Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να ζηλεψουμε;

Οτι και καλα δειτε ποιον/ποια κυκλοφορω..

Ξερετε κατι που δεν φανταζομαι;

Το κανετε;

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αφορμη ζευγαρακια που ειδα στο συνταγμα. Δεν τα κοιταγα πολυ ωρα μη με περασετε για ανωμαλο, απλως μου ξανα- γεννηθηκε μια χρόνια απορία..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αντί να ρωτάς εμάς καλύτερα να το δοκιμάσεις.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φιλι οκ, το μπαλαμουτιασμα και το καβαλημα μεσα στο λεωφορειο ομως ειναι πολυ σπαστικο.

 

 

 

inb4 "στο ποιο???" απο αθηναιους :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τυχει περυσι με παλια μου σχεση, να ειχαμε παει σε συναυλια της μποφιλιου( ναι τοσο σαλιαρης :P ) και να φιλιομαστε για κανενα 20λεπτο με την δικια μου... αυτο εγινε 3-4 φορες και σε καποια φαση ξαναπηγαινω να φιλησω, και ακουω απο πισω κατι κυρατσες να μου την λενε σε στυλ "σας παρακαλουμε δηλαδη ελεος, σεβομαστε τον ερωτα σας αλλα θελουμε να παρακολουθησουμε κιολας" , επρεπε να τους την πω, αλλα νταξει ηταν και η συναυλια και ειπα απλα ενα νταξει οκ και περασε.... :P

παντως αν υπαρχει παθος συμβαινει, και δεν εχει να κανει με το να δειξεις κατι στον κοσμο νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τυχει περυσι με παλια μου σχεση, να ειχαμε παει σε συναυλια της μποφιλιου( ναι τοσο σαλιαρης :P ) και να φιλιομαστε για κανενα 20λεπτο με την δικια μου... αυτο εγινε 3-4 φορες και σε καποια φαση...

επαθες κραμπα στα αχαμνα σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανοητό για μικρές ηλικίες, που δεν έχουν δικό τους μέρος για να χαμουρευτούν.

 

Προφανώς όμως γίνεται και για λόγους επίδειξης. Σε πολλούς αρέσει να επιδεικνύουν τις κατακτήσεις ή τα πλούτη τους.

Δεν έχει μεγάλη διαφορά με τον κάγκουρα που βγάζει έξω το αμάξι για να τον δούνε ή αυτόν που ξοδεύει προκλητικά και δημόσια το χρήμα για να φανεί ότι είναι κάποιος σπουδαίος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eλα μωρε, ετσι βγαινει ετσι κανουν, ολοι το εχουμε κανει αυτο. Ασε που προσωπικα δε θεωρω πως μεχρι μια ηλικια ειναι ok και μετα οχι. Αυθορμητο ειναι και στο κατω κατω καλα κανουν και ζουν τη στιγμη.

Το μονο σημειο που δεν το δικαιολογω ειναι τα ΜΜΜ και ιδιαιτερα οταν ειναι γεματα. Φαση οκ, εγω προσπαθω να βρω ενα εκατοστο λαβης για να πιασω και εσεις μου ειστε τοσο ανετοι που μπαλαμουτιαζεστε κιολα με κινδυνο το στομα σας να ακουμπησει σε κανα χερι μου? Στην πυρα.

 

 

EDIT: λειπει ενα κομμα στην δευτερη προταση. Θελω να πω, πως ΔΕΝ θεωρω πως μονο μεχρι μια ηλικια ειναι οκ. Το βρισκω cool ανεξαρτητως ηλικιας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κανετε;

 

 

 

Δεν εχω φτασει ακομα σε αυτο το σημειο..

 

Ασε πολυ αψυχολόγητες αυτες οι γυναικες,τις προαλλες εκανα add στο facebook μια κοπελα που εβλεπα καθημερινα στο ιλλυ και με απέρριψε. Δεν το καταλαβαινω,αντικειμενικα δεν τους πεφτω λιγος και εχω φατσα κανονικα κομπλε. Εχω και αυτοπεποίθηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...