Προς το περιεχόμενο

NieR Automata [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαρεσει που βλεπω και αναφερεται για  το dlc λες και το αγορασαν το παιχνιδι πολλοι(στην Ελλαδα) για να υπαρχει κουβεντα για το dlc του παιχνιδιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει που βλεπω και αναφερεται για  το dlc λες και το αγορασαν το παιχνιδι πολλοι(στην Ελλαδα) για να υπαρχει κουβεντα για το dlc του παιχνιδιου...

Θεωρεις οτι αξιζει στην τιμη που ειναι?

κακα τα ψεμματα αν δεν ειχε denuvo αυτη την στιγμη θα ηταν στα 25 ευρο οπου πιστευω οτι ειναι μια καλη τιμη για να αγορασεις  ενα Single player μονο παινιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

κάπως έτσι είμαι και γω,όταν πάει η μάνα μου να μπει στο δωμάτιο μου

Ξανθιά, μακρυμάλλα μόνο με τα εσώρουχα και κατάνα στα χέρια;

 

Pic παίζει; :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα λίγο στο PS μου άρεσε πολύ, άμα δεν είχε και αυτήν την βλακεία με ψηφιακούς κώλους θα ήταν άψογο, ή έστω και κάνα outfit appropriate για fighting, αλλα που...πάρε βρακί DLC :D Θα το τσιμπήσω με το που βγάλουν patch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως εγινε αυτοματα το αγαπημενο μου Hack n slash παιχνιδι των τελευταιων ετων το συγκεκριμενο

Το αυτο και απο μενα..μετα απο εξι ωρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρεις οτι αξιζει στην τιμη που ειναι?

κακα τα ψεμματα αν δεν ειχε denuvo αυτη την στιγμη θα ηταν στα 25 ευρο οπου πιστευω οτι ειναι μια καλη τιμη για να αγορασεις  ενα Single player μονο παινιδι

Ειχα αναφερει οτι επαιζε στα 37περιπου ευρω απο greenmangaming στις εκπτωσεις πριν κανενα μηνα νομιζω.

 

Δεν ξερω ποιο ειναι το ποσο που κρινει ο καθενας οτι αξιζει ενα single player παιχνιδι αλλα για μενα προσωπικα ναι μια χαρα τα αξιζει τα χρηματα του(40ευρω που βλεπω και εχει απο κλειδαδικα),βεβαια δεν μπορω να το προτεινω γιατι δεν ειναι παιχνιδι mainstream που να απευθυνεται σε μεγαλο κοινο,και αρκετοι ισως να ξενερωσουν.

 

Το παιχνιδι παντως εντος παιχνιδιου δεν εχει καμια απολυτως σχεση με τις βλακειες που ανεβαζουν ορισμενοι youtubers με clickbait video με τα βρακακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ειχα παρει ηδη η αληθεια ειναι...αλλα αυτο το 40αρι μου καθεται βαρυ...Το εδωσα για το Division που επαιξα και ποσες ωρες multi και αλλες τοσες co-op,απο αυτη την αποψη λεω δεν αξιζει.Ιστορια και gameplay μπορει να εχει δεκα φορες καλυτερο!Αλλα αυτο ειναι αλλουνου παππα ευαγγελιο!Εδω και καιρω περιμενω να πεσει κατω απο το ψυχολογιο οριο των 30 να το παρω και τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εδωσα για το Division που επαιξα και ποσες ωρες multi και αλλες τοσες co-op,απο αυτη την αποψη λεω δεν αξιζει.

Δεν νομιζω οτι ειναι σωστη συγκριση αλλα τελος παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεφερα ενα παραδειγμα παιχνιδιου που αγορασα στα ιδια λεφτα με το Nier και που πιστευω μετα απο ενα χρονο απο την αγορα του οτι ηταν καλα ξοδευμενα λεφτα...Γιατι δεν ηταν μονο οι 40 ωρες campaing αλλα και οι αλλες οσες αντεχεις του Multiplayer...Ξαναλεω αφηνω μηχανισμους και gameplay και γραφικα στην απ'εξω...τεσπα λογικα σε κανα 2μηνο τριμηνο θα πεσει κ αυτο και θα αγοραστειμ,εκτος αν σπασει πιο γρηγορα οποτε η τιμη θα παρει τον κατηγορο οπως το ME:A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το (m)Ass Effect εχει καρασπάσει γιαυτο το βρισκεις φτηνά τώρα ... Εχει πεσει τόσο review δηθεν θολοκουλτουρας που ανακαλυψανε ξαφνικα τα nier που γελαει και το ανέμελο βρακάκι της 2β.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανθιά, μακρυμάλλα μόνο με τα εσώρουχα και κατάνα στα χέρια;

 

Pic παίζει; :P

κοίτα..

κοντό μαλλί,γκρι έχω.

προχτές που καθάριζα το δωμάτιο,είχα skypecall με κάτι φίλους..

Ήμουν ημίγυμνος,μόνο με το βρακάκι μου,αλλά δεν κρατούσα κατάνα! κρατούσα την σφουγγαρίστρα..

Φώτος και βίντεος υπάρχουν πάντως αν ακόμα ενδιαφέρεσαι :D

 

δε βρίσκω που διαφέρουμε με την 2b :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...