Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφήστε τον κόσμο να γλωσσοφιλιαστεί μωρέ,στην τελική γυρίστε το βλέμμα σας αλλού ,δεν σας κρατάνε το κεφάλι με το ζόρι εκεί.

Ρε συ ΜάουΜάου διαφωνώ,πάνω στις κάψες είναι ωραία προετοιμασία το φιλί για όταν γυρίσεις σπίτι.

Μην είμαστε απόλυτοι "όσοι φιλάνε-χειρογλύκανο μόνο"

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα τελευταία χρόνια δε βλέπω πολλά ζευγάρια να φιλιούνται δημόσια.

Είναι η ιδέα μου;

Στα 90s δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Γιατί στα 90s για να το ρίξεις το κορίτσι έπρεπε να το βγάλεις ραντεβού και να το πιάσεις να το φιλήσεις όχι να το ξεσκίσεις στα like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τον κόσμο να γλωσσοφιλιαστεί μωρέ,στην τελική γυρίστε το βλέμμα σας αλλού ,δεν σας κρατάνε το κεφάλι με το ζόρι εκεί.

Ρε συ ΜάουΜάου διαφωνώ,πάνω στις κάψες είναι ωραία προετοιμασία το φιλί για όταν γυρίσεις σπίτι.

Μην είμαστε απόλυτοι "όσοι φιλάνε-χειρογλύκανο μόνο"

 

Ωραια προετοιμασια ναι ... αρκει να μην εισαι πολυ ..... προετοιμασμενος και σου φυγουν ..... :cry: :cry: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys το ζευγαρακι ηταν στο οπτικο μου πεδιο. Ανεβαινα τις κυλιομενες χωρις να ανεβαινω τα σκαλια και αυτο ηταν στην ακρη που τελιωναν οι σκαλες.

Επισης και οταν εισαι στο μετρο, εδω αποφευγεις να κοιταξεις τοντην απεναντι σου στα ματια οταν καθεστε και κοιτας τριγυρω, οταν υπαρχει ζευγαρακι που φιλιεται μεσα στο βαγονι προκαλει αθελα του ισως να τραβηξει τα βλεμματα. Αυτο.

Και οπως ειπα στο πρωτο ποστ, αν δεν εχει συνεχεια το πραγμα μεσα στο επομενο μισαωρο, οπως φασωμα τυροπιτα εξ κλπ, το φιλι διαρκειας στα ορθια μου φαινεται παραλογο. Εκτος και αν θες να αφησεις λεκε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζηλεψουμε;

Οτι και καλα δειτε ποιον/ποια κυκλοφορω..

Ξερετε κατι που δεν φανταζομαι;

Το κανετε;

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αφορμη ζευγαρακια που ειδα στο συνταγμα. Δεν τα κοιταγα πολυ ωρα μη με περασετε για ανωμαλο, απλως μου ξανα- γεννηθηκε μια χρόνια απορία..

 

Δεν υπαρχεις, δε σε βλεπουμε...αδιαφορουμε για την υπαρξη αλλων ανθρωπων γενικως οταν ειμαστε in love !!!  :-D

Δεν τους/τις κυκλοφορούμε, μας κυκλοφορούν...οποτε το ξεπερναμε & το show off !!  B)

Ξερουμε οτι δεν ξέρουμε τίποτα, αρα μάλλον είμαστε σοφοί.  :-(

Το κάνουμε. Με ή χωρίς προφυλακτικό, είναι το ερώτημα.. :X

Χώρος & χρόνος χάνονται στον έρωτα.. :-D  :shifty:  :wub:

Στο Σύνταγμα δε θα φιλιώμουν, έχει πολλά περιστέρια & παραμονεύουν τα ατυχήματα... :mrgreen:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχεις, δε σε βλεπουμε...αδιαφορουμε για την υπαρξη αλλων ανθρωπων γενικως οταν ειμαστε in love !!!  :-D

Δεν τους/τις κυκλοφορούμε, μας κυκλοφορούν...οποτε το ξεπερναμε & το show off !!  B)

Ξερουμε οτι δεν ξέρουμε τίποτα, αρα μάλλον είμαστε σοφοί.  :-(

Το κάνουμε. Με ή χωρίς προφυλακτικό, είναι το ερώτημα.. :X

Χώρος & χρόνος χάνονται στον έρωτα.. :-D  :shifty:  :wub:

Στο Σύνταγμα δε θα φιλιώμουν, έχει πολλά περιστέρια & παραμονεύουν τα ατυχήματα... :mrgreen:

Φανταζομαι τον ts στο Συνταγμα θυμωμενο να κυνηγαει τα περιστερια σαν την Βιρνα Δρακου στην Λαμψη ενω γυρω του θα ερωτοτροπουν ζευγαρακια :D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι τον ts στο Συνταγμα θυμωμενο να κυνηγαει τα περιστερια σαν την Βιρνα Δρακου στην Λαμψη ενω γυρω του θα ερωτοτροπουν ζευγαρακια :D

 

Untitled.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι τον ts στο Συνταγμα θυμωμενο να κυνηγαει τα περιστερια σαν την Βιρνα Δρακου στην Λαμψη ενω γυρω του θα ερωτοτροπουν ζευγαρακια :D

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι σχέση έχει το φιλί σε δημόσιο χώρο, έστω και μακράς διαρκείας,

με την εμφάνιση παθήσεων που χρειάζονται τη βοήθεια σεξολόγου ή ανδρολόγου;

 

Επίσης αν μιλάμε για το Μετρό,

θα πρέπει να γνωρίζετε ότι σε αυτό, δεν ασπάζονται περιπαθώς μόνο τα ερωτευμένα ζευγαράκια.

