Προς το περιεχόμενο

Sea of Thieves [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίνουν free codes για το game σε όσους το έχουν αγορασμένο αν παίζει κάποιος ας μου στείλει παρακαλώ ένα code.

Ευχαριστώ.😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι είδα για 6 με 13 του μήνα όποιος έχει αγορασμένο το παιχνίδι παίρνει 3 κλειδιά και μπορείς να κάνεις invite τους φίλους σου , αν έχει κανένας κανένα κλειδάκι που περισσεύει ας στείλει ένα pm , το είχα παίξει όταν είχε πρωτοβγεί το παιχνίδι αλλά δεν με είχε τραβήξει δεν είχε πολύ περιεχόμενο αλλά τώρα θέλω να το τσεκάρω πάλι :)

https://www.seaofthieves.com/friends-play-free

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να σας το χαλάσω, αλλα ειναι μονο μέχρι τις 13 του μηνός, κάτι σαν free week

άμα θέλετε να παίξετε περισσότερο υπάρχει στο game pass με 1€ για ένα μήνα στο store της microsoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για το κλειδάκι θα το κατεβάσω αμέσως , αν δώ οτι εχει ενδιαφέρον θα το αγοράσω.

Να κάνω μια ερώτηση , έχω 4 δίσκους στο pc και όταν πάω να κάνω την εγκατάσταση μου εμφανίζει να επιλέξω μονο τους 3 και οχι τον 4ο που έχω ειδικά για τα παιχνίδια , αλλάζει κάπου αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Το είπες και μόνος σου χρειάζεται παρέα ... Ωστόσο μπορεί να είναι περισσότερο ενδιαφέρον πλέον και πιο πολύ content γιατί στην αρχή όταν το είχα παίξει ήταν μεν πανέμορφο και αρκετά ενδιαφέρον σαν concept αλλα του έλειπαν αρκετά πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε παίξει πάνω απο δεκαωρο αλλά η αλήθεια είναι ότι με παρέα είναι πολύ ωραίο.Χθες βρήκαμε και άλλους και τους βυθισαμε 😂 Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε κάνει κάποια βαρβατη αποστολή αλλά είμαστε αρχή ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Από το microsoft store βλέπω πως έχει 14 μέρες free trial αλλά όταν πατάω το link με οδηγεί στο game pass με 10€.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω την δοκιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...