Προς το περιεχόμενο

NieR Automata [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά χωρίς spoilers παρακαλώ, είναι φυσιολογικό στην πρώτη-πρώτη πίστα  (που είσαι διαστημόπλοιο) να ακούγεται ένα χαζό βουητό όλη την ώρα; 

Μιλαμε για γνησιο παιχνιδι ή οχι? Αν δεν ειναι γνησιο το παιχνιδι δεν υπαρχει λογος να πουμε κατι για τις μη νομιμες εκδοσεις και τα διαφορα θεματα που μπορει να εχουν(δεν επιτρεπεται κιολας).

 

Αν μιλαμε για γνησιο παιχνιδι θα πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος γιατι εισαι ο μονος που εχει αναφερει το παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΚ τελικά έφτιαξε με ένα restart.

 

Πάντως από μένα τρώει uninstall. Παίζω 1 ώρα για να χάσω πριν σκάσει το πρώτο boss, άρα δεν με έχει αφήσει να σώσω πουθενά.

Οπότε πρέπει να το ξεκινήσω από την αρχή!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποιος αρρωστημένος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ τελικά έφτιαξε με ένα restart.

 

Πάντως από μένα τρώει uninstall. Παίζω 1 ώρα για να χάσω πριν σκάσει το πρώτο boss, άρα δεν με έχει αφήσει να σώσω πουθενά.

Οπότε πρέπει να το ξεκινήσω από την αρχή!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποιος αρρωστημένος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό;

Save κανεις σε διαφορους σταθμους ή στην κεντρικη βαση οπου θελεις αν δεν κανω λαθος.

 

Τωρα τα περι uninstall μαλλον πανε στην δευτερη κατηγορια που αναφερω παραπανω .

Το θεωρω πραγματικα κριμα να προσπερασει καποιος τον εν λογω τιτλο για αυτο το λογο αλλα τι να κανουμε,περι ορεξεως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε συ το παιχνίδι το έπαιξα 1 ώρα και μου άρεσε πολύ. Χάνω μετά από 1 ώρα και με πάει από την αρχή;;;

 

Ε, όχι δεν έχω κουράγιο να το ξαναπεράσω όλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο την στιγμη που δεν το αγορασες το παιχνιδι και με το καλημερα νιωθεις ετσι,τοτε οχι δεν αξιζει να ασχοληθεις μαζι του.

Αν το ειχες πληρωσει πχ(και αρα δεν θα το εκανες uninstall τοσο ευκολα για τετοια θεματα),ισως να κατεβαζες την δυσκολια να το προχωρησεις λιγο για να εχεις προσβαση στα saves,λεω εγω τωρα(μιας και την δυσκολια την αλλαζεις οποτε θελεις εσυ και δεν εχει καποιο trophy δυσκολιας).

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε συ συμφορουμίτη, κάθε φορά, μα κάθε φορά που μιλάμε μαζί για ένα παιχνίδι, βάζεις το θέμα αν αγοράζει κανείς τα παιχνίδια ή όχι. Το καταλάβαμε επαρκώς: Εσύ τα αγοράζεις, μπράβο σου, με γεια σου με χαρά σου, είσαι συνειδητοποιημένος gamer, συγχαρητήρια...

 

Γιατί θα πρέπει κάθε φορά όμως να περιστρέφεις την κουβέντα εκεί;;;;;;

Αν εγώ, πες, το αγόρασα το Nier και έχασα μια ώρα απ τη ζωή μου που δεν θέλω να την επαναλάβω σε deja vu, είναι κακό;

Επειδή έσκασα 50 ευρώ αυτό θα πρέπει να με πεισμώσει τόσο ώστε να κάτσω να παίξω μια ώρα από την αρχή;

Με τα λεφτά τα μετράμε τα παιχνίδια;

 

 

Τι λογική είναι αυτή;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά που αναφέρεις με τον ήχο είναι bugs από τον loader όχι από το κανονικό gameplay - δεν κατακρίνω κανένα αλλά δεν ήμαστε και crack support . Πες μας ότι έχασες στο tutorial ? ε τουλάχιστο πήρες ένα ending /or not 2B  :lol:

Ποιος αρρωστημένος εγκέφαλος το σκέφτηκε αυτό;  o yoko taro  :P   σου τρέχει στο FX 6300 - 780 ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τελειώνουμε βαλτε τα autochip να δουλευουν και βαλτε το στο easy για να περασετε το προλογο..απο κει και περα ξετυλίγεται το game..και γω την επαθα αλλα δε χρειάζεται και unistall..ελεος.

 

Απόφυγετε το hard κατ'εμέ..διοτι εαν χάσετε πρεπει να βρειτε το σωμα σας..οπου πάραυτα το θεωρω πολυ ενδιαφέρον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

autochip τι είναι; Στην περίπτωση μου πάντως έβαζε μόνο του health packages, οπότε μάλλον αυτό εννοείς.

Θα το βάλω στο easy την επόμενη φορά που θα έχω 1 ώρα για εντελώς σκότωμα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα το βάλω στο easy την επόμενη φορά που θα έχω 1 ώρα για εντελώς σκότωμα.......

Βασικα μπορεις να μην το κανεις καν install αν ειναι να το βλεπεις τοσο πολυ αγγαρεια.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

autochip τι είναι; Στην περίπτωση μου πάντως έβαζε μόνο του health packages, οπότε μάλλον αυτό εννοείς.

Θα το βάλω στο easy την επόμενη φορά που θα έχω 1 ώρα για εντελώς σκότωμα.......

Autochip τα κανεις plug in και ο χαρακτηρας παιζει μονος του,εσυ απλα του δινεις κατεύθυνση..αυστηρα μονο για τον πρόλογο ο οποιος δεν εχει save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Normal παντως παιδες δεν μου φανηκε και τοσο δυσκολο. Και δεν ειμαι και κανενας ιδιαιτερα δεξιοτεχνης στα παιχνιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ειναι δυσκολο, απλα θελει να ασχοληθεις με το παιχνιδι.Και στην τελικη αν βρισκεις ενα παιχνιδι δυσκολο και υπαρχει επιλογη δυσκολιας βαζεις στο easy για να δωσεις παραπανω βαση σε ιστορια και χαρακτηρες.

 

Το γραφουν σε αρκετα παιχνιδια αυτο στις πληροφοριες οταν αλλαζεις δυσκολια.


Απλα οπως ειπα αν ενα παιχνιδι δεν το ευχαριστιεσαι και εν μερη το παιζεις που λεμε με το ζορι/απο βαρεμαρα(τι να πουμε και εμεις που λιωνουμε στους ψοφους στα soulsborne παιχνιδια),τοτε οντως καλυτερα uninstall.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Normal παντως παιδες δεν μου φανηκε και τοσο δυσκολο. Και δεν ειμαι και κανενας ιδιαιτερα δεξιοτεχνης στα παιχνιδια.

Ομοίως περι δεξιοτεχνίας.. οντως αργοτερα που εχεις βρει και τα κατάλληλα chips μπορεις να βαλεις και hard.το θεμα ειναι στη στραβή ποιος ξαναπαει πισω να κανει retrieve.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...