Καμιά φορά υπάρχει και δεύτερο ζευγάρι, «ταχυδακτυλουργών»,

οι οποίοι την ώρα που κάποιος εστιάζει στο χαρμόσυνο γεγονός,  είτε με θετική είτε με αρνητική διάθεση,

του ξαφρίζει το πορτοφόλι ή το κινητό του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτευτείτε ρε μαλακες , φιληθειτε και κάντε έρωτα.... Μακαρι να εβγαινα έξω και να εβλεπα ερωτευμενα ζευγαράκια να φιλιουντε , παρα να βλεπω Έλληνες ετοιμους να κλαψουν απο τα προβληματα.....

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys το ζευγαρακι ηταν στο οπτικο μου πεδιο. Ανεβαινα τις κυλιομενες χωρις να ανεβαινω τα σκαλια και αυτο ηταν στην ακρη που τελιωναν οι σκαλες.

Επισης και οταν εισαι στο μετρο, εδω αποφευγεις να κοιταξεις τοντην απεναντι σου στα ματια οταν καθεστε και κοιτας τριγυρω, οταν υπαρχει ζευγαρακι που φιλιεται μεσα στο βαγονι προκαλει αθελα του ισως να τραβηξει τα βλεμματα. Αυτο.

Και οπως ειπα στο πρωτο ποστ, αν δεν εχει συνεχεια το πραγμα μεσα στο επομενο μισαωρο, οπως φασωμα τυροπιτα εξ κλπ, το φιλι διαρκειας στα ορθια μου φαινεται παραλογο. Εκτος και αν θες να αφησεις λεκε :P

 

Ναι ρε συ. Αλλά δεν παύεις να κάνεις σα γεροντοκόρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα είδα ζευγάρι να περπατάει χέρι χέρι, πολύ τσατίστηκα, πήγα πέρασα απ ανάμεσα τους να τους χωρίσω

Σωστος ο παικτης.Εξαλλου μιλαμε για... παρακωλυση συγκοινωνιας  :-D

Φαντασου αντι για ζευγαρι να ηταν τριο και να κρατιοντουσαν χερι χερι. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο τραγουδι.

 

Εγω παλι ανωνυμη βλεπω μια υποκρισια γυρω μου.

Οπως στη σκεψη οτι συνηθως εμεις οι αντρες (ισως και οι γυναικες) δεν αγοραζουμε γυαλια ηλιου επειδη μας ενοχλει ο ηλιος μονο, αλλα για να μπορουμε να βλεπουμε .. Και να μην ξερουν οι αλλοι οτι βλεπουμε. Εισαι στη καφετερια πχ μεσιμερακι στον ισκιο και φοροντας γυαλιακι ηλιου φαινεσαι να κοιτας μπροστα. Εσυ ομως δεν κοιτας μπροστα αλλα το ματι σου ειναι καρφωμενο αριστερα και κοιτας την ταδε πχ . Αυτη δεν το ξερει.

 

Απλως ειναι καποια καθημερινα πραγματα που κανουμε αλλα δεν τα πολυσυζηταμε. Εγω που ανοιξα αυτο το θεμα βγαινω κακος ενω ο μαους πχ που τον ξερουμε ειναι φιλος μας οκ δεν του παμε κοντρα.

Και ναι το ξαναλεω, οταν βλεπω ζευγαρακι να φιλιεται δημοσιως επι ωρα, "πεφτει" τα ματια μου ο αγαπητικος. Το κανει πιστευω για να πουλησει μουρη. Μην ξεχνατε πως τα κοριτσια συνηθως ερωτευονται στις νεαρες ηλικιες.. Τα αγορια συνηθως θελουν αλλα πραγματα....

Τελος βλεπω και τον κολλλητο μου την εχει παρει την αλλη απο everyware αλλα φιλια διαρκειας μπροστα μου δεν εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Guys το ζευγαρακι ηταν στο οπτικο μου πεδιο. Ανεβαινα τις κυλιομενες χωρις να ανεβαινω τα σκαλια και αυτο ηταν στην ακρη που τελιωναν οι σκαλες.

Επισης και οταν εισαι στο μετρο, εδω αποφευγεις να κοιταξεις τοντην απεναντι σου στα ματια οταν καθεστε και κοιτας τριγυρω, οταν υπαρχει ζευγαρακι που φιλιεται μεσα στο βαγονι προκαλει αθελα του ισως να τραβηξει τα βλεμματα. Αυτο.

Και οπως ειπα στο πρωτο ποστ, αν δεν εχει συνεχεια το πραγμα μεσα στο επομενο μισαωρο, οπως φασωμα τυροπιτα εξ κλπ, το φιλι διαρκειας στα ορθια μου φαινεται παραλογο. Εκτος και αν θες να αφησεις λεκε :P

cease-faggotry.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...