Προς το περιεχόμενο

[Τηλεοραση UHD] Panasonic TX 40 DX603E 349 ευρω [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Perfect

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ "σκετο" εβαλα ξανα στον τιτλο. Αν την ξαναβαλουν διαθεσιμη δεν θα αλλαξουμε 4η φορα τον τιτλο γιατι μας κουρασαν... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιζουν τωρα διαφημιση στην τηλεοραση με περιεχομενο μονο αυτη την τηλεοραση στα 349. Για ενα προιον που εχει εξαντληθει εδω και ωρες. Θα παει δηλαδη καποιος στο μαγαζι και θα φαει "ακυρο-τζαμπα ηρθες"; 'Η θα μπορει να κανει παραγγελια στα 349 και να παραλαβει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά σήμερα στις 9 το πρωί τσίμπισα από Γέρακα μια η οποία ήταν από ακύρωση και ήταν η τελευταία που είχε το συγκεκριμένο κατάστημα.

Έχουν και της βιτρίνας αλλά δεν ξέρω αν την δίνουν.

Πάντως αν είστε κοντά σε κατάστημα αξίζε να κάνετε μια επίσκεψη μπας και είστε τυχεροί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα την τηλεόραση, επιβεβαιώνω κι εγώ οτι δεν παιζει srt υποτιτλους και είναι 39.3".
Θα την επιστρέψω και ελπίζω να μην έχω πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα την τηλεόραση, επιβεβαιώνω κι εγώ οτι δεν παιζει srt υποτιτλους και είναι 39.3".

Θα την επιστρέψω και ελπίζω να μην έχω πρόβλημα.

Λοιπον για να βοηθήσω όσους την πήραν και έχουν προβλημα με υποτιτλους, 

τους παιζει κανονικότατα, και τους ελληνικους.

Την ωρα που παιζει το βιντεο πατας το κουμπι option, πηγαινεις στους υποτιτλους και τους ενεργοποιεις.

αν στους ελληνικους βγαζει αλλαμπουρνεζικα, αλλαζεις την κωδικοποιηση σε ελληνικα και ειναι οκ.

 

Γενικες εντυπωσεις ειναι καλες, θελει οπως ολες λιγο ψαξιμο στο σεταρισμα της εικονας.

Καλυτερη εικονα απο τις ετοιμες ρυθμισεις, βγαζει στο true cinema, αν αναβασεις λιγο τον οπισθιο φωτισμο.

Εκει που εχει κανει οντως την διαφορα ειναι σε περιεχομενο 4Κ, το οποιο για την ωρα υπαρχει κυριως στο YouTube.

Το interface ειναι το firefox ios, και μπορω να πω οτι σε σχεση με αυτο αυτο της, Samsung J6200 ειναι πιο ομορφο και λιγο πιο γρηγορο. Συνολικα, και ειδικα στην τιμη που ηταν, εξαιρετικη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα! Αν κάποιος την έχει παραγγείλει και δεν την θέλει τελικά να την πάρει θα ήθελα να την πάρω εγώ. Οπότε αν είναι κάποιος από Αθήνα και είτε την έχει πάρει και δεν την θέλει, είτε την έχει παραγγείλει και δεν θέλει να πάει να την πάρει να μου στείλει ένα μήνυμα με το τηλέφωνο του να τον πάρω να κανονίσουμε και να την πάρω εγώ την τηλεόραση.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

Την ωρα που παιζει το βιντεο πατας το κουμπι option, πηγαινεις στους υποτιτλους και τους ενεργοποιεις.

αν στους ελληνικους βγαζει αλλαμπουρνεζικα, αλλαζεις την κωδικοποιηση σε ελληνικα και ειναι οκ.

...

 

Καθε φορα πρεπει να κανεις ολη αυτη τη διαδικασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να βοηθήσω όσους την πήραν και έχουν προβλημα με υποτιτλους, 

τους παιζει κανονικότατα, και τους ελληνικους.

Την ωρα που παιζει το βιντεο πατας το κουμπι option, πηγαινεις στους υποτιτλους και τους ενεργοποιεις.

αν στους ελληνικους βγαζει αλλαμπουρνεζικα, αλλαζεις την κωδικοποιηση σε ελληνικα και ειναι οκ.

 

Γενικες εντυπωσεις ειναι καλες, θελει οπως ολες λιγο ψαξιμο στο σεταρισμα της εικονας.

Καλυτερη εικονα απο τις ετοιμες ρυθμισεις, βγαζει στο true cinema, αν αναβασεις λιγο τον οπισθιο φωτισμο.

Εκει που εχει κανει οντως την διαφορα ειναι σε περιεχομενο 4Κ, το οποιο για την ωρα υπαρχει κυριως στο YouTube.

Το interface ειναι το firefox ios, και μπορω να πω οτι σε σχεση με αυτο αυτο της, Samsung J6200 ειναι πιο ομορφο και λιγο πιο γρηγορο. Συνολικα, και ειδικα στην τιμη που ηταν, εξαιρετικη.

 

Απο περιέργεια, στις σκοτεινές σκηνες σε HD content παρατήρησες το πρόβλημα που περιγράφω στο ποστ 39?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελικα την αγορασα και εγω εκεινο το διαστημα της προσφορας και μολις χθες εκανα ενα βιντεακι που δείχνει τα μενου και οτι αφορα την αναπαραγωγη ταινιων και υποτιτλων και σας το παρουσιαζω Link.png Site:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου την επεσαν για πνευματικα δικαιωματα και μου μπλοκαραν το βιντεο θα το διορθωσω οπου μπορω και θα το ξανα ανεβασω

 

* update : αφαιρεσα ενα τραγουδι που περιείχε πνευματικα δικαιώματα και ειναι ενταξει τωρα ,υπαρχει μια μικρη σιγαση μερικων δευτερολεπτων και μετα οκ

Επεξ/σία από basile73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...