Προς το περιεχόμενο

Sea of Thieves [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 200
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά λειτουργεί κανονικά και  κατεβαίνει το sea of thieves με το game pass του xbox και οχι μονο αυτο αλλα και το trial για τις 14 ημέρες που έχω βάλει το παίζεις κανονικά ,οποτε ειναι ευκαιρία για οποιον θέλει να το δοκιμάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από αυτά που διαβάζω δεν ξέρω αν αυτή τη στιγμή το παιχνίδι έχει βάθος μεγαλύτερο του ενθουσιασμού των λίγων πρώτων ωρών ή αν είναι πραγματικά unpolished (όπως ισχυρίζονται αρκετοί). Σίγουρα όμως δεν αξίζει τα 60-70 ευρώ σε καμία περίπτωση. Μέχρι να διαβάσω περισσότερα και να αποφασίσω, θα πάω πάσο για λίγο ακόμα (ή θα ψηθώ να βάλω κι εγώ trial game pass, pun intended).

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Από αυτά που διαβάζω δεν ξέρω αν αυτή τη στιγμή το παιχνίδι έχει βάθος μεγαλύτερο του ενθουσιασμού των λίγων πρώτων ωρών ή αν είναι πραγματικά unpolished (όπως ισχυρίζονται αρκετοί). Σίγουρα όμως δεν αξίζει τα 60-70 ευρώ σε καμία περίπτωση. Μέχρι να διαβάσω περισσότερα και να αποφασίσω, θα πάω πάσο για λίγο ακόμα (ή θα ψηθώ να βάλω κι εγώ trial game pass, pun intended).

Βάλε το trial pass τσάμπα ειναι ετσι και αλλιώς , λίγο το έπαιξα το πρωί αλλα να πω την αλήθεια ακόμα δεν εχω νιώσει και πολύ τι να πρέπει να κάνω , θα ασχοληθώ τις επόμενες ημέρες σίγουρα αλλα 60 70 euro μου φαίνεται υπερβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εβαλα και γω το trial pass, περιμένω να κατέβει, λογικά βραδάκι, αν θέλει κανείς να το τσεκάρουμε παρέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Aποκαρδιωτικές οι πρώτες εντυπώσεις του Φρέιζερ Μπράουν στο RPS.

Eφόσον ισχύουν αυτά που γράφει, όχι εβδομήντα, ούτε εφτά ευρώ δεν θα έδινα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

This sums up just about every single encounter we had last night. We’d either be docked or on land, another ship would sidle up to us, murder us and then camp out on our ship until they got bored. We rarely had anything worth stealing, so ultimately it was just two groups of pirates, boring themselves for nothing.

That Sea of Thieves has PvP isn’t the problem. In a multiplayer game about pirates, PvP is almost a necessity, and ship-to-ship battles remain thrilling, but being murdered when you’re just reading your map, trying to talk to NPCs in an outpost or trying to set up a pirate band is just disheartening.

Αυτό είναι κακό, είναι πάρα πολύ κακό, ειδικά για παίκτες που δεν έχουν καμία ορεξη να μπουν στη λογική (;) του PVP και του ganging (όπως η αφεντιά μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

καλά αυτός γκάνιαξε γιατι έφαγε camp. Οκ, το καταλαβαίνω, και γω του PVE είμαι, το pvp το έχω για αγγαρεία (destiny milestones) :P το χειρότερο που είναι λιγο πολύ κοινός αποδεκτό απο το community είναι οτι υποφέρει κλασσικά απο miles wide/inch deep, δεν έχει content. ή όπως είπε ενας τύπος στο reddit, είναι ενα sandbox game, χωρίς τα καστράκια, κουβαδάκια κτλ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν το θεωρώ γκρίνια, αλλά περιγραφή ενός βλακώδους σχεδιασμού. Επίθεση εκεί που ψωνίζεις; Και οι devs να αναρτούν "παρακλήσεις" που γράφουν άπαντες στα παλιά τους τα παπούτσια; Το Puzzle Pirates, που είναι δεκαπενταετίας και απευθύνεται σε παιδιά κυρίως τα είχε λύσει αυτά τα θέμα.

Γενικά, δεν είμαι καθόλου αυτών των παιχνιδιών, μεταξύ άλλων γιατί θέτουν απαράδεκτους για την ηλικία μου περιορισμούς στο πότε και πόσο μπορώ να ασχοληθώ με ένα παιχνίδι: όμως, αυτό που περιγράφει ο αρθρογράφος, δηλαδή έναν κόσμο όπου δεν μπορείς να ησυχάσεις πουθενά, είναι απίστευτα κακός σχεδιασμός.

Σε άλλα νέα, σήμερα είχαν και θέμα με τους server. "Επιτυχία" να μαζεύεις τόσο κόσμο που να μη μπορείς να τον εξυπηρετήσεις, αλλά και πάλι... Υποτίθεται πως λύθηκε, αλλά οι αναφορές προβλημάτων στην προσπάθεια σύνδεσης (μέχρι και bugs στο tutorial) συνεχίζονται, οπότε όσοι έχουν το παιχνίδι ας το έχουν κι αυτό στα υπόψη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αν κατεβασω το παιχνιδι με το game pass ειναι ολοκληρο το παιχνιδι η καποιο κομματι απο το παιχνιδι?  Εννοω να το κατεβασω με ενος μηνα συνδρομη που εχω.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, ΘοδωρηςGR είπε

Παιδια αν κατεβασω το παιχνιδι με το game pass ειναι ολοκληρο το παιχνιδι η καποιο κομματι απο το παιχνιδι?  Εννοω να το κατεβασω με ενος μηνα συνδρομη που εχω.

Ολόκληρο το παιχνίδι. Απλά προφανώς όταν τελειώσει η συνδρομή δεν θα μπορείς να παίξεις αν δεν ανανεώσεις. 

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Ολόκληρο το παιχνίδι. Απλά προφανώς όταν τελειώσει η συνδρομή δεν θα μπορείς να παίξεις αν δεν ανανεώσεις. 

Ναι το γνωρίζω.  Σε ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...