Προς το περιεχόμενο

Φιλί διαρκεϊας σε δημόσιο χώρο με κόσμο τριγύρω, γιατί?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλα μωρε, ετσι βγαινει ετσι κανουν, ολοι το εχουμε κανει αυτο. Ασε που προσωπικα δε θεωρω πως μεχρι μια ηλικια ειναι ok και μετα οχι. Αυθορμητο ειναι και στο κατω κατω καλα κανουν και ζουν τη στιγμη.

Το μονο σημειο που δεν το δικαιολογω ειναι τα ΜΜΜ και ιδιαιτερα οταν ειναι γεματα. Φαση οκ, εγω προσπαθω να βρω ενα εκατοστο λαβης για να πιασω και εσεις μου ειστε τοσο ανετοι που μπαλαμουτιαζεστε κιολα με κινδυνο το στομα σας να ακουμπησει σε κανα χερι μου? Στην πυρα.

 

που να δεις τι γινεται σε λεωφορεια πουλμαν.. και δεν εννοω φιλακια,αυτα δεν θα ενοχλουσαν κανεναν αφου εχει ο καθενας την θεση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζηλεψουμε;

Οτι και καλα δειτε ποιον/ποια κυκλοφορω..

Ξερετε κατι που δεν φανταζομαι;

Το κανετε;

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αφορμη ζευγαρακια που ειδα στο συνταγμα. Δεν τα κοιταγα πολυ ωρα μη με περασετε για ανωμαλο, απλως μου ξανα- γεννηθηκε μια χρόνια απορία..

 

Ψεκασμενοι ειναι αυτοι, μην ασχολεισαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζηλεψουμε;

Οτι και καλα δειτε ποιον/ποια κυκλοφορω..

Ξερετε κατι που δεν φανταζομαι;

Το κανετε;

Αξιζει να φιλιεσαι παραπανω απο δυο δευτερολεπτα οταν δεν υπαρχει χωρος για κατι παραπανω, στα επομενα λεπτα;

 

Αφορμη ζευγαρακια που ειδα στο συνταγμα. Δεν τα κοιταγα πολυ ωρα μη με περασετε για ανωμαλο, απλως μου ξανα- γεννηθηκε μια χρόνια απορία..

Φιλε το θεωρω πιο λογικο να φιλουνται για ώρα. Το bold κομμάτι στα παραπάνω δεν εχει ομως καμια απολύτως λογική.

 

Σε ηξερε και απο χτες για να θελει να σε κανει να ζηλεψεις; Η μπαινουν και αυτοι στην ιδια κατηγορία με τους επιδειξιες;

 

Επειδη αυτό νιωθουν, πρέπει να βρουμε οπωσδήποτε και μια αλλη λογικοφανη εξηγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε το θεωρω πιο λογικο να φιλουνται για ώρα. Το bold κομμάτι στα παραπάνω δεν εχει ομως καμια απολύτως λογική.

 

Σε ηξερε και απο χτες για να θελει να σε κανει να ζηλεψεις; Η μπαινουν και αυτοι στην ιδια κατηγορία με τους επιδειξιες;

 

Επειδη αυτό νιωθουν, πρέπει να βρουμε οπωσδήποτε και μια αλλη λογικοφανη εξηγηση;

Υολο φαση δηλαδη φιλιεται ο αλλος κανα διλεπτο στα ορθια μπροστα στις κυλιομενες σκαλες του μετρο και δεν ειναι πιο λογικο το φιλι του χαιρετισμου να κραταει λιγοτερο απο δεκα δευτερα.

Οκ καταλαβαινω να κατσεις σε κανα παγκακι βραδυ στο γκαζι, η σε μια καφετερια μπαρακι σκοτεινα βραδακι η μεσιμερι.

Καλα το επομενο σταδιο (το εχω δει ευτυχως λιγες συλλεκτικες φορες) ειναι μαζι με το γλωσσοφιλο στα ορθια για ωρα να πιανει ο αλλος και κωλαρακι με μαεστρια.

Λυπηθητε τους ηλικιωμενους τουλαχιστον μην ειστε τοσο σταρχιδιστες. Αν εκαναν το ιδιο οι τελευταιοι φανταζομαι θα το καναν ολοι ειδηση στο περιγυρο τους. Οπως επισης και αν το εκαναν οι ομοφυλφλοι.

 

Για να ζηλεψουμε οχι, οκ. Για να δουμε οτι εχετε λεςκαυ και οι δυο τοτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπηθητε τους ηλικιωμενους τουλαχιστον μην ειστε τοσο σταρχιδιστες.

Το πού βάζω τη γλώσσα μου ενοχλεί τους ηλικιωμένους (ή οποιονδήποτε άλλο); Ξυδάκι.

