Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ειχε πει ενας γνωστος δεν ξερω αμα λεει αληθεια ότι Αναβυσσο ή αγιους θεοδωρους ειχανε πετυχει ζευγαρι να κάνει σεξ στην παραλια και τους φώναξαν και αυτους να μπουν στο παιχνιδι.

 

Oπως ειπε και ο Μαους αυτά με τα φιλια είναι φλωριές. Μονο κατι 18χρονοι παρθενοι τα κανουν.

 

Όχι πως είναι κάτι πολύ ασυνηθιστο ρε παιδι μου γατι υπάρχουν και κλάμπ κανονικα στον Πειραια οπου πανε ζευγάρια και κάνουν ανταλλαγες εκει μπροστα σε ολους ..... χαχαχα και μετα μου λεει ο άλλος πηγα λεει την επεσα και εφαγα χυλοπιτα και στεναχωρεθηκα χαχα ότι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι πως είναι κάτι πολύ ασυνηθιστο ρε παιδι μου γατι υπάρχουν και κλάμπ κανονικα στον Πειραια οπου πανε ζευγάρια και κάνουν ανταλλαγες εκει μπροστα σε ολους ..... χαχαχα και μετα μου λεει ο άλλος πηγα λεει την επεσα και εφαγα χυλοπιτα και στεναχωρεθηκα χαχα ότι να ναι.

κλάμπ ανταλλαγής STD? πες διεύθυνση κ έλεγα τι μου λείπει  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλάμπ ανταλλαγής STD? πες διεύθυνση κ έλεγα τι μου λείπει  :mellow:

 

εντάξει ρε φιλε δεν είναι όλα τα ζευγάρια ιδια .... κάποια είναι και πολυγαμικά. Εντάξει εγω δεν θα πηγαινα εκει με την σχέση μου εννοείται άλλος θα το έκανε όμως. Το κάνουνε. Δεν πας εκει με την γυναικα που θα ανοίξεις σπιτι εννοείται. Οικογενεια θες να κανεις όχι να γυριζεις τσοντες :cry:  :cry: αλλα εντάξει εχει από όλα ο μπαξες εμενα μου κανει εντυπωση που ο νηματοθετης σοκαρεται με τα απλα φιλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικό thread insomnia

op , σε φαντάζομαι να πήγαινες πχ για δουλειά Μύκονο το καλοκαίρι... να πετύχαινες κανα ζευγαράκι να γ@μιέται χύμα δίπλα στο κύμα , κλαίω

Το ανοιξα παρασκευη , 2) θα ηταν καλο θεμα, η αμμος δεν εισχωρει καταλαθος σε λαθος σημεια;

Defacer υποστηρικτης των διαρκειας φανηκες σε φανταζομουν με κοστουμι να κανεις τετοια πραγματα στην ηλικια σου , αλλα οκ οταν ησουν μικρος ειπες και εχεις δικιο μας φαινεται το ωραιοτερο πραγμα στο κοσμο. Αλλα εγω που ειμαι κλειστος χαρακτηρας ντρεπομουν και στα 15 να προκαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανοιξα παρασκευη , 2) θα ηταν καλο θεμα, η αμμος δεν εισχωρει καταλαθος σε λαθος σημεια;

Defacer υποστηρικτης των διαρκειας φανηκες σε φανταζομουν με κοστουμι να κανεις τετοια πραγματα στην ηλικια σου , αλλα οκ οταν ησουν μικρος ειπες και εχεις δικιο μας φαινεται το ωραιοτερο πραγμα στο κοσμο. Αλλα εγω που ειμαι κλειστος χαρακτηρας ντρεπομουν και στα 15 να προκαλω.

Με γειά σου με χαρά σου.

Κι εγώ δεν κάθομαι να φιλιεμαι μια ώρα δημοσίως γιατί δεν μου αρέσει. Παρ' όλα αυτά δεν σημαίνει ότι μπορώ να επιβάλλω τις προτιμήσεις μου σε όλους τους άλλους

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανοιξα παρασκευη , 2) θα ηταν καλο θεμα, η αμμος δεν εισχωρει καταλαθος σε λαθος σημεια;

Defacer υποστηρικτης των διαρκειας φανηκες σε φανταζομουν με κοστουμι να κανεις τετοια πραγματα στην ηλικια σου , αλλα οκ οταν ησουν μικρος ειπες και εχεις δικιο μας φαινεται το ωραιοτερο πραγμα στο κοσμο. Αλλα εγω που ειμαι κλειστος χαρακτηρας ντρεπομουν και στα 15 να προκαλω.

είχαν πετσέτα, υποθέτω πως όχι , καλά βέβαια δεν ήταν σε κεντρικό σημείο full αλλα φαινόντουσαν , άκουσα φλαπ φλόπ και πήγα να checkάρω μην πνίγεται κανένας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσος ντορος για δυο ετεροφυλους

στους homo τι θα κανετε?

στην πηρα, εμετικα οντα, φτου εξω απο δω

κτλ κτλ

είχαν πετσέτα, υποθέτω πως όχι , καλά βέβαια δεν ήταν σε κεντρικό σημείο full αλλα φαινόντουσαν , άκουσα φλαπ φλόπ και πήγα να checkάρω μην πνίγεται κανένας

Μη χασεις εσυ ζουλιαρη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να καθομαι σε ενα παγκακι και να εχω διπλα μου ζευγαρι που μεχρι και τα παντελονια δεν εχει βγαλει οχι, δεν μου αρεσει. Απεναντιας σε καθε αλλη περιπτωση το βρισκω και χαριτωμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Defacer υποστηρικτης των διαρκειας φανηκες σε φανταζομουν με κοστουμι να κανεις τετοια πραγματα στην ηλικια σου , αλλα οκ οταν ησουν μικρος ειπες και εχεις δικιο μας φαινεται το ωραιοτερο πραγμα στο κοσμο. Αλλα εγω που ειμαι κλειστος χαρακτηρας ντρεπομουν και στα 15 να προκαλω.

 

Άμα με φανταζόσουν με κοστούμι έκανες λάθος από την αρχή  :D

 

Πλέον αυτά τα πράγματα τα κάνω σπάνια επειδή δεν είναι τόσο εύκολο να δημιουργηθούν οι συνθήκες, και είναι λιγότερα τα μέρη που θα το θεωρούσα ΟΚ -- δε θα το κάνω ας πούμε σε εσωτερικό χώρο όπου υπάρχει κόσμος. Αλλά σ' ένα πάρκο όπου είμαι just another guy enjoying the sun, ή τουρίστας στους δρόμους κάποιας πόλης, τι φάση "στην ηλικία μου"; Έχω λιγότερο δικαίωμα να εκφράσω τον έρωτα ή το ευχαριστιέμαι λιγότερο από μικρός;

 

Ίσως θεωρείς ότι η πράξη από μόνη της είναι κατακριτέα και εγώ θα έπρεπε μέχρι τώρα να το ξέρω και να την αποφεύγω. Αλλά εκεί διαφωνούμε από την αρχή στο είναι κατακριτέα. Το δικαίωμα δυο τυχαίων ανθρώπων να μοιραστούν την πιο εικονική πράξη έκφρασης ερωτικού χαρακτήρα που υπάρχει λέει bugger off σε οποιονδήποτε "ενοχλείται". Έτσι το βλέπω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσος ντορος για δυο ετεροφυλους

στους homo τι θα κανετε?

στην πηρα, εμετικα οντα, φτου εξω απο δω

κτλ κτλ

Μη χασεις εσυ ζουλιαρη

Δήμητρα, τί μας πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...