι φοιτητης;

Δεν ειναι ολοι φοιτητες στον κοσμο ετουτο.

Καποιοι εχουν τελειωσει με τις σπουδες και καποιοι δεν ασχοληθηκαν καν.

 

Καλο, συμφερει αλλα μονο για φοιτητες στα βασικα ετη σπουδων!

 

Πράγματι αυτή η "ακραία" τιμολόγηση αφορά μόνο φοιτητές, αλλά δεν τελειώνει εκεί το θέμα. Ακόμα και τα μη-φοιτητικά πακέτα καρτοκινητής πολλές φορές συμφέρουν από τα αντίστοιχα συμβόλαια. Ένα παράδειγμα ανέφερα πιο πάνω, όπου τα ίδια ακριβώς πράγματα, στη Vodafone κοστίζουν 10€ σε καρτοκινητό και 25€ σε συμβόλαιο.

 

Έχω διαπιστώσει ότι τα συμβόλαια συμφέρουν μόνο όταν είναι πολύ-πολύ-πολύ "γεμάτα". Δηλαδή μόνο τα πανάκριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμβόλαια, φουσκωτές κούκλες, γκόμενες, frogs, ξανθές υπάρξεις, πακέτα καρτοκινητής. Τα θέματα με την Apple είναι για να απορεί κάνεις. Ποτέ δεν ξέρεις που θα καταλήξουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβόλαια, φουσκωτές κούκλες, γκόμενες, frogs, ξανθές υπάρξεις, πακέτα καρτοκινητής. Τα θέματα με την Apple είναι για να απορεί κάνεις. Ποτέ δεν ξέρεις που θα καταλήξουν.

 

Ένα είναι σίγουρο: ότι μετά την 1η σελίδα, κανείς δε θα συζητάει πλέον για όσα γράφτηκαν στο 1ο post. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εισαι φοιτητης;

Δεν ειναι ολοι φοιτητες στον κοσμο ετουτο.

Καποιοι εχουν τελειωσει με τις σπουδες και καποιοι δεν ασχοληθηκαν καν.

 

Δεν εχω την εφαρμογη του whatsup, δε ζω στην Ελλαδα.

Απλως μου φανηκε περιεργο, μα τοσο κοροιδο η Telecom!

Ασε το βρηκα!

 

Online Εγγραφή στη φοιτητική προσφορά του WHAT’S UP
ΤΩΡΑ φοιτητές

Αν είσαι φοιτητής, παίζει σούπερ προσφορά για να μιλάς με όλους, να σερφάρεις ασταμάτητα και να ζεις το ΤΩΡΑ, με το WHAT’S UP. 

 

Είτε πατάς σχολή είτε όχι, με τη φοιτητική προσφορά του WHAT'S UP έχεις τρία super πακέτα για να μιλάς και να γράφεις ασταμάτητα:

- 1000' προς όλα τα δίκτυα για ένα μήνα, μόνο με 5,04€!

- 1200' και 100 SMS προς όλα τα δίκτυα για ένα μήνα, μόνο με 7,06€!

- 300 SMS προς όλο τον κόσμο του WHAT'S UP για ένα μήνα, μόνο με 1,01€!

 

 

Και παίζει και δωράκι κάθε μήνα:

- 600΄προς όλο τον κόσμο του WHAT’S UP και 600 ΜΒ κάθε μήνα, με προϋπόθεση ανανέωσης 10€ τον προηγούμενο μήνα.

- Διπλάσιο χρόνο ομιλίας στα πακέτα CALL THEM ALL 600 & CALL THEM ALL PLUS με κάθε ενεργοποίηση πακέτου.

- 600MB Internet για 1 μήνα με κάθε ανανέωση 10€.

 

Τα παραπάνω προνόμια της φοιτητικής προσφοράς ισχύουν έως 15/09/2016 για όλους τους φοιτητές που είναι ήδη εγγεγραμμένοι στην φοιτητική προσφορά και για όσους θα εγγραφούν με την προϋπόθεση ότι βρίσκονται στα βασικά χρόνια φοίτησης.

 

Οι εγγραφές στη φοιτητική προσφορά ισχύουν έως 15/09/2016.

 

Οι εγγραφές στη φοιτητική προσφορά του WHAT’S UP ισχύουν και για τους πρωτοετείς, με τη βεβαίωση επιτυχίας τους στις πανελλήνιες, η οποία είναι διαθέσιμη στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του Υπουργείου Παιδείαςhttp://results.it.minedu.gov.gr/

Καλο, συμφερει αλλα μονο για φοιτητες στα βασικα ετη σπουδων!

Πωλούνται τέτοια νούμερα και σε μη φοιτητές...οκ πλαγίως! :)

Άσε τα ψέματα ρε, που θα πεις ότι δεν είμαι εγώ! Τσάμπα πάνε οι βαφές τόσα χρόνια;

Α ούτε το φυσικό σου δεν είναι; :P :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...