Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο τραγουδι.

 

Εγω παλι ανωνυμη βλεπω μια υποκρισια γυρω μου.

Οπως στη σκεψη οτι συνηθως εμεις οι αντρες (ισως και οι γυναικες) δεν αγοραζουμε γυαλια ηλιου επειδη μας ενοχλει ο ηλιος μονο, αλλα για να μπορουμε να βλεπουμε .. Και να μην ξερουν οι αλλοι οτι βλεπουμε. Εισαι στη καφετερια πχ μεσιμερακι στον ισκιο και φοροντας γυαλιακι ηλιου φαινεσαι να κοιτας μπροστα. Εσυ ομως δεν κοιτας μπροστα αλλα το ματι σου ειναι καρφωμενο αριστερα και κοιτας την ταδε πχ . Αυτη δεν το ξερει.

 

Απλως ειναι καποια καθημερινα πραγματα που κανουμε αλλα δεν τα πολυσυζηταμε. Εγω που ανοιξα αυτο το θεμα βγαινω κακος ενω ο μαους πχ που τον ξερουμε ειναι φιλος μας οκ δεν του παμε κοντρα.

Και ναι το ξαναλεω, οταν βλεπω ζευγαρακι να φιλιεται δημοσιως επι ωρα, "πεφτει" τα ματια μου ο αγαπητικος. Το κανει πιστευω για να πουλησει μουρη. Μην ξεχνατε πως τα κοριτσια συνηθως ερωτευονται στις νεαρες ηλικιες.. Τα αγορια συνηθως θελουν αλλα πραγματα....

Τελος βλεπω και τον κολλλητο μου την εχει παρει την αλλη απο everyware αλλα φιλια διαρκειας μπροστα μου δεν εχω δει.

O ερωτας φιλε μου καλε δεν εχει ηλικια.

Τι κακο εχει ενα φιλακι εστω και διαρκειας?Εσυ ποινικοποιησες το συναισθημα.

Το να κοντευει να πηδηχτει ενα ζευγαρι ναι δεν ειναι ωραιο αν και συνηθως αυτο το κανουν νεαρες ηλικιες.

Απο την αλλη οπως ειπαν και παραπανω,βλεπεις τοσο δυστυχισμενα προσωπα γυρω σου πια που πραγματικα τα φασωματα γυρω μας μοιαζουν με οαση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ερωτευμενη ηταν και η μανα απο το παιδακι στα φαναρια που ηθελε να σου πουλησει χαρτομαντιλα, με αποτελεσμα αυτον και τα εξι αδερφακια του που δεν εχουν να φανε. Ο ερωτας δεν χανετε ποτε. Και οι θλιμενες φατσες που βλεπεις τριγυρω λογω φτωχιας πχ, ισως τα βραδια βγαζουν τα ματια τους ποτε δεν ξερεις, εκτος και αν ειναι μπακουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφέρθηκε το μετρό θυμήθηκα ένα φιλί που είχα δει,

 

Βλέπω δυο ξανθιές σκανδιναβές ύψος μέχρι το ταβάνι, και οι δύο απίστευτα μωρά.

λέω εδώ είμαστε, και ξαφνικά ενώ είναι στην κυλιόμενη σκάλα αρχίζουν να φιλιούνται μεταξύ τους..

Και αυτό κράτησε για αρκετά δευτερόλεπτα. 

εγώ κάπως έτσι..  :-D

 plastic-man-jaw-drop.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφέρθηκε το μετρό θυμήθηκα ένα φιλί που είχα δει,

 

Βλέπω δυο ξανθιές σκανδιναβές ύψος μέχρι το ταβάνι, και οι δύο απίστευτα μωρά.

λέω εδώ είμαστε, και ξαφνικά ενώ είναι στην κυλιόμενη σκάλα αρχίζουν να φιλιούνται μεταξύ τους..

Και αυτό κράτησε για αρκετά δευτερόλεπτα. 

εγώ κάπως έτσι..  :-D

 plastic-man-jaw-drop.jpg

 

πωπω φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HTTA

 

φιλε θα τις έψηνα χαλαρα και για μάτι αυτες αλλα το κακο με αυτες ειναι οτι ειναι και φεμινιστριες ειναι και καραλεσβιες γενικα ειναι φρικιά (για εμας τους αντρες παντα) :cry: :cry:  δηλαδη με το που τις κοιτας σε κοβουν με δολοφονικο υφος α΄σχετα αν το βραδυ για να ικανοποιηθουν θα χρησιμοποιήσουν και καποιο αντρικο ομοιωμα. Σάϊκο.

 

σε στυλ αφου θα το χρησιμοποιησεις που θα το χρησιμοποιήσεις τι σε πειραζει αμα ειναι ζωντανο! χαχα

 

κολληματα φιλε. Τα κολληματα μας εχουν καταστρεψει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θα τις έψηνα χαλαρα και για μάτι αυτες αλλα το κακο με αυτες ειναι οτι ειναι και φεμινιστριες ειναι και καραλεσβιες γενικα ειναι φρικιά (για εμας τους αντρες παντα) :cry: :cry:  δηλαδη με το που τις κοιτας σε κοβουν με δολοφονικο υφος α΄σχετα αν το βραδυ για να ικανοποιηθουν θα χρησιμοποιήσουν και καποιο αντρικο ομοιωμα. Σάϊκο.

 

σε στυλ αφου θα το χρησιμοποιησεις που θα το χρησιμοποιήσεις τι σε πειραζει αμα ειναι ζωντανο! χαχα

 

κολληματα φιλε. Τα κολληματα μας εχουν καταστρεψει.

Αμα ηθελε το ζωντανο δεν θα πηγαινε με την γυναικα..η λεσβια ειναι λεσβια. Σταματηστε τις τσοντες και ελατε στην πραγματικοτητα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ηθελε το ζωντανο δεν θα πηγαινε με την γυναικα..η λεσβια ειναι λεσβια. Σταματηστε τις τσοντες και ελατε στην πραγματικοτητα :P

 

Γιατι το χρησιμοποιει τοτε? ειναι ενα αντρικο ομοιωμα. Χρησιμοποιει δηλαδη ενα αντιγραφο του αληθινου ενω ταυτοχρονα σνομπάρει το αληθινο? βλεπεις εσυ νοημα σε αυτο?

 

Μπορει να ηταν και αμφισεξουαλικες αυτες οποτε ποτε δεν ξέρεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλήμα το να είσαι ομοφυλόφιλη.

Το ακούσαμε και αυτό.

 

 

Αμα ηθελε το ζωντανο δεν θα πηγαινε με την γυναικα..η λεσβια ειναι λεσβια. Σταματηστε τις τσοντες και ελατε στην πραγματικοτητα :P

Μα γιατί του χαλάτε το όνειρο με τα τσοντολεσβιακά;;; πάμε για πέμπτη γενιά που οι άντρες πιστεύουν ότι είναι φυσιολογικό να παίρνεις μάτι δυο γυναίκες...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...