Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Έκανα και γω παραγγελία και πλήρωσα με χρεωστική αλλα το Order Status είναι  Pending for payment.

Να ανησυχώ ή θέλει ώρα για να μεταφερθούν τα λέφτα;

 
   

 

 

Εμένα κατευθείαν μεταφέρθηκαν και μου τα τράβηξε από το  paypal και 5 μέρες τώρα λέει pending...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έκανα και γω παραγγελία και πλήρωσα με χρεωστική αλλα το Order Status είναι  Pending for payment.

Να ανησυχώ ή θέλει ώρα για να μεταφερθούν τα λέφτα;

 
   

 

Ελαβες mail επιβεβαιωσης της πληρωμης? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο... εγώ απ την άλλη ελπίζω να μου καθυστερήσει :P δεν θα μπορώ να παραλάβω πριν τα μέσα Σεπτέμβρη σίγουρα (και έχω και άλλο πιο σημαντικό δέμα απο gearbest που με αγχώνει περισσότερο). 

Ξέρει κάποιος πόσο καιρό κρατάνε τα δέματα στα ΕΛΤΑ μετά την επίδοση της ειδοποίησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ημέρες λέει το χαρτάκι νομίζω...

Από εκεί και πέρα ενδεχομένως να μην είναι και πολύ αυστηρό αυτό. Ίσως δηλαδή δίνει και το ταχυδρομείο μια μικρή παράταση επιπλέον (με επιφύλαξη αυτό).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη ταξιδευει προς ελλαδα το δικο μου, κοιταξτε και τα δικα σας, και μια ερωτηση οποιος ξερει.. Σε Samsung Grand με 800*480 αναλυση θα μπορω να βλεπω βιντεο τρισδιάστατα κανονικα? Η ισχυει ότι λενε τα χαρακτηριστικα του VR που λεει χρειαζεται αναλυση 1080 και πανω για να παιξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο... εγώ απ την άλλη ελπίζω να μου καθυστερήσει :P δεν θα μπορώ να παραλάβω πριν τα μέσα Σεπτέμβρη σίγουρα (και έχω και άλλο πιο σημαντικό δέμα απο gearbest που με αγχώνει περισσότερο).

Ξέρει κάποιος πόσο καιρό κρατάνε τα δέματα στα ΕΛΤΑ μετά την επίδοση της ειδοποίησης?

offtopic: αν δεις ότι έφτασε το δεμα μπορείς να το τραβήξεις σε ελτα που βρίσκεσαι τώρα με κόστος 2,80. Το ξέρω γιατί το έκανα τώρα στις διακοπές!
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...