Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με μία νέα διαρροή, η Apple θα κυκλοφορήσει τρεις νέες συσκευές iPhone!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλεον η κατασταση εχει ξεφυγει, δεν μιλαμε πια για απλη αρνητικη κριτικη σε μια εταιρια, αλλα για αγνο κομπλεξ. Ειναι απλως ενα κινητο το οποιο κανει θραυση καθε φορα που διατιθεται απο μια υπερεπιτυχημενη εταιρια. Ειναι χαρακτηριστικο του ελληνα να γκρινιαζει για μια επιλογη, κι οχι επιβολη. Ο αλλος λεει περιμενει να δει αρνητικα οικονομικα αποτελεσματα απο αυτον τον κολοσσο επειδη το 2016 νομιζει ακομα οτι η αππλε ειναι για "ποζερια" .

δεν ειναι για τα ποζερια? και δεν το λεω χωρις επιχειρήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPhone 7 εννοειται, θα το πουλούσα, θα επαιρνα ενα S7 και με την διαφορά θα εκανα και τραπέζι σε αυτον που μου εκανε το δωρο

 

Καλά εσυ πουλάς κινητό που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα.... μα πόσο μπροστά !!! Επίσης μπορείς να του κάνεις δώρο ένα S7 και με τη διαφορά να πάρεις ένα samsung E1200 που έχει και πιο σταθερό λογισμικό ...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που δέν ζεί ο Jobs για να δεί την κατάντια της εταιρίας του. Μηδέν innovation, τεχνολογία 5ετίας και το ίδιο κουρασμένο design. Μόνο το τμήμα marketing λειτουργεί πιά με νοοτροπία νεκροθάφτη και πετάει κάθε Σεπτέμβρη ένα κλώνο με διαφορετικό νούμερο στην ονομασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τυχόν πάντως βγεί 7 pro, μόνο εγώ βλέπω μολυβάκι μαζί;

Έτσι για να παίξει στην κατηγόρια χρηστών NOTE της Samsung και του επερχόμενου ίσως Surface Phone.

Όσοι έχουν δουλέψει κατά κόρον, το pen ultimate και αντίστοιχα στο iPad στο παρελθόν, θα το εκτιμούσαν πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχ να χαρω εγω τους (members) ηλεκτρονικους μηχανικους του Insomnia που τα γνωριζουν ολα και κρινουν τα πανταα!

Το πτυχιο μου στο τοιχο αυτο ακριβως λεει.

 

Εχεις καποια αλλη απορια που θες να σου λυσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πτυχιο μου στο τοιχο αυτο ακριβως λεει.

 

Εχεις καποια αλλη απορια που θες να σου λυσω?

 

Το πτυχιο σου (στο τοιχο) προφανως δεν σου εμαθε να ξεχωριζεις ποιες ειναι οι ερωτηματικες προτασεις.

 

Συνοδευονται απο αυτο το συμβολο " ; "

 

Παντως οχι δεν υπαρχει καποια απορια την οποια μπορεις να μου λυσεις εσυ η το πτυχιο σου (στο τοιχο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε χάσει τα νούμερα απο τα μοντέλα που βγαίνουν κάθε 3 και λίγο...

 

Προσωπικά έχω σιχαθεί αυτήν την τρέλα του καταναλωτισμού (δεν αναφέρομαι μόνο στην apple) και τον κάθε κακομοίρη που πάει και τα σκάει κάθε χρόνο για νέο κινητό ενω η πλειοψηφία αυτών δεν τα χρειάζεται πραγματικά, ούτε το κάθε νέο μοντέλο έχει κάτι καινούριο να προσφέρει απο αυτο του προηγούμενου έτους!

 

Σας παίρνουν τα λεφτά, αφού μπορούν, καλά κάνουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω. Έχω δει ζωντανά το 6s plus και το galaxy s6. Προσωπικά προτιμώ την οθόνη του 6s plus. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί η amoled είναι καλύτερη, με εξαίρεση ίσως την αυτονομία και το always on screen χαρακτηριστικό. Εγώ προσωπικά και να μην πάει η Apple σε amoled δε θα στεναχωρηθώ... Επίσης σε videos στο youtube που συγκρίνουν amoled με ips, παρατηρώ περίεργους κυματισμούς στις amoled, ενώ στα iphone δε φαίνεται κάτι τέτοιο. Ξέρει κανείς γιατί; Επίσης τα ips θεωρώ ότι έχουν πιο ωραία χρώματα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε αν θέλω να είμαι στο αμάξι και θέλω να έχω και Jack και φόρτιση γιατι πάω ταξίδι και ακούω και μουσική απλά δεν γίνεται? Η θέλει κάνα iAdapter με 40 ευρώ?

 

Αν θέλω να βάλω τα hyperx cloud μου να ακούσω μουσική? Πακέτο πάλι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε αν θέλω να είμαι στο αμάξι και θέλω να έχω και Jack και φόρτιση γιατι πάω ταξίδι και ακούω και μουσική απλά δεν γίνεται? Η θέλει κάνα iAdapter με 40 ευρώ?

 

Αν θέλω να βάλω τα hyperx cloud μου να ακούσω μουσική? Πακέτο πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαααααααααα .... Δεν έχει επομενο μήλο για τα γούστα μου.... Πάλι .... Να δω τι άλλο θα δω ...ρε απλ γαμωωω ...ποτε επιτέλους θα βρεις το μότο σου ; συνελθετε εκεί μέσα ... Τι θα γίνει ; κάθε χρόνο πια χειρότερο είναι... Πάλι τα ίδια υλικά πάλι σχεδόν ίδιο σχεδιασμό... Μόνο μεγέθη αλλάζει καλώς και δυνατοτητες και το ιοσ 10 αν το μαζέψει λίγο... ξέρει ..τότε καλο θα ναι ... Αλλα μέχρι να το πετύχει και να κάνει επανάσταση στο σχεδιασμό και τα υλικά όπως το 4-4σ και σχεδιο 5-5ς ...περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...