Προς το περιεχόμενο

Μαραθώνιος ημιμαραθώνιος κτλ


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πρέπει να βάλεις στο μυαλό σου ότι σε κάποια πράγματα όπως τα παπούτσια στο τρέξιμο η ασφάλεια /άνεση/καταλληλοτητα ειναι πιο σημαντικό από τι σου αρέσει και στο λέω για δικό σου καλό. Αν δε θες χοκα δε μιζουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βάλεις στο μυαλό σου ότι σε κάποια πράγματα όπως τα παπούτσια στο τρέξιμο η ασφάλεια /άνεση/καταλληλοτητα ειναι πιο σημαντικό από τι σου αρέσει και στο λέω για δικό σου καλό. Αν δε θες χοκα δε μιζουνο

 

Νταξει μωρε θα ψαξω πριν παρω. Παντως μου κανει εντυπωση αυτο για τη Nike θεωρουσα οτι ηταν πολυ καλη εταιρεια για παπουτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για μοστρα και καθε μερα ναι και για παπουτσι με καρφια (για μπασκετικα δεν εχω αποψη) αλλα για παπουτσι τρεξιματος δεν αξιζουν μια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας κερασω εγω οταν τελειωσω αλλα θα μου κανετε κερκιδα πριν :P

Θα φωνάζουμε ρυθμικά Φλά - ου - τι - στας! Θα μας κοιτάνε λίγο περίεργα αλλά οκ....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολυμπιακοί είναι φλάου  θα περάσουν... θα επανέλθεις μετά στα γνωστά ινσομνιακά σου θρετζ μέσα από τα οποία σε αγαπήσαμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολυμπιακοί είναι φλάου  θα περάσουν... θα επανέλθεις μετά στα γνωστά ινσομνιακά σου θρετζ μέσα από τα οποία σε αγαπήσαμε

 

Γιατι το λες αυτο; :P

Εξαλλου εγω οντως τρεχω και αμα δεις εχω ανοιξει και πιο παλια θεματα σχετικα με αθλητισμο και τρεξιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

γεια σας.

Γνωρίζει κάποιος αν οι ομαδικές εγγραφές στον μαραθώνιο της Αθήνας έχουν ολοκληρωθεί;

η ελάχιστη τιμή εκεί, με την έκπτωση είναι 40ευρώ;

θα ήθελα ν συμμετάσχω φέτος όμως οι μόνες διαθέσιμες πλέον εγγραφές είναι των 45ευρώ. Αρκετά υψηλή τιμή, για τα δικά μου δεδομένα και σταθμά.

Πριν 3 χρόνια (2018) είχα βρει συμμετοχή μέσω ομάδας με κόστος 10ευρώ, περασμένα μεγαλεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Locke_John είπε

γεια σας.

Γνωρίζει κάποιος αν οι ομαδικές εγγραφές στον μαραθώνιο της Αθήνας έχουν ολοκληρωθεί;

η ελάχιστη τιμή εκεί, με την έκπτωση είναι 40ευρώ;

θα ήθελα ν συμμετάσχω φέτος όμως οι μόνες διαθέσιμες πλέον εγγραφές είναι των 45ευρώ. Αρκετά υψηλή τιμή, για τα δικά μου δεδομένα και σταθμά.

Πριν 3 χρόνια (2018) είχα βρει συμμετοχή μέσω ομάδας με κόστος 10ευρώ, περασμένα μεγαλεία..

Μου κανει εντυπωση να εχει ακομη συμμετοχες ακομη και ατομικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...