Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σήμερα είδα ζευγάρι να περπατάει χέρι χέρι, πολύ τσατίστηκα, πήγα πέρασα απ ανάμεσα τους να τους χωρίσω

 

χαχα στο γυμνασιο θυμαμαι ένας ειχε πάρει μια μπαλα και στοχευε ενα ζευγάρι :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζηλεψουμε;

Οτι και καλα δειτε ποιον/ποια κυκλοφορω..

Ξερετε κατι που δεν φανταζομαι;

Το κανετε;

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αφορμη ζευγαρακια που ειδα στο συνταγμα. Δεν τα κοιταγα πολυ ωρα μη με περασετε για ανωμαλο, απλως μου ξανα- γεννηθηκε μια χρόνια απορία..

Έχεις να καρφώσεις καιρό ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι γινεται! Να μας κοψουν και τα φιλιά δηλαδη; Αυτα μας εχουν μεινει που δεν φορολογουνται (ωχ δινω ιδεα μαλλον: φορολογηση φιλιου αναλογα την διαρκεια του και το ποσο ενοχλει ρεντχοτστεφαδες :Ρ )

 

Προφανως δεν μιλαμε για δημοσιο σεξ, μεσα στα λεωφορεια κλπ. Εκει ειναι αααλλο θεμα και υπαρχουν νομοι. Για τα φιλακια ομως ουυυυπς δεν υπαρχουν :) οποιος δεν γουσταρει να κοιτα μπορει να γυρναει το κεφαλι προς αλλη κατευθυνση. Αν το ζευγαρακι αρχισει και πεφτει πανω σου τοτε ειναι αλλη ιστορια και εκει προφανως θα τους πεις να κανουν λιγο πιο κει να μην σε αγγιζουν κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θα σε περνούσαν για ανώμαλο αν κοιτούσες περισσότερο; Αν δεν τους άρεσε θα πήγαιναν κάπου μόνοι τους.

 

Το ίδιο ισχύει και για τα βαθιά ντεκολτέ και κοντά φορεματάκια. Είναι εκεί για να κοιτά κάποιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν πιτσιρικάς 18-21 χρονών είχα ζηλέψει είναι η αλήθεια και γω ζευγαράκια που φιλιόντουσαν αλλά μετά τα 25 μου μέχρι και σήμερα πραγματικά χαίρομαι και δε μου κακοφαίνεται καθόλου να βλέπω ζευγαράκια να φιλιέται ή να κρατιέται χέρι - χέρι .Αν και πολύ σπάνια να δω πια μπροστά μου κάτι τέτοιο (να φιλιέται ζευγάρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι γινεται! Να μας κοψουν και τα φιλιά δηλαδη; Αυτα μας εχουν μεινει που δεν φορολογουνται (ωχ δινω ιδεα μαλλον: φορολογηση φιλιου αναλογα την διαρκεια του και το ποσο ενοχλει ρεντχοτστεφαδες :Ρ )

 

Προφανως δεν μιλαμε για δημοσιο σεξ, μεσα στα λεωφορεια κλπ. Εκει ειναι αααλλο θεμα και υπαρχουν νομοι. Για τα φιλακια ομως ουυυυπς δεν υπαρχουν :) οποιος δεν γουσταρει να κοιτα μπορει να γυρναει το κεφαλι προς αλλη κατευθυνση. Αν το ζευγαρακι αρχισει και πεφτει πανω σου τοτε ειναι αλλη ιστορια και εκει προφανως θα τους πεις να κανουν λιγο πιο κει να μην σε αγγιζουν κιολας.

 

Για δημοσιο σεξ σε ερημικη παραλια την νυχτα τι λες? θα σε ενοχλουσε?

Γιατί θα σε περνούσαν για ανώμαλο αν κοιτούσες περισσότερο; Αν δεν τους άρεσε θα πήγαιναν κάπου μόνοι τους.

 

Το ίδιο ισχύει και για τα βαθιά ντεκολτέ και κοντά φορεματάκια. Είναι εκεί για να κοιτά κάποιος.

 

B) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν καποιος εχει κανει σεξ εστω και μια φορα (για να το θεσω αλλιως) σε μη ιδιωτικο χωρο, δεν ενοχλειται καθολου.

Αυτο που εγω βρισκω ενοχλητικο ειναι οταν εισαι παρεα και ζευγαρι της παρεας φιλιεται καθε 3,25 λεπτα, τελοςπαντων και αυτο οσο μεγαλωνεις λιγοστευουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα τελευταία χρόνια δε βλέπω πολλά ζευγάρια να φιλιούνται δημόσια.

Είναι η ιδέα μου;

Στα 90s δεν ήταν έτσι τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές πίτα σε δημόσιο χώρο παρά φιλί

Με το φιλί δεν κερδίζεις τίποτα παρά μόνο δουλειά για το σπίτι όταν είσαι πιτσιρικάς!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...