 

Αν εκαναν το ιδιο οι τελευταιοι φανταζομαι θα το καναν ολοι ειδηση στο περιγυρο τους. Οπως επισης και αν το εκαναν οι ομοφυλφλοι.

Όχι, θα το έκαναν είδηση μόνο όσοι φοράνε παρωπίδες.

 

Για να ζηλεψουμε οχι, οκ. Για να δουμε οτι εχετε λεςκαυ και οι δυο τοτε?

Υπήρξε μια φορά όταν ήμουν μικρός που φιλιόμουν με τη δικιά μου τρεις ώρες με το ρολόι (δε μπορούσαμε να φασωθούμε περισσότερο γιατί δημόσιος χώρος).

 

Τη φιλούσα γιατί αυτό ήταν το καλύτερο πράγμα στον κόσμο που μπορούσα να κάνω εκείνη την ώρα. Το πόσο όχι απλά χέστηκα για το τι θα νομίσει ότι κάνω ο διπλανός αλλά βασικά το αν υπάρχει ή δεν υπάρχει διπλανός in the first place χρειάζεται να το αναλύσω;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υολο φαση δηλαδη φιλιεται ο αλλος κανα διλεπτο στα ορθια μπροστα στις κυλιομενες σκαλες του μετρο και δεν ειναι πιο λογικο το φιλι του χαιρετισμου να κραταει λιγοτερο απο δεκα δευτερα.

Οκ καταλαβαινω να κατσεις σε κανα παγκακι βραδυ στο γκαζι, η σε μια καφετερια μπαρακι σκοτεινα βραδακι η μεσιμερι.

Καλα το επομενο σταδιο (το εχω δει ευτυχως λιγες συλλεκτικες φορες) ειναι μαζι με το γλωσσοφιλο στα ορθια για ωρα να πιανει ο αλλος και κωλαρακι με μαεστρια.

Λυπηθητε τους ηλικιωμενους τουλαχιστον μην ειστε τοσο σταρχιδιστες. Αν εκαναν το ιδιο οι τελευταιοι φανταζομαι θα το καναν ολοι ειδηση στο περιγυρο τους. Οπως επισης και αν το εκαναν οι ομοφυλφλοι.

 

Για να ζηλεψουμε οχι, οκ. Για να δουμε οτι εχετε λεςκαυ και οι δυο τοτε?

Ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει μέσα στα πλαίσια της νομιμότητας. Δεν μας πέφτει λόγος για το τι κάνει ο άλλος κόσμος έξω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παράνομο να φιλιέσαι σε δημόσιο χώρο ; Eνταξει μεταξύ μας δεν είναι ωραίο να βλέπεις τους άλλους να φασώνονται σαν τα ζώα ..αλλά όπως είπαν μακάρι να ήταν αυτό το πρόβλημα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λυπηθητε τους ηλικιωμενους τουλαχιστον μην ειστε τοσο σταρχιδιστες. Αν εκαναν το ιδιο οι τελευταιοι φανταζομαι θα το καναν ολοι ειδηση στο περιγυρο τους. 

Προσωπικα δε θα το εκανα ειδηση αν εβλεπα ενα ζευγαρι μεγαλης ηλικιας να φιλιεται. Αν κατι, μαλλον θα το εβρισκα ρομαντικο ή χαριτωμενο, αν εμπαινα στη διαδικασια να το αξιολογησω καν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος φιλάει - μπαλαμουτιαζει στους δρόμους, σε καφετέριες, σε εκκλησίες και σε παγκάκια δεν γαμάει !

                                           Νόμος !

Το θυμάμαι από τότε που το έκανα και εγώ όταν ήμουν 15 χρόνων !

Απο την στιγμή που άρχισα να πηδάω , έκοψα και τα φιλιά έξω ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος φιλάει - μπαλαμουτιαζει στους δρόμους, σε καφετέριες, σε εκκλησίες και σε παγκάκια δεν γαμάει !

                                           Νόμος !

 

Στην Ελλάδα τουλάχιστον το συγκεκριμένο νόμο τον είδα εφαρμόζεται λίγο παραπάνω από την απαγόρευση του καπνίσματος.  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικό thread insomnia : γιατί αυτός είναι έτσι , γιατί αυτός τρώει αυτό ,γιατί αυτός διασκεδάζει έτσι , γιατί αυτός φιλιέται , γιατί αυτός κλάνει γιατί αυτός γ@μιέται , γιατί γιατί ΜΑΜΑ γιατί ?!!?!?!?!?!!?




op , σε φαντάζομαι να πήγαινες πχ για δουλειά Μύκονο το καλοκαίρι... να πετύχαινες κανα ζευγαράκι να γ@μιέται χύμα δίπλα στο κύμα , κλαίω 
